דרוש מידע ד"ר אברהם שפירר - דרוש מידע

אברהם דב

משתמש רשום
יש רופא בתל השומר במרפאת עיניים בשם ד"ר אברהם שפירר.
הרופא מקבל במרפאה הציבורית, הבעיה היא - שאי אפשר לקבוע תור ישירות איליו, הפתרון הוא לדעת מה הם זמני הקבלה שלו, ולקבוע תור לאותם זמנים, ואז לבקש בהפניה לקבל אותו בתור.
השאלה היא, (ושום עסקן רפואי לא ידע לתת לי תשובה) האם מישהו יודע מה הם הזמני קבלה שלו?
אפשר לפנות באישי או בטל 0527614777

נ.ב.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
למה לא לקבוע תור במרפאה הפרטית שלו?
הוא מקבל במגדלי בסר

קצרה

משתמש מקצוען
גם בשעות שהוא שם -
הוא מנהל מחלקת עיניים ילדים.
יש במקביל אליו תמיד עוד רופא עיניים ילדים.
תמיד תצטרך לקוות שהמזכירה / הרופא יסכימו להכניס אותך. ושאין לו עומס/מקרים חשובים ודחופים.
לפעמים תגיע בשעה שהוא אמור להיות והוא בדיוק יהיה במקום אחר.
(קרה לי כשהייתי באישפוז עם ילד בשיבא במחלקת ילדים שהיה במעקב שלו. שלחו אותנו מהמחלקה בשעה שהם ידעו שהוא אמור להיות - והופ, הוא איננו . במקרה חירום במחלקה שלו..)

לכל העונים לעיל ומציעים לבוא לפרטי - הסיבה שהוא מנסה להכנס אליו בצורה הציבורית היא לדעתי שאין לו שום ביטוח ועלות הביקור הפרטי יקרה (בהחלט!!) .
אבל אם לא כך הוא המצב - בשביל 150-300 שקל שתשלם אחרי הביטוח - הביקור הפרטי אכן שווה יותר. מעמיק ורגוע יותר ובכלל חוסך את כל הבלגן הנ"ל.
(והתורים ... בררררר למי שמכיר את אורכי התורים האיומים במחלקת עיניים של שיבא. כולם מוזמנים לאותה שעה בבוקר ושלט גדול מודיע זמן ההמתנה לרופא הינו כ-4 שעות... הקבלה לפי סדר קדימות להחלטת הרופא ....)

נערך לאחרונה ב:

קצרה

משתמש מקצוען
עד כמה שזכור לי, עלה לי 250 ש"ח דרך קופ"ח מאוחדת.

דרך הביטוח המשלים של מאוחדת. ליתר דיוק.

מי שאין לו ביטוח משלים או שלביטוח המשלים שלו אין הסדר עם הרופא הזה (הוא מנתח פזילות... צריך הסדר) ישלם 1000 שקל אם אני לא טועה.

דבוריגל

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד
לפי מה ששמעתי , הוא אינו מקבל לקוחות חדשים.
הבן שלו למד ג"כ את המקצוע וחדשים רק לבן שלו...

ערער בערבה

משתמש מקצוען
טופלתי אצלו לפני הרבה שנים, במרפאה הפרטית הביקורים אצלו עלו כ800 ש"ח אם אני זוכרת נכון.
היום הם 1100 - ואולי כבר עלה מאז העדכון האחרון שלי...
המרפאה ברמת גן, ז'בוטינסקי 99

חני בנני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום

בטח שמקבל חדשים, הייתי אצלו בחודשים האחרונים עם 2 ילדים שלי פעם ראשונה אצלו וקיבל מעולה,
אגב דרך מכבי למי שיש מגן זהב זה 350 שח.

נ.ב.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
טופלתי אצלו לפני הרבה שנים, במרפאה הפרטית הביקורים אצלו עלו כ800 ש"ח אם אני זוכרת נכון.
היום הם 1100 - ואולי כבר עלה מאז העדכון האחרון שלי...
המרפאה ברמת גן, ז'בוטינסקי 99
המרפאה הייתה ברמת גן בזבוטינסקי,
היום במגדלי בסר

מוישה

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
בני היה מטופל אצלו מאז שנולד. בני פישר אמר לפנות רק אליו. דומני שכך שמענו אז גם מהרב פירר. הדרך לקבל אותו הייתה להגיע אליו למרפאה באופן פרטי, כאשר אחרי שהוא מכיר את המטופל, הוא מקבל אותו גם בתל השומר. גם ככה הוא ממהר בבדיקתו וקשה לקבל ממנו שיחה מפורטת. אז בוודאי שמי שיגיע בשעה שהוא נמצא, אין לו סיכוי לפגוש אותו. בזמנו, לפני 5-6 שנים, שילמנו אלף ש"ח לביקור הפרטי וקיבלנו החזר מקופ"ח מאוחדת.
רפואה שלמה!

קצרה

משתמש מקצוען

בדיוק הפוך-
הבן שלו שמקבל מבוטחי מכבי לא מקבל לקוחות חדשים.
הבן הוא לא האבא.
לא כל מי שאבא שלו רופא גדול.....

חופי

משתמש רשום
ביתי עברה דרכו ניתוח פזילה במרפאה הפרטית
וקודם לכן ניגשתי לגדולים והמליצו עליו מאוד

געפילטע פיש

משתמש פעיל
רק בשביל לאזן קצת את התגובות
כל רופא מומחה בתחום מאוד ספציפי...
היינו אצל ד"ר שפירר לפני כמה שנים עם ילד שהיו לו בעיות קשות בכתיבה ובקריאה, אמרו לנו שנבדוק אם זו לא בעיית ראיה. ד"ר שפירר בדק אותו לעומק ואמר שהוא לא רואה שום בעיה ושנשקול לתת לילד ריטלין.
לנו היה ברור שאין שום קשר לריטלין. מדובר בילד עדין ורגוע.
בסופו של דבר קבלנו המלצה מידיד לנסוע ללונדון לקליניקה של אלכסנדר קוברין. הזמנו שם תור וקבלנו לאחרי 8 חודשים.
כבר בדקות הראשונות של הבדיקה אמר לנו מיסטר אלכסנדר שלילד יש בעיה קשה מאוד במיקוד ראיה ושבמצבו הנוכחי אין לילד שום אפשרות להצליח בלימודים. הוא התאים לו משקפיים חדשות ואמר שתוך חודש נראה שיפור ובסופו של דבר נראה ילד חדש.
לא נפל מדבריו כלום, לא עבר חודש והילד התחיל לקרוא ספרים עבי כרס (בשלב ראשון ספרים רגילים ולאחר כמה חודשים איסתרק, מהללאל...) ומדובר בילד שלפני זה היינו צריכים להתחנן אליו לקרוא ספרים עם אותיות גדולות ומנוקדות...
היום אנחנו אחרי כמה שנים של טיפול אצלו וברוך ה' אין להכיר את הילד.
למה כתבתי את זה? כדי שתדעו לבדוק אם ד"ר שפירר מתאים לבעיה הספציפית שמציקה לכם, ואם במקרה הצורך ידע לשלוח אתכם לאנשי מקצוע נוספים בתחומים שהם מבינים יותר טוב ממנו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה