דרוש קובץ עברית לפאלם

אלי TZA

משתמש רשום
אני מחפש עברית לפאלם כמו זה וכיון שמדובר בדבר מלפני קרוב ל15 שנה הוא כבר לא קיים בשום מקום.
שמא נשאר למישהו במקרה בארכיון?
שם אפשרי (לא מחייב) לקובץ: HebrewOne2.4_TE.rar

תודה

אלי TZA

משתמש רשום
דגם מדויק Palm Tungsten E2
serial number אני לא רואה, אתה מתכוון למה שמודפס עם הברקוד? זה pn20mat7r2rk

תודה רבה

אלי TZA

משתמש רשום
באמת צריך דגם מדויק? מספיק לי גם תמיכה בעברית בלי תפריטים בעברית. קובץ לדגמים אחרים לא יעזור כלום? אני רואה שאפליקציות (קבצי PRC) אפשר להעביר די בחופשיות בין הדגמים.
גם בכף יד עם WM אני מערבב בין הגרסאות והרבה פעמים זה עובד גם כשרשמית אין תמיכה בגרסה.

תודה רבה

נערך לאחרונה ב:

אלישי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
תבדוק את זה..

קבצים מצורפים

• PiLocSwitch.zip
    523 ביטים · צפיות: 10
  • PiLocDefaultLanguage.zip
    596 ביטים · צפיות: 11

אלי TZA

משתמש רשום
כמו שבטח ראית חוץ משני הקבצים שהעלת כל ההורדות שם כבר לא עובדות, שני הקבצים לא עובדים ולפי השם שלהם הם מיועדים לפאלם פיילוט שזה ממש מהפאלמים הראשונים אז די הגיוני שלא יעבוד.

תודה בכל אופן

אלי TZA

משתמש רשום
מה ה serial number של הפאלם וכן הדגם המדויק

דגם מדויק Palm Tungsten E2
serial number אני לא רואה, אתה מתכוון למה שמודפס עם הברקוד? רשום pn20mat7r2rk

בטוח שצריך דגם מדויק? מספיק לי גם תמיכה בעברית בלי תפריטים בעברית. קובץ לדגמים אחרים לא יעזור כלום? אני רואה שאפליקציות (קבצי PRC) אפשר להעביר די בחופשיות בין הדגמים.

תודה רבה

אלישי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
בגדול העלתי את הקישור בכדי שתבצע חיפוש גוגל על שמות הקבצים שנמצאים שם, כמו שהבנת ראיתי שרוב הקישורים לא פעילים,
מה פירוש תמיכה בעברית, שלא יראה לך קבצים בג'יבריש, או שיראה לך טקסט מימין לשמאל?

אלי TZA

משתמש רשום
המצב בגוגל לא יותר טוב... כל הקישורים מתו בשיבה טובה.
תקוותי האחרונה היא ארכיונים של אנשים כאן.
לפחות שלא יראה ג'יבריש, הקלדה בעברית יהיה מצויין וישור לימין בכלל כבר מותרות...

אלי TZA

משתמש רשום
חיפשתי כבר ב-openpirate.org וב- torrentz2.eu, יש לך מקומות יותר טובים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה