דרוש מידע דרכון רפואי מהיר

מוּזִיקַנְט

משתמש חדש
איך אפשר להוציא דרכונים ל2 ילדים תוך 3-4 ימים?
לא רפואי חירום, אבל רפואי.
תודה רבה.

שירותי ESTA לארה"ב

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
הכי קל ופשוט, להוציא דרכון זמני בשדה התעופה בהצגת כרטיס טיסה ב48 שעות הקרובות. אבל זה די יקר.
ניתן לנסות לעשות דרכון זמני בלשכה, קצת יותר זול, לא יודע אם צריך לזה תור, אולי בהצגת מסמך רפואי יהיה יותר קל.

לחילופין ניתן לעשות דרכון רגיל בכל לשכה, ויש לי שירות להוציא את זה תוך 3-4 ימים, דרכון ביומטרי של 10 שנים.

מוּזִיקַנְט

משתמש חדש
אם צריך דווקא דרכון ביומטרי יש אנשים שיודעים לזרז בתשלום
אם לא אפשר דרכון זמני בלשכה לוקח בערך שבוע או בנתב"ג מיידי
הבעיה שאין תורים, ובינתיים לא מצאתי מישהו שיכול להמציא תור.
הענין הוא שאני רוצה לחסוך את העלות של זמני בנתב"ג [לילדים 400+], ואמרו לי שיש שעושים דרכון זמני תוך 48 שעות ב250

אם למישהו יש מידע, אודה לו מאוד.

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
הבעיה שאין תורים, ובינתיים לא מצאתי מישהו שיכול להמציא תור.
הענין הוא שאני רוצה לחסוך את העלות של זמני בנתב"ג [לילדים 400+], ואמרו לי שיש שעושים דרכון זמני תוך 48 שעות ב250

אם למישהו יש מידע, אודה לו מאוד.
את מי שאני מכיר מיועד לאלו שצריכים ביומטרי בשביל ארה"ב והוא מזרז ביומטרי לשבוע והוא לוקח די יקר
מה שקורה שבלשכה שולחים את זה להדפסה ולכן זה לוקח יותר זמן בנתב"ג מדפיסים על המקום
אני אנסה לשאול אבל לא נראה שהוא יכול לקצר כ"כ וגם העלות שהוא לוקח כבר שווה להנפיק בנתב"ג

חכמה בלילה

משתמש מקצוען
את מי שאני מכיר מיועד לאלו שצריכים ביומטרי בשביל ארה"ב והוא מזרז ביומטרי לשבוע והוא לוקח די יקר
מה שקורה שבלשכה שולחים את זה להדפסה ולכן זה לוקח יותר זמן בנתב"ג מדפיסים על המקום
אני אנסה לשאול אבל לא נראה שהוא יכול לקצר כ"כ וגם העלות שהוא לוקח כבר שווה להנפיק בנתב"ג
אני גם מחפשת דחוף
האם יש לך מידע מיזה שאוכל לפנות אליו?

פישל שלום

משתמש פעיל
רק בכניסה לחו''ל אני חושב לא להגיד שהגעת בקשר לרפואי
נא להתייעץ עם מומחה

פנינה 99

משתמש סופר מקצוען
בלשכה ניתן להוציא תוך פחות משבוע.
צריך סיבה שמספקת אותם (רפואי מספיק)
אפשר להגיע בלי תור ולחכות לבין התורים.
או לחילופין בבקרים מתפנים תורים.
מנסיון בבני ברק.

Avi B.

משתמש חדש
אשמח לקבל מס' של מישהו שיכול לזרז הנפקת דרכון ביומטרי .
מאד מאד יעזור לי
תודה מראש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה