ד-ח-ו-ף- תוציאו אותי מ-ה-ב-ו-ר

מצב
הנושא נעול.

2104

משתמש חדש
בוקר טוב
קיבלתי הבוקר מייל מלקוח על ההודעה שלך.
אפשר להשיג את הספר רק אצלי (לעת עתה)
אין הנחתום מעיד על עיסתו
אך דבר אחד אני כן יגיד שמי שרוצה לעשות שינוי כלכלי בהבנה ולא בכוח, הפסיכולגיה שבגרוש זו התשובה
צבי סילבר (מחבר הספר)
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

אודם

משתמש רשום
אולי תסביר לי

נכתב ע"י 2104;2300238:
בוקר טוב
אין הנחתום מעיד על עיסתו
אך דבר אחד אני כן יגיד שמי שרוצה לעשות שינוי כלכלי בהבנה ולא בכוח, הפסיכולגיה שבגרוש זו התשובה
צבי סילבר (מחבר הספר)

תודה על ההיענות שלך שמעתי כבר מזמן את ההרצאות שלך
אתה מייסד השיטה אל תצמצמו בהוצאות רק הגדלת הכנסות ?
רק שם הספר עושה לי רע בלב לשמוע על "הגרוש:mad: "
אולי בכ"א תענה לי ולעוד צופים מה בחרת בשם זה ? ולאן יביא אותי הספר?

2104

משתמש חדש
שלום,
כיועץ כלכלי קרוב ל 14 שנה, למדתי על בשרי כי צמצום ההוצאות לא פותר את הבעיה, רק מגדיל אותה, ומהרגע שהתחלתי לעבוד עם עצמי ועם אנשים בכיוון של הגדלת הכנסות, רואים הצלחות מדהימות, אגב, הגדלת הכנסות כפיתרון לבעיה כלכלית זה הכי יהודי שיש.
שם הספר הוא "הפוך על הפוך" בדרך כלל אומרים על רעיון פסיכולוגי "אה" פסיכולגיה בגרוש, אני קראתי לספר הפסיכולוגיה שבגרוש (שבמטבע) בהקדמה לספר אני מאריך בביאור השם של הספר.
הספר אמור להביא את הקורא להבנת ההתנהות הכלכלית שלנו, בחלק היותר עמוק של ההתנהגות, יותר בקטע הנפשי/רגשי, ובכך לסלול את הדרך לשינוי,
רוב האנשים לא אוהבים לעשות שינויים, אבל כשאתה מבין את הרעיון ואת הסיבה, הרבה יותר קל..
צבי סילבר (מחבר הספר)

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י 2104;2301058:
שלום,
כיועץ כלכלי קרוב ל 14 שנה, למדתי על בשרי כי צמצום ההוצאות לא פותר את הבעיה, רק מגדיל אותה, ומהרגע שהתחלתי לעבוד עם עצמי ועם אנשים בכיוון של הגדלת הכנסות, רואים הצלחות מדהימות, אגב, הגדלת הכנסות כפיתרון לבעיה כלכלית זה הכי יהודי שיש.
שם הספר הוא "הפוך על הפוך" בדרך כלל אומרים על רעיון פסיכולוגי "אה" פסיכולגיה בגרוש, אני קראתי לספר הפסיכולוגיה שבגרוש (שבמטבע) בהקדמה לספר אני מאריך בביאור השם של הספר.
הספר אמור להביא את הקורא להבנת ההתנהות הכלכלית שלנו, בחלק היותר עמוק של ההתנהגות, יותר בקטע הנפשי/רגשי, ובכך לסלול את הדרך לשינוי,
רוב האנשים לא אוהבים לעשות שינויים, אבל כשאתה מבין את הרעיון ואת הסיבה, הרבה יותר קל..
צבי סילבר (מחבר הספר)

אולי תעלו לדוגמה פרק או קטע מהספר?

צילומנציה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
נכתב ע"י 2104;2301058:
שלום,
צבי סילבר (מחבר הספר)

נשמע מענין ושונה, במיוחד לאור העובדה שזו אינה הגישה של האירגונים המוכרים- מסילה, פעמונים וכיו"ב. הם טוענים שהפחתת ההוצאות והגדלת ההכנסות צריכים לצעוד יד ביד עד כמה שזה ניתן, וזה כתוספת לניהול נכון של התקציב ולא העיקר.
ולא עוד אלא כשאני שמעתי הדרכותיהם בנושא הם הביאו דוגמאות הפוכות ממש לאנשים שהכנסותיהם לעו- אך הם לא נושעו כי ההוצאות זינקו בהתאם.
מנסיון שלי ושל כל מי שניסה- ניהול נכון גורם מידית להפחתה בהוצאות. האם כל זה מיותר?
אשמח גם לקרוא תקציר מן הספר ולקבל מידע ופרטים, תודה.

כלבבי

משתמש רשום
נכתב ע"י 2104;2301058:
שלום,
צבי סילבר (מחבר הספר)

ומה אם אין אפשרות להגדיל הכנסות בשום צורה??????
וגם אין אפשרות לצמצם הוצאות????

יש לך מה לומר על זה בקצרה?

נחצה

משתמש רשום
נכתב ע"י לב הענין;2301445:

מה זאת אומרת אין אפשרות להגדיל הכנסות אתם מוגבלים ח"ו ? הקב"ה נתן לכם כישורונות אולי אתם לא יודעים עליהם. אבל איתם אתם יכולים להגדיל הכנסות...
כנלע"ד.

כלכלן

משתמש רשום
נכתב ע"י נחצה;2301547:
מה זאת אומרת אין אפשרות להגדיל הכנסות אתם מוגבלים ח"ו ? הקב"ה נתן לכם כישורונות אולי אתם לא יודעים עליהם. אבל איתם אתם יכולים להגדיל הכנסות...
כנלע"ד.

זה לא כזה פשוט: כישרונות = הכנסות.
ויש אנשים שמיצו את יכולות ההכנסה שלהם. עובדים הרבה שעות במקצוע שהשוק מוצף בו, וגם האישה כנ"ל. אין להם שעות נוספות ביממה להוסיף על מנת להכניס עוד.
יש גם אנשים שההוצאות שלהם כבדות, אם בגלל עוקץ שעברו, בעיות רפואיות (שגם מפריעות להם לעבוד) ועוד ועוד.

העולם לא שחור ולבן.
ומאוד מעניין לשמוע, האם גם לכאלה אנשים תמליץ להגדיל הכנסות?
ואם כן - איך?

2104

משתמש חדש
אנסה למצוא דרך להביא קטע מהספר, אני לא כל כך מומחה בזה..

2104

משתמש חדש
זה דיון מעניין, הנושא של הגדלת הכנסות קשה לעיכול, ברגע הראשון, אפשר לשמוע את ההרצאות שלי 24 שעות ביממה ב 077-2223033, בקצרה, יש מעט משפחות היום שהבעיה הכלכלית שלהם נפתרת על ידי צמצום והפחתה של ההוצאות, רוב המשפחות הבעיה הכלכלית שלהם לא מתאימה לפתרון של צמצום הוצאות, להם מתאים הפתרון של הגדלת הכנסות וזה על הדרך פותר בעיות רוחב אצל המשפחות
צבי סילבר

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י 2104;2300238:
בוקר טוב
אין הנחתום מעיד על עיסתו
צבי סילבר (מחבר הספר)

נשמע מעניין
כמה עולה הספר?

2104

משתמש חדש
המציאות מוכיחה פעם אחר פעם כי אין משפחה שלא יכולה להגדיל הכנסות יש משפחה שלא רוצה להגדיל הכנסות, זה נשמע נורא, מה שכתבתי, אבל זאת המציאות, בפגישות עם לקוחות, זה לא יואמן, שאנשים מודים בזה בפה מלא
צבי סילבר

2104

משתמש חדש
הדבר הראשון בכל פגישה זה לבדוק האם ההוצאות השוטפות הם יותר מההכנסות, במידה והתשובה שההוצאות יותר מההכנסות, אזי הפיתרון לכולללםםם הגדלת הכנסות, הדוגמה שהבאתם בשאלה, קשורה לסוגיית החובות, זה סיפור שונה, גם בזה יש דרך מעניינת לטיפול,
צבי סילבר

אודם

משתמש רשום
נו הרב סילבר אני לאמין אבל אולי אתה השליח ד-י

אני יוצא ממש :mad:מבולבל מכל היועצים והחידושים למיניהם, זה בדלתא, וזה במערכת טלפונית, וזה בספר,
אולי אם כבר באתם תוכלו לעזור לי - אני אב לשבעה ילדים בלעה"ר
נ-ק-ר-ע מ-מ-ש מביא בסך 13,000 ₪ הביתה וכמו שכתבתם אני חי את ה15 שאז יוצא כרטיס אשראי ואת ה1 ההוראות קבע)
אני ממש מרגיש בדיכאון/מבולבל, חוסר רצון להכניס יותר, כמה שאני מביא האשה לא מרוצה הילדים לא גומרים לבקש זה בובה וזה דמי כיס וההוא מתנה לחבר ו-מ-ה ע-ו—ד אני צריך לעשות ד-י ד-י-
אגב יש לי 350,000 ₪ חובות משוטף של שנים עברו שלמדתי מקצוע,
:confused: יש לי סיכוי?????????.

well

משתמש פעיל
נכתב ע"י לב הענין;2301445:

אם אין אפשרות להגדיל הכנסות ואין אפשרות להקטין הוצאות , אז מה בדיוק יש לומר? אתה רוצה שיפול כסף מהשמיים?

2104

משתמש חדש
אני לא יודע איפה את הגר בארץ, אבל העלות השוטפת המינימלית של משפחה בת 9 נפשות היא 18.000 ש"ח, כך שחסר לך 6000 ש"ח, אולי תלך לקבל ייעוץ מאלו שממליצים לצמצם את ההוצאות, יש אפשרות במקרה כמו שלך לא לחיות, זה יותר קל, המקרה שלך הוא קלאסי להגדלת הכנסות.. מורכב מאתגר אבל אפשרי , הכל תלוי בך.
תפנה במייל ונוכל להרחיב <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
צבי סילבר

well

משתמש פעיל
נכתב ע"י אודם;2301749:
אני יוצא ממש :mad:מבולבל מכל היועצים והחידושים למיניהם, זה בדלתא, וזה במערכת טלפונית, וזה בספר,
אולי אם כבר באתם תוכלו לעזור לי - אני אב לשבעה ילדים בלעה"ר
נ-ק-ר-ע מ-מ-ש מביא בסך 13,000 ₪ הביתה וכמו שכתבתם אני חי את ה15 שאז יוצא כרטיס אשראי ואת ה1 ההוראות קבע)
אני ממש מרגיש בדיכאון/מבולבל, חוסר רצון להכניס יותר, כמה שאני מביא האשה לא מרוצה הילדים לא גומרים לבקש זה בובה וזה דמי כיס וההוא מתנה לחבר ו-מ-ה ע-ו—ד אני צריך לעשות ד-י ד-י-
אגב יש לי 350,000 ₪ חובות משוטף של שנים עברו שלמדתי מקצוע,
:confused: יש לי סיכוי?????????.

בתור אחד לא מומחה אני יכול לעודד, ש13,000 בחודש לא כולל האשה, זה מצב לא כ"כ גרוע, אפשר בהחלט עם קצת הכוונה להגיע לאיזון, ישנם אברכים שמכניסים הם והאשה יחד הרבה פחות מזה וגם הם גומרים את החודש.

אודם

משתמש רשום
נו אני באמת מבולבל

נכתב ע"י well;2301759:
בתור אחד לא מומחה אני יכול לעודד, ש13,000 בחודש לא כולל האשה, זה מצב לא כ"כ גרוע, אפשר בהחלט עם קצת הכוונה להגיע לאיזון, ישנם אברכים שמכניסים הם והאשה יחד הרבה פחות מזה וגם הם גומרים את החודש.

נו מה האמת ראית את התשובה של הרב סילבר ?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  37  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה