טיול ונופש דרושים רעיונות: טיול פרטי עם אמא

ללושקה

משתמש מקצוען
איך עושים דבר כזה?
באים ודופקים בדלת? (החשמלית...)
אני בעיקר מכירה מעבדות מחקר של ביולוגיה, את יכולה פשוט להגיע, לעבור בין המעבדות ולחפש חוקרים נחמדים שיסבירו לך. (יש מעבדות בעין כרם וגבעת רם), אם את רוצה לדעת קודם למי ללכת, אפשר לעשות חיפוש באתר, להתקשר למעבדות ולהגיד שיש לך בת בגיל כזה וכזה שמתעניינת במה שהם עושים במעבדה ואם יש אפשרות לתאם ביקור. לדעתי יש הרבה חוקרים שישמחו להסביר על המחקרים שלהם ולהראות את המעבדות.(לפי התרשמות שלי:))

שוקי פרוגר

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
כתיבה ספרותית
מסופר על משפחה אמריקאית שהגיעה לארץ לשבוע חופש.
הם ניצלו כל רגע.
צפון. דרום. מזרח ומערב.
קברי צדיקים, אטרקציות, חוף הים, קניות. וטישים של אדמו"רים.

בטיסה חזור האב נתן לילדים הבוגרים דף ועט וביקש שיכתבו לו ממה הכי נהנו.
הראשון: הכי נהנתי ללכת אתך לקנות חליפה חדשה.
השני: הכי נהנתי לטייל אתך ביום שישי בגאולה.
השלישי: הכי נהניתי ליסוע אתך לנץ בכותל.
וכך הלאה...
האב שם לב שמכל הטיולים והאטרקציות הילדים הכי נהנו מהשהות יחד אתו, והחליט להקדיש לכל אחד זמן איכות גם באמריקה.

miri012

משתמש מקצוען
תודה על הרעיונות!!!
משהו לנערה שמתעניינת במדעים, יש?
(לא מוזיאון המדע, מחפשת במחיר מוזל או ללא עלות כניסה.)

איזו אמא נפלאה את!

לדעתי אפשר למצוא כרטיסים מוזלים למוזיאון המדע דרך כל מיני ועדי עובדים וכדומה.

אמנם רחוק יותר, אבל הכניסה למדעטק בחיפה חינם כל יום רביעי, מניחה שאפשר להגיע ברכבת.

לילי 1

משתמש מקצוען
יש שני גנים בוטניים בירושלים.
במתחם האוניברסיטה בהר הצופים - בחינם
בגבעת רם, גן יותר מפותח ויותר גדול - בתשלום.
הגן הבוטני בהר הצופים לא מתקרב לגן בגבעת רם. לא הייתי טורחת ליסוע עד הר הצופים שבילו, אולי אם משלבים עם סיור באוניברסיטה (סיור מודרך ביום קבוע בשבוע, נראה לי שני) או בתצפיות שונות בסביבה
תודה על הרעיונות!!!
משהו לנערה שמתעניינת במדעים, יש?
(לא מוזיאון המדע, מחפשת במחיר מוזל או ללא עלות כניסה.)
מוזיאון המדע בירושלים מקיים ימים חינמיים בערך 5 פעמים בשנה. הייתי באחד מהם, היה עמוס אבל לגמרי סביר. מידע באתר.
בנוסף, כרטיסים יחסית מוזלים בארגוני המורים

יש גם את מוזיאון הטבע בירושלים שלא הייתי בו לפחות עשור וזכור לי כמקום מאוד מיושן. אבל שמעתי פידבק ממש חיובי לאחרונה וזכורים לי דמי כניסה ממש נמוכים

שלווה בחווה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
קיימת גם אופציה של בית המשפט העליון בירושלים, שם עושים סיורים חינם בכל יום בשעה 11, אם אני לא טועה.
(אגב, לעניות דעתי, אם תחפשי ותבצעי רעיון מדי גרנדיוזי זה יהפוך ממטלה קסומה וכיפית לך ולילד/ה להיות סוג של עול, ולפני הפעמים הבאות תצטרכי לשקול שוב ושוב את כדאיות המאמצים.)

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
(אגב, לעניות דעתי, אם תחפשי ותבצעי רעיון מדי גרנדיוזי זה יהפוך ממטלה קסומה וכיפית לך ולילד/ה להיות סוג של עול, ולפני הפעמים הבאות תצטרכי לשקול שוב ושוב את כדאיות המאמצים.)
מסכימה לגמרי.
לכן ביקשתי רעיונות זמינים גם בעלות וגם במרחק :)

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
בפארק הרצליה, יש מקום מהמם של ציפורים נודדות. ממשיכים כמעט עד לסוף הפארק, ויש שער לאגם ששימרו אותו. ניתן לפגוש שם בציפורים נודדות, ובזנים של חרקים שנותרו בטבע. (צריך להגיע כמובן בסוף החורץ/ תחילת אביב, אז יש את התנועה הערה של הציפורים הנודדות.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
בפארק הרצליה, יש מקום מהמם של ציפורים נודדות. ממשיכים כמעט עד לסוף הפארק, ויש שער לאגם ששימרו אותו. ניתן לפגוש שם בציפורים נודדות, ובזנים של חרקים שנותרו בטבע. (צריך להגיע כמובן בסוף החורץ/ תחילת אביב, אז יש את התנועה הערה של הציפורים הנודדות.
נשמע מרתק.
ואיך יודעים איך קוראים לכל ציפור?
יש שילוט או הדרכה קולית או משהו, או שמנחשים לבד?

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
נשמע מרתק.
ואיך יודעים איך קוראים לכל ציפור?
יש שילוט או הדרכה קולית או משהו, או שמנחשים לבד?
הייתי שם לפני כמה שנים טובות, עם מדריכה של רשות הטבע או משהו, לצורך כתבה. כך שלא יודעת לומר לך.
מה שכן, אחרי האגם יש מסלול הליכה, ובו עמדת תצפית. ושם, אם זכור לי נכון, יש מידע ותמונות של הציפורים.

Rachefet

משתמש פעיל
אולי מתאים לילדים קטנים יותר, אבל אפשר לסוע ברכבת לנמל התעופה ולצפות בהמראות ונחיתות.

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
אפשר גם להכנס לדיונים בבית המשפט.
לוודא קודם שהנושא מתאים לגיל הילד/ה.
זה מעניין מאד.

נערך לאחרונה ב:

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נתנו פה רעיונות מקסימים:
לגיל העשרה באמת לא מתאים רק ישיבה בגינה. אבל טיול בפארק זה תמיד נחמד יחד עם סנדוויצ'ים מפנקים לארוחת ערב או כל רעיון אחר. כמו פארק לאומי ר"ג.
טיילת על החוף, סתם להתנתק מהיום יום ולשבת מול הגלים במיוחד בחורף שאין כל מיני שמסתובבים ויש את העוצמה של הגלים.
הכותל והעיר העתיקה.
מסלולים נחמדים אזור ירושלים: 1. ממבשרת יורדים עד לעמק ארזים ועולים חזרה לצומת רמות לאוטובוס.
2. הקסטל - חינם ונחמד.

אינדיבידואלי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
שאלה לי לכל המטיילים והמתמצאים: מתי עושים את כל הטיולים האלו אם השקיעה כל כך מוקדמת? מה טעם בטיול חורפי , חשוך וקפוא? (או שאתם מנפיקים חופשת מחלה מזוייפת ויוצאים עם הזריחה?)

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
שאלה לי לכל המטיילים והמתמצאים: מתי עושים את כל הטיולים האלו אם השקיעה כל כך מוקדמת? מה טעם בטיול חורפי , חשוך וקפוא? (או שאתם מנפיקים חופשת מחלה מזוייפת ויוצאים עם הזריחה?)
או שיש לנו יום חופשי בשבוע?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה