רופא ד"ר בלוסטוקי לאון

דייייייייייי

משתמש פעיל
מחפשת מידע אודות ד"ר לאון בלוסטוקי-ליישור שיניים.
עשיתם אצלו? הייתם מרוצים?
וגם ד"ר ארץ הללי לאורה-דתית? מתלבשת צנוע? חשוב לי לדעת עבור בחור ישיבה.
כל מידע יעזור. (דיס-אפשר בפרטי.)

רוב

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
נשאר ישר גם אחרי שנים?
וגם-איך ההמתנה אצלו? הוא עומד בזמנים של תורים?
עוד לא עברו הרבה שנים אז אין לי שמץ.
לגבי התורים - לא תמיד נכנסים בדיוק בדקה של התור, וכן היו פעמים של המתנה ארוכה,
אבל אולי אם עומדים על זה שממהרים זה יכול להיות בסדר.
לא עברו הרבה שנים מהטיפול כדי לדעת אם נשאר ישר, אבל כן מספיק שנים כדי לא לזכור מה בדיוק היה... וזאת גם היתה תקופת קורונה כך שההתנהלות אולי לא משליכה על עכשיו.
בהצלחה.

gs

משתמש פעיל
מקצועי ומיוחד, 2 ילדים במרפאה של חב"ד במאה שערים. מבין מאד ועושה כל מאמץ להשיג תוצאות חיוביות.
עברו הרבה שנים.......... קרוב ל-10!

יש לי בן אחר שעשה אצל רופא מפורסם שכולם רצו אחריו בעיניים עצומות והיחס שלו היה אנטיפטי להחריד. ובגיל 20 חזר שוב והיה צריך קשתית חדשה, שאלתי אז את בלוסטוקי - היתכן? והוא אמר - כן! יש כאלה שהלסת שלהם לא גמרה לגדול ובכל זאת צריך כבר לעשות יישור וממילא יש צורך בטיפול חוזר..

זהבית87

משתמש מקצוען
מקצועי ומיוחד, 2 ילדים במרפאה של חב"ד במאה שערים. מבין מאד ועושה כל מאמץ להשיג תוצאות חיוביות.
עברו הרבה שנים.......... קרוב ל-10!

יש לי בן אחר שעשה אצל רופא מפורסם שכולם רצו אחריו בעיניים עצומות והיחס שלו היה אנטיפטי להחריד. ובגיל 20 חזר שוב והיה צריך קשתית חדשה, שאלתי אז את בלוסטוקי - היתכן? והוא אמר - כן! יש כאלה שהלסת שלהם לא גמרה לגדול ובכל זאת צריך כבר לעשות יישור וממילא יש צורך בטיפול חוזר..

איפה הוא מקבל?
הפנו אותנו אליו בגלל מקרה מורכב. יש לכם ניסיון במקרה פשוט או מורכב?

רוב

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
איפה הוא מקבל?
הפנו אותנו אליו בגלל מקרה מורכב. יש לכם ניסיון במקרה פשוט או מורכב?
במרפאה של חב"ד במאה שערים.
אישית לא מקרה מורכב אבל כן הכרתי מקרוב מישהי שטופלה אצלו במקרה יחסית מורכב והיתה מרוצה.

gs

משתמש פעיל
גם אצלינו זה היה מקרה מורכב של שן כלואה שהיה צורך לעשות ניתוח שיש בו סיכון של 5% לשיתוק כלשהו בשרירי הפה וכמובן לא רצינו, והוא עשה כל מאמץ ובמשך 3 שנים נהנינו מעבודה מקצועית של יישור שיניים אצל בת ללא ניתוח כלל ברוך ד'. תוצאות מבורכות.

בט

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ראיתי שד"ר ליאון בלוסטוקי מקבל גם
בכללית סמייל ברמת גן - זה אותו אחד?
משו התנסה שם ברמת גן?

בירושלים מה שכתוב פה בתגובות זה פרטי?

*שפרה*

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בירושלים הוא פרטי אך המחיר ממש זול נחשב ועבודה מצוינת, בררתי המון לפני שהתחלנו אנחנו באמצע טיפול אבל היו המון המלצות

אמא לבונבון

משתמש רשום
אני הייתי אצלו במשך שש שנים... ופחות הייתי ממליצה עליו, (מבחינה מקצועית נטו, באישי הוא אחלה בן אדם!)
משום שהוא מבוגר מאוד (80 לפחות) והידיים שלו רועדות והמוטוריקה בשחיקה וכו'
בנוסף הזיכרון שלו לא עובד טוב, והוא לא זוכר בכל פעם מה הוא עשה בטיפול הקודם, ובכל טיפול היה צורך לעשות אבחון מחודש איפה אנחנו אוחזים בתהליך יישור השיניים, (מה שגזל זמן יקר, ואף גרם לו לפעמים להגיע להחלטה הפוכה מהטיפול הקודם...)
מה שכן, לטיפול ממוקד וקצר הייתי כן ממליצה עליו.
וכן לייעוץ ובדיקה חד פעמית הייתי שולחת אליו עקב הניסיון והוותק הרב.
נ.ב. בהזדמנות זו אציין שמרפאת השיניים של חב"ד מעניקה שירות VIP ברמה הגבוהה ביותר, ועל כך אין חולק!!!

בט

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
משו מכיר אותו מכללית ברמת גן? זה אכן אותו רופא?

ספרינגית

משתמש מקצוען
אני הייתי אצלו במשך שש שנים... ופחות הייתי ממליצה עליו, (מבחינה מקצועית נטו, באישי הוא אחלה בן אדם!)
משום שהוא מבוגר מאוד (80 לפחות) והידיים שלו רועדות והמוטוריקה בשחיקה וכו'
בנוסף הזיכרון שלו לא עובד טוב, והוא לא זוכר בכל פעם מה הוא עשה בטיפול הקודם, ובכל טיפול היה צורך לעשות אבחון מחודש איפה אנחנו אוחזים בתהליך יישור השיניים, (מה שגזל זמן יקר, ואף גרם לו לפעמים להגיע להחלטה הפוכה מהטיפול הקודם...)
מה שכן, לטיפול ממוקד וקצר הייתי כן ממליצה עליו.
וכן לייעוץ ובדיקה חד פעמית הייתי שולחת אליו עקב הניסיון והוותק הרב.
נ.ב. בהזדמנות זו אציין שמרפאת השיניים של חב"ד מעניקה שירות VIP ברמה הגבוהה ביותר, ועל כך אין חולק!!!
יש לך המלצה לאורטודנט טוב אחר, דרך לאומית (ירושלים) ?
במרפאת חב"ד זה מה שיש. רק הוא

רבקה זקס

משתמש מקצוען
גם אני רוצה להתייעץ, על רופאים ליישור שיניים בירושלים, מטעם לאומית
ללאומית יש רשימה, אני מעתיקה. אם יש לכם המלצות/דיס, אשמח לדעת, וכן אם יש פערי מחירים.
מתנצלת על האורך, מקווה שהמידע שתביאו יעזור לאנשים נוספים כאן!

מטר לונא
יישור שיניים
שד נוה יעקב 81 ירושלים

בלוסטוקי לאון ד"ר
יישור שיניים
הכנסת אורחים 1 ירושלים -מה שקראתי בשרשורים אחרים, שהוא מאד זקן. עדין? :)

ד"ר עדה מרק
יישור שיניים
יפו 217 ירושלים

המרכז לש.ב.וקהילה
יישור שיניים
כנסת מרדכי 2 ירושלים

כותרת השן מרפאת שיניים
יישור שיניים
יעקב מאיר 13 ירושלים

דנטאלית בע"מ - מרפאה
יישור שיניים
ירמיהו 42 ירושלים

דנטאלית בע"מ
יישור שיניים
חזון איש 21 ירושלים

מלמן ויטה ד"ר
יישור שיניים
דינוביץ גיטל 6 ירושלים

סגול פתרונות ירושלים
יישור שיניים
ברכת אברהם 10 ירושלים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה