דרוש מידע!

M.M.Z.

משתמש חדש
שלום חברים אני מחפש המלצה עם איזה תוכנה יש את אחוזי ההצלחה הגבוהים לשחזר תיקיה שנמחקה מדיסק ssd..
תודה רבה..

shmu26

משתמש צעיר
זה לא משנה כל כך אם זה SSD או לא, העיקר שהמשחב יכתוב עליו כמה שפחות עד שאתה משחזר. אם זה הדיסק של מערכת ההפעלה והתוכנות, כלומר, כונן C, יש למעט ככל האפשר להשתמש במחשב עד שאתה משחזר את החומר.

shmu26

משתמש צעיר
[אני לא נוהג להגיב לאשכול שהנושא הוא מעין זה: "דרוש מידע!"
ולכן אגיב רק לך, וגם זאת בקצרה קצורה
]

ברור שיש הבדל
והייתי אומר אפילו הבדל ענק
אם משתמשים בתכנה כמו RECUVA למשל, נא להסביר מה ההבדל בין SSD לHDD, בנוגע לעניין?
אתה צודק לגמרי כאשר מדובר בSSD "מת", זה לא פשוט לשלוף ממנו מידע. אבל כל עוד הוא חי ותקין, לא ידוע לי הבדל משמעותי בשחזור המידע.

נערך לאחרונה ב:

M.M.Z.

משתמש חדש
[אני לא נוהג להגיב לאשכול שהנושא הוא מעין זה: "דרוש מידע!"
ולכן אגיב רק לך, וגם זאת בקצרה קצורה
]

ברור שיש הבדל
והייתי אומר אפילו הבדל ענק

נכון ולכן הדגשתי שזה כונן ssd, הייתי שמח להמלצות ממך ומחברי הפורום איזה תוכנות יכולות לעזור לי בזה..כמובן שהדיסק בריא ושלם..
זה פשוט תיקיה שנמחקה..
תודה רבה

בני2

משתמש מקצוען
עשוי להיות הבדל עצום בין שחזור SSD ל-HDD ואני יסביר:
באמת לא אמור להיות הבדל משום שהווינדוס אינו מוחק בעצם את הקובץ כאשר מוחקים אותו אלא את הספרייה, אולם דיסק SSD פותח בו מנגנון מיוחד שלאחר כמה זמן הוא מוחק את הקבצים לצמיתות, פיתחו את המנגנון הזה מכיוון שלדיסק SSD בניגוד לHDD כאשר הוא כותב על קובץ קיים ולא על מקום ריק הוא יותר איטי ולכן המנגנון הזה עושה שכאשר הדיסק אינו בפעולה הוא בעצם מוחק לגמרי את כל הקובץ, בשביל שבפעם הבאה יוכל לכתוב על האיזור הזה יותר במהירות.
ולכן, בSSD רצוי מאוד גם לנתק אותו לגמרי מהמחשב עד פעולת השחזור!!! ולא רק לא לכתוב עליו דברים!

י. צ.

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
אני מניח שלא
אני די בטוח שכן, כאשר קראתי לו לנדב מידע, זה היה מתוך ביטחון מלא שיש לו את המידע לנדב ובשפע. אני מציע לך לבדוק היטב מה שכתבת ומן הסתם תמצא שיש שם טעות כלשהו.
.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:
  • תודה
Reactions: aeb

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה