WooCommerce דרוש מידע העברת אתר מכירות מג'ומלה לוורדפרס

שמעון יוסף

עימוד ועיצוב ספרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
D I G I T A L
אתר מכירות שבנוי על ג'ומלה ורוצים להעביר אותו לוורדפרס מה הדרך הטובה ביותר לעשות זאת?

והאם בזמן של הייבוא והשדרוג אני יכול לבצע את זה על דומיין זמני ואח"כ להחליף דומיין?

שמעון יוסף

עימוד ועיצוב ספרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
D I G I T A L

לחשוב, אולי כדאי להשתמש בגירסת הפרימיום...

תודה רבה, אני כל הזמן נדהם מהנדיבות שלך

לגבי הדומיין מה נכון לעשות? עד עכשיו תמיד בניתי את האתרים על הדומיין הקבוע,
הבעיה שפה אם אני מבין נכון זה לא אפשרי

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
אפשרות אחת לעשות סאב דומיין ולהעביר את הג'ומלה לשם, ואחר כך להתקין וורדפרס ריק על הדומיין הראשי, ולהעביר את הסאב דומיין לדומיין הראשי.
יש לי שרת שבחלקו מאפשר בהעברת תיקיות בתוך הממשק (ואחר כך יש צורך להגדיר הגדרה כל שהיא, עכ''פ אולי יש צורך בזה) וזה חוסך עוד זמן אבל לא תמיד מאפשר את זה.

נערך לאחרונה ב:

שמעון יוסף

עימוד ועיצוב ספרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
D I G I T A L
אפשרות אחת לעשות סאב דומיין ולהעביר את הג'ומלה לשם, ואחר כך להתקין וורדפרס ריק על הדומיין הראשי, והעביר את הסאב דומיין לדומיין הראשי.
יש לי שרת שבחלקו מאפשר בהעברת תיקיות בתוך הממשק (ואחר כך יש צורך להגדיר הגדרה כל שהיא, עכ''פ אולי יש צורך בזה) וזה חוסך עוד זמן אבל לא תמיד מאפשר את זה.

אני לא רוצה לפגוע בכתובות url
איזה נתונים התוסף הזה מעביר?

לחשוב, אולי כדאי להשתמש בגירסת הפרימיום...

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
התוסף מעביר את כל קבצי האתר מהדומיין הישן לחדש. את מבנה הקישורים תצטרך לשמור (ו/או להגדיר?) מחדש.
הזכרתי אותו גם כאן.

שמעון יוסף

עימוד ועיצוב ספרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
D I G I T A L

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
דבריי נסובו על האפשרות להעביר את האתר וורדפרס מכתובת לכתובת שכתבתי, וכעת הבנתי שכוונתך היתה לתוסף שנזכר כאן קודם לכן. ואני רואה שגם לא הזכרתי את המילה תוסף כאן.
לגבי שמירת כתובות יתכן שהפתרון עבורכם הוא הפניית 301

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
אך לפני כן בדוק מול התוסף ההעברה הנ''ל (או אם יש להם מסמכים) אם יש להם פתרון חילופי ליצירה ידנית של הפניות 301 .

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה