דרוש מידע ד"ר K לתינוק

לראות את הטוב

משתמש מקצוען
שסובל מגזים,
יש מישהו שנתן ועזר?
זה במקום אוסטאופת במצב של קוליק? במקביל? לפני? וכו
תודה.

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
השתמשתי ועזר פלאים!!
המלצתי לכל אחיותיי, ולכל מי שראיתי עם תינוק שסובל מגזים.
הלוואי והייתי מכירה את המוצר הזה בילדים הראשונים שלי, שכ"כ סבלו - ואני יחד איתם - במשך שעות ארוכות.
ליקצ'יק קוראים לזה
אצלנו אוסטופט לא עזר. אבל ניסיתי רק פעם אחת.

לראות את הטוב

משתמש מקצוען
השתמשתי ועזר פלאים!!
המלצתי לכל אחיותיי, ולכל מי שראיתי עם תינוק שסובל מגזים.
הלוואי והייתי מכירה את המוצר הזה בילדים הראשונים שלי, שכ"כ סבלו - ואני יחד איתם - במשך שעות ארוכות.
ליקצ'יק קוראים לזה
אצלנו אוסטופט לא עזר. אבל ניסיתי רק פעם אחת.
איזה מינון נתת?
ותוך כמה זמן ראית שיפור?
תודה.

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נראה לי כתוב שם 2 טיפות.
אצלנו עזר מיידית, שמעתי כמו בועות בבטן של התינוק, וממש מהר השתחרר לו.
אני יכולה לחלק את החיים - ללפני ואחרי שהכרתי את המוצר הזה

אל הלב

משתמש רשום
אצלי לא עזר בכלל, מה שהיה יעיל זה טיפות הומאופתיות של ד''ר רקווג אפשר להשיג בבתי מרקחת הומאופתיים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה