דרוש צלם מקצועי!

פשוט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה והפקת סרטים
לאירוסין
מישהו טוב!!
יש דבר כזה?
השבוע ליום רביעי
ה' חשוון לאולם בבית וגן
במחיר 350-400 שח (זה מה שמהשפחה מרשה לעצמה אז אפשרי משהו מתחיל אבל עם תמונות איכותיות וטובות)
מעונינים לקבל רק דיסק עם תמונות!
הצעות ודוגמאות לתמונות ניתן לשלוח לי במייל: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
היה לאחותי ברית בשישי האחרון והצלם לקח 400 שח הוא היה יצירתי ביותר!!!עשה תמונות לא שגרתיות ולא הפסיק לתקתק במצלמה מעניין אותך מספר שלו?

לאה מזרחי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני לא מכירה הרבה שלוקחים כזה זול אם תמונות איכותיות ומקצועיות

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
לגיטימי לחפש צלם במחיר הנ"ל, לגטימי לבקש צלם מקצועי עם תוצאות מעולות
אבל זה לא הולך ביחד

אם הוא מקצועי ומוציא עבודה ברמה גבוהה - למה לו לקחת 400 כשהוא יכול לקחת 1200 - 1500?

פשוט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה והפקת סרטים
היה לאחותי ברית בשישי האחרון והצלם לקח 400 שח הוא היה יצירתי ביותר!!!עשה תמונות לא שגרתיות ולא הפסיק לתקתק במצלמה מעניין אותך מספר שלו?

כן, מעניין מאד , אשמח

לגיטימי לחפש צלם במחיר הנ"ל, לגטימי לבקש צלם מקצועי עם תוצאות מעולות
אבל זה לא הולך ביחד
אם הוא מקצועי ומוציא עבודה ברמה גבוהה - למה לו לקחת 400 כשהוא יכול לקחת 1200 - 1500?

צודק!
לכן אני מבקשצ לא צלם ואוו אבל שיהיה לו מצלמה אכותית וידע לצלם, גם לא הכי ברמה זה בסדר, אבל רק שלא יצאו לי תמונות מעוותות או שרופות, אני צריכה תמונות למזכרת מהאירוסין!

אם יש לכם מי להציע לי, אשמח!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה