עזרה דרושים רעיוניסטיים!!

מקצה הארץ-:)

משתמש מקצוען
לכולל ערב שכל תקופה מסיימים מסכת, וכמובן עושים סיום + סעודת מצווה מפנקת כדי למשוך ולהחזיק את הלומדים שלא כולם בני תורה אלא בעיקר בעלי בתים ומתחזקים.
מידי סיום ראש הכולל נותן מתנה לכל לומד. כשהמסכת ארוכה ולא קלה אז מתנה רצינית יותר. וכמובן לא שוכחים את האשה ששולחת ודוחפת וגם היא מתפנקת בכל מיני מתנות ומשתתפת גם בסיומים גדולים ורשמים יותר.

אלא שראש הכולל מחפש כעת רעיונות למתנות יותר מקוריים ומעניינים גם ללומד וגם לזו שעליה אמר ר' עקיבא "שלי ושלכם שלה הוא"

נשמח לכל רעיון!
בתודה מראש.

שידרוגים

משתמש מקצוען
לכולל ערב שכל תקופה מסיימים מסכת, וכמובן עושים סיום + סעודת מצווה מפנקת כדי למשוך ולהחזיק את הלומדים שלא כולם בני תורה אלא בעיקר בעלי בתים ומתחזקים.
מידי סיום ראש הכולל נותן מתנה לכל לומד. כשהמסכת ארוכה ולא קלה אז מתנה רצינית יותר. וכמובן לא שוכחים את האשה ששולחת ודוחפת וגם היא מתפנקת בכל מיני מתנות ומשתתפת גם בסיומים גדולים ורשמים יותר.

אלא שראש הכולל מחפש כעת רעיונות למתנות יותר מקוריים ומעניינים גם ללומד וגם לזו שעליה אמר ר' עקיבא "שלי ושלכם שלה הוא"

נשמח לכל רעיון!
בתודה מראש.
להזמין אותם גם לסעודת הסיום
עם ארוחה מושקעת ומפנקת
אם הם בעלי בתים בעיקר - אין לכם מושג מה זה עושה לאיה
לראות את האור והריקודים בשמחת התורה

מקצה הארץ-:)

משתמש מקצוען
להזמין אותם גם לסעודת הסיום
עם ארוחה מושקעת ומפנקת
אם הם בעלי בתים בעיקר - אין לכם מושג מה זה עושה לאיה
לראות את האור והריקודים בשמחת התורה
ברור מז'תומרת הם נמצאים בכל סיום. הם המסיימים.. סעודות חבל"ז!
מצעים, משחקים לילדים, סופ"ש.
באיזה סכום מדובר?
סט מפה מעוצב עם פלייסמנטים וחבקים
שכחתי לציין לא להיסחף עם העלויות... כי התקציב גם מוגבל.
אבל יישר כח רעיונות מעולים.
תודה לכולם, נשמח לשמוע עוד!

עד מתי

משתמש מקצוען
ק.ש.

השאלה מה התקציב...

ויש לי רעיון די מקורי שזה מכשיר מסאז' (שהוא ממש תענוג, לי הוא עלה בערך 22$) אבל יש דגמים רבים בכל מיני מחירים ואפילו ראיתי ב14$

ויש גם ב16$

אפשר קישור למה שקנית ב 22 $
מתעניינת מאד כמתנה לבעלי
כמה זמן זה בשימוש?

רק תורה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
אפשר תמונה/קישור לתמונה
1669625407015.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה