עוגות/עוגיות דרוש מתכון לעוגיות בראוניז פאדג' ללא מיקסר

אסתר שין

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
אשמח אם תוכלו להעלות לכאן מתכונים (ללא מיקסר), יעזור לי מאוד
תודה!

יהודיתו

משתמש מקצוען
מצרכים

• 150 גרםשוקולד מריר (60%) - קצוץ
  • 15 גרםחמאה (זו לא טעות, רק 15 גרם)
  • 1ביצה
  • 50 גרםסוכר (1/4 כוס)
  • 1 כפיתתמצית וניל
  • 2 כפותקמח תופח
  • קורטמלח
אופן ההכנה
איך מכינים עוגיות שוקולד נימוחות?
  • 1מחממים תנור ל-190 מעלות. מרפדים תבנית גדולה בנייר אפיה.
  • 2מקציפים את הביצה והסוכר במיקסר כ-10 דקות.
  • 3בינתיים, מוציאים כ- 1/5 מכמות השוקולד הקצוץ לקערית וממיסים את שאר השוקולד הקצוץ עם החמאה. אני ממיסה במיקרו בפולסים של 30 שניות, אך אפשר גם מעל לסיר עם מים רותחים.
  • 4מנפים את הקמח והמלח. כן, כמות מזערית אבל הניפוי יעזור באיחוד מהיר.
  • 5בעזרת מרית מקפלים את תערובת השוקולד והביצים יחד. מוסיפים את הקמח וצמצית הווניל ומערבבים רק עד לבלילה אחידה. מוסיפים את השוקולד הקצוץ. אם הבלילה דלילה מאד, יש להמתין כמה דקות והיא תהפך למוצקה במהירות.
  • 6בעזרת שתי כפיות או כף גלידה קטנה, יוצרים כ- 16 גושים קטנים ומניחים על התבנית במרווחים. העוגיות מתפשטות רק במעט, כך שאין צורך ברווחים עצומים.
  • 7אופים בתנור המחומם כ-8 דקות.
  • טיפ: מומלץ להכין מראש כמות כפולה

סופראן סטודיו

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
<?xml version="1.0"?>
<vst-xml version="1.3">
<region id="1369862576">
<filename>F:\פרוייקטים\פרוייקטים ללקוחות\רבקי שפירא\שרה באוהל\גינגל צמאה\Audio\צמאה - 0003 - Audio - מקור.wav</filename>
<start>0</start>
<end>1607566</end>
<projectTime domain="quarterNotes">3.894366666666666532137242029421031475067138671875</projectTime>
</region>
<sourceApp>Cubase</sourceApp>
</vst-xml>
אויש אני רואה שיש לי טעות בהעתקת הקישור

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה