דרוש מידע דר.חזן-מרפא טבעי מבני ברק לציפורן חודרנית-מכירים?

רוז רוזן

משתמש רשום
מישהו יודע עד כמה עוזר? כי לא כ"כ זול...אבל המצב דחוףףף
ואולי יש עוד רעיון למישהו שהצליח למגר את התופעה ברגל?מחפשת לבחור

מתייעצת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
ניסיתי הרבה דברים, (יש לי כמה בנים...) חלקם עלו ביוקר. אף אחד לא עזר.
לאחרונה פניתי, ע"פ המלצות, לד"ר נתי סביר, פודיאטר במרפאות חוץ של מעייני הישועה, נראה לי שהתפטרנו מהבעיה.
בן אחד- שסבל כבר כמה שנים- הוא גזר מקומי ונכון, וגם נתן הוראות להמשך- נעל רחבה ומפריד אצבעות. חלפו כמה חודשים ובינתיים הכל מצוין.
לבן אחר- (ראינו כי טוב והמשכנו הלאה) המקום היה מודלק אז הוא הוריד את שורש הציפורן בחדר ניתוח תחת הרדמה.
הבן השלישי- גם היה איזור מודלק אבל פחות מהקודם אז הוא הרדים מקומית את האצבע וביצע את הפעולה הנ"ל.
יתרונות (מה שלא מצאתי אצל האחרים)
1. נראה לי שהבעיה נפתרה לצמיתות בס"ד
2. מחיר שפוי- טופס 17 דרך קופ"ח.
3. לא נרשמו טראומות... וזה לא מובן מאליו בכלל.
רפואה שלמה!

בעצם...

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
מישהו יודע עד כמה עוזר? כי לא כ"כ זול...אבל המצב דחוףףף
ואולי יש עוד רעיון למישהו שהצליח למגר את התופעה ברגל?מחפשת לבחור
עזר לי נקודתית לאותה פעם
ממש לא מיגר את התופעה

מנעד

משתמש פעיל
אצלינו מאד עזר לשושנה ואבצס
היינו במצב שחזר שוב ושוב
אחרי הבצקים שלו כבר לא חזר.

*שפרה*

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
דר' אנדי קארפ עזר לבן שלי ומרוצים מאד ב"ה!
הוא אלוף ומקצוען בתחום
יש החזר מלא מביטוחים פרטיים, לא מקופ"ח
הטיפול יקר.. אבל יעיל מאד

רוז רוזן

משתמש רשום
ניסיתי הרבה דברים, (יש לי כמה בנים...) חלקם עלו ביוקר. אף אחד לא עזר.
לאחרונה פניתי, ע"פ המלצות, לד"ר נתי סביר, פודיאטר במרפאות חוץ של מעייני הישועה, נראה לי שהתפטרנו מהבעיה.
בן אחד- שסבל כבר כמה שנים- הוא גזר מקומי ונכון, וגם נתן הוראות להמשך- נעל רחבה ומפריד אצבעות. חלפו כמה חודשים ובינתיים הכל מצוין.
לבן אחר- (ראינו כי טוב והמשכנו הלאה) המקום היה מודלק אז הוא הוריד את שורש הציפורן בחדר ניתוח תחת הרדמה.
הבן השלישי- גם היה איזור מודלק אבל פחות מהקודם אז הוא הרדים מקומית את האצבע וביצע את הפעולה הנ"ל.
יתרונות (מה שלא מצאתי אצל האחרים)
1. נראה לי שהבעיה נפתרה לצמיתות בס"ד
2. מחיר שפוי- טופס 17 דרך קופ"ח.
3. לא נרשמו טראומות... וזה לא מובן מאליו בכלל.
רפואה שלמה!
קודן כל תודה על התשובה המפורטת!!!!!הרופא ממעיני זה לא במקרה דר איתן סובר? או שיש 2 עם שם דומה כי הינו אצלו לפני שנתיים והמלית על ניתוח ודי חששנו ואז שנתיים היה שקט (אחרי טיפול אצל רופאה ממאוחדת שהפסיקה לעבוד פודיאטורית) ועכשיו חזר לכן חשבתי לנסות אולי טבעי..רק רוצה לדעת את השם הנכון שאגיע לאיש הנכון.תודה שוב!!!!!

עלמה 87

משתמש פעיל
דר סביר= ממעיני הישועה. באמת רגיש ומדויק והטיפול עבר ללא טראומות
אבל אצלינו הבעיה חזרה על עצמה שוב ושוב במשך כשנתיים (בקרנו אצלו בממוצע פעם בחצי שנה)
לפני כמה חודשים טפלנו אצל ד"ר חזן, בעקבות המלצות. בינתיים עושה רושם שהטיפול היה מדויק ויעיל.

מבחינת כאב- דר סביר עובד עם הרדמה מקומית. וחזן ללא הרדמה כלל. אבל הכאב הוא לשניה ממש

מבחינת המחיר- דר סביר כאמור ללא עלות עם טופס 17.
אנדי קראף- לוקח כאלפיים רק על ביקור ראשון לאבחון, כמדומני, ללא המחיר של הטיפול עצמו
חזן- לוקח 500 ש"ח על הטיפול והחומרים

יוסיK

משתמש פעיל
"ד"ר חזן"?
הוא ד"ר? כלומר הוא למד רפואה?
או שהוא מטפל אלטרנטיבי?
יש הבדל כידוע

*שפרה*

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אנדי קארפ שלמנו 1100 לצפורן אחת
וקבלנו החזר מלא מביטוח פרטי
לא זכור שום סכום על אבחון, נראה לי אתם טועים תבדקו שוב

מתייעצת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
קודן כל תודה על התשובה המפורטת!!!!!הרופא ממעיני זה לא במקרה דר איתן סובר? או שיש 2 עם שם דומה כי הינו אצלו לפני שנתיים והמלית על ניתוח ודי חששנו ואז שנתיים היה שקט (אחרי טיפול אצל רופאה ממאוחדת שהפסיקה לעבוד פודיאטורית) ועכשיו חזר לכן חשבתי לנסות אולי טבעי..רק רוצה לדעת את השם הנכון שאגיע לאיש הנכון.תודה שוב!!!!!
לא יודעת מה ההגדרה שלך לטבעי, להוציא את הציפורן ללא הרדמה זה טבעי לחלוטין:) לא חושבת שרגע טראומטי של כאב שווה את ההגדרה הזו (לא הייתי שם אבל בעלי תיאר לי וזה הספיק) מה גם שלא פתר את הבעיה באופן מוחלט.
ההגדרה של מה שד"ר סביר עושה- טיפול כירורגי שמתבצע בחדר ניתוח, הבן שלי המשיך מבית החולים ישר לישיבה ובאופן חריג נח בצהריים באותו היום. לא מוצאת סיבה למה להימנע מטיפול כזה

רוז רוזן

משתמש רשום
לא יודעת מה ההגדרה שלך לטבעי, להוציא את הציפורן ללא הרדמה זה טבעי לחלוטין:) לא חושבת שרגע טראומטי של כאב שווה את ההגדרה הזו (לא הייתי שם אבל בעלי תיאר לי וזה הספיק) מה גם שלא פתר את הבעיה באופן מוחלט.
ההגדרה של מה שד"ר סביר עושה- טיפול כירורגי שמתבצע בחדר ניתוח, הבן שלי המשיך מבית החולים ישר לישיבה ובאופן חריג נח בצהריים באותו היום. לא מוצאת סיבה למה להימנע מטיפול כזה
וואי ,תודה שוב שכנעת אותי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה