דרוש רק טרה אחסון תכנסו ותבינו מה אני בדיוק רוצה

סוס יאור

משתמש רשום
יש לי אתר בלי לפרט די מצליח עם הרבה כניסות עכשיו בשביל להגיע להכנסות נכבדות אני צריך לנסות משהו מאוד ספציפי שבשבילו אני צריך לפחות טרה בייט אחסון עכשייו אני לא בטוח שזה יעבוד למרות שרוב הסיכויים שכן ורציתי לשאול אם יש כאן מישהו שיכול לתת לי טרה אחסון עם חיבור ssh שאני יכול לגשת אליו מהשרת שלי מפיוטי, נעשה שותפות, נריץ את הפרוייקט חודש ואם יעבוד סלמאת ואני יתן לו גם אחוזים.
בבקשה כל מי שמתעניין ויש לו טרה להציע בבקשה שיפנה בפרטי אני יכול לתת בפרטי הרבה יותר פרטים כי אני יודע שדיברתי מאוד מעורפל.
חג שמח שבוע טוב ולילה טוב....

סוס יאור

משתמש רשום
@s976 איזה 5 דולר.... זה לא מדבר על טרפיק... עומד להיות לי המון טרפיק וזה יעלה מאות דולרים בחודש

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
תספר לנו כשהשרת שלך יקרוס מטרפיק..........
יש לך ניסיון באתרים גדולים שאתה יכול להאריך כמה טרפיק מדובר?!?!
(אמור להיות גם כח עיבוד שהמערכת תקרוס או רק טרפיק כי לזה בדר"כ יועיל CDN כמו קלאוד פלייר).

סוס יאור

משתמש רשום
z
תספר לנו כשהשרת שלך יקרוס מטרפיק..........
יש לך ניסיון באתרים גדולים שאתה יכול להאריך כמה טרפיק מדובר?!?!
(אמור להיות גם כח עיבוד שהמערכת תקרוס או רק טרפיק כי לזה בדר"כ יועיל CDN כמו קלאוד פלייר).
זה עניין של מהירות אני אתר סרטים ואם יש אפילו רק 15 סרטים שמושכים מהשרת בבת אחת זה כבר מכביד אם זה שרת של 5 דולר

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
z
זה עניין של מהירות אני אתר סרטים ואם יש אפילו רק 15 סרטים שמושכים מהשרת בבת אחת זה כבר מכביד אם זה שרת של 5 דולר
אתה אומר את זה מנסיון או מהשארה (פשוט יש לי הרגשה שקצת נסחפת..)?
תעשה חשבון של מהירות 150Mbps שתקבל בדיגיטל אושן לחלק ל10 Mbps לכל משתמש מה15 שיהיו לך זה לכאורה יסחוב את הוידאו בסדר, במיוחד אם תעשה CDN אז בכלל זה יכול להוריד לך מהתעבורה אם יהיה לך כמה שצופים באותו זרט.

בגדול בOVH יש שרתים עם רוחב פס של טרה וזה ההכי גדול שאני מכיר, הפיתרון היחיד שיש לך מעבר לזה זה CDN ולהגדיר load balancing שזה אומר לחלק את התעבורה על כמה שרתים.

סוס יאור

משתמש רשום
אתה אומר את זה מנסיון או מהשארה (פשוט יש לי הרגשה שקצת נסחפת..)?
תעשה חשבון של מהירות 150Mbps שתקבל בדיגיטל אושן לחלק ל10 Mbps לכל משתמש מה15 שיהיו לך זה לכאורה יסחוב את הוידאו בסדר, במיוחד אם תעשה CDN אז בכלל זה יכול להוריד לך מהתעבורה אם יהיה לך כמה שצופים באותו זרט.

בגדול בOVH יש שרתים עם רוחב פס של טרה וזה ההכי גדול שאני מכיר, הפיתרון היחיד שיש לך מעבר לזה זה CDN ולהגדיר load balancing שזה אומר לחלק את התעבורה על כמה שרתים.
אני לא מאמין שיש מי שיתן לי unlimited hosting ו-150Mbps רק ב5 דולר בחודש אם אתה מכיר אשמח לקישור...

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני לא מאמין שיש מי שיתן לי unlimited hosting ו-150Mbps רק ב5 דולר בחודש אם אתה מכיר אשמח לקישור...
לא אמרתי unlimited, דיברת על ה5 דולר לחודש של דיגיטל אושן שזה 25 גיגה וזה כ150 Mbps.
אם אתה רוצה OVH אז יש ב kimsufi ב 5 אירו טרה אחסון ורוחב פס של 100 Mbps , אם תסדר טוב CDN ו load balancing זה יהיה בסדר גמור (ולדעתי אז מן הסתם רק עם CDN) יש CDN חינמי של cloud flare ויש בתשלום של AMAZON רק שבסרטים אז זה ייצא לך ממש יקר הCDN של אמאזון כי זה המון תעבורה.

סוס יאור

משתמש רשום
לא אמרתי unlimited, דיברת על ה5 דולר לחודש של דיגיטל אושן שזה 25 גיגה וזה כ150 Mbps.
אם אתה רוצה OVH אז יש ב kimsufi ב 5 אירו טרה אחסון ורוחב פס של 100 Mbps , אם תסדר טוב CDN ו load balancing זה יהיה בסדר גמור (ולדעתי אז מן הסתם רק עם CDN) יש CDN חינמי של cloud flare ויש בתשלום של AMAZON רק שבסרטים אז זה ייצא לך ממש יקר הCDN של אמאזון כי זה המון תעבורה.
קישור?

יענקי R

ספר יהלום - עימוד נוצץ ברמה אחרת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
קודם תפתח את האתר בנט פרי, אחרי זה נדבר...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה