דרוש מחבר ספרים תורניים לשת"פ

איתן_ל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
שלום,
אני מאייר ואני מחפש אברך שמעוניין להוציא ספר בנושא תורני כלשהו (משניות, הלכות, סיפורי צדיקים, מעשיות, פרשת השבוע וכו').
אני מציע שירותי איור בחינם עבור הספר במידה וזה רלוונטי.

אז אם אתם בדרך להוציא ספר, או מכירים אדם כזה- וצריכים מאייר, ניתן לפנות אליי בהודעה דרך האתר יחד עם כתובת מייל ומס' טלפון ואצור איתכם קשר.

אם אתם מכירים בסביבה שלכם אברכים- תוכלו להראות להם את ההודעה ולשאול אם זה מתאים להם. אם יהיו כמות של הצעות אז אני אבחר את הרלוונטי ביותר לפי העניין.

*כמובן שזה מוגבל לכמות מסויימת של איורים- מעבר לכמות יהיה ניתן להמשיך את השת"פ במחיר סמלי (פרטים ינתנו רק לרציניים).

הסיבה שאני מציע את השירות הזה- מכיוון שאני מעוניין לשדרג את תיק העבודות שלי ולצבור יותר נסיון בתחום התורני.

לאזור ירושלים בלבד.

נערך לאחרונה ב:

איתן_ל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
בעצם כל קומיקס בשילוב מסרים חינוכיים (?!) כלול בהגדרה?
כרגע אני לא מחפש לאייר קומיקס (כמו של אברהם אוחיון לדוגמא)- אבל אם אתה רוצה פה ושם לשלב סגנון של קומיקס (ספר רגיל עם דמויות רק פה ושם לדחוף בועות דיבור- זה בסדר)....גם ספר בעל מסרים חינוכיים כלול ברשימה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה