דרושים/ות (נשים וגברים)

גיל קוליוק

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
שלום וברכה,
מכיון שראיתי שהענות של הנשים גדולה,
אמרתי אבדוק זה מול זה, ואת רמת הכדאיות בקידום כל קבוצה.
אחזור על הרעיון.
אכתוב בלשון זכר, אך הכוונה גם לנשים.

לעת עתה, אני מצרף פרילנסרים שעובדים במאיה, בלנדר (בתנאי שרוצים בעתיד להיות שכירים),
שיעבדו עמי במשרד, וישלמו עמי את השכירות והנלווה לכך, וכן את הפרסום.
שיהיו מוכנים לקבל חלק מהעבודה (כעת מידול), כאשר אני מנהל את הפרויקטים.
התשלום יתבצע לפי שעות, בהתאם לרמת הממדל.
כמו-כן לעת עתה יש להביא את הציוד מהבית.
הכל ברוח התורה.

בעתיד, אי"ה, יהיה סטודיו שיעבדו שם שכירים, הסטודיו יחולק לתחומים שונים, שבו כל אחד התמקצע בתחום שלו, כגון - מחלקת ממדלים, מחלקת רנדור וכדומה (תלוי בסגנון העבודות).

המשרד יהיה במודיעין עילית, שעות העבודה בוקר/צהריים.

ניתן לשלוח תיק עבודות (מודלים, בקבצי מאיה או FBX) למייל שבחתימה.

תודה מראש.

יניב

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
אוטומציה עסקית
כל הכבוד על היוזמה!!!!
(גר רחוק... לא יכול להצטרף)

גיל קוליוק

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
שאלות שנשאלתי במייל למעוניינים

שאלות שנשאלתי במייל למעוניינים -
א. האם העבודה היא עכשיו לפרילנסרים(= עצמאיים) ואחר כך הם מחויבים להיות שכירים ?
ת - אני מעוניין ליצור צוות של אנשים, שכשיגיע הזמן ואי"ה אקים סטודיו, הם יעבדו אצלי.​
לכן רק אם המצטרף רוצה להיות שכיר אצלי, הוא מוזמן.
ב. האם זה חלק מהתחיבות / חוזה כלשהו..? אם כן מהו.
ת - אין חוזה, אך מכיון שאנו חרדים לדבר השם, אני אומר זאת בפירוש שההצטרפות היא בתנאי, שכוונת המצטרף להיות בעתיד חלק מהסטודיו.
ג. מה זה אומר להשתתף בשכירות ובפירסום? ובאיזה סכום מדובר? ולכמה זמן זה?
ת- הסכום תלוי במספר המצטרפים, ובהיקף הפרסום. לעת עתה (אא"כ אצטרך לעבור למשרד אחר) הסכום המדובר - כ - 500 ש"ח לחודש.
אופן זה של עבודה התנהל עד שאראה שניתן להקים הסטודיו בבטחה (ללא סיכונים של ח"ו נפילה).
ד. לגבי המשכורת - מה החילוק במשכורת בין פרילנסר לשכיר?
​ת - פרילנסר מקבל רק לפי שעות עבודה (שהוא עובד בפועל), ללא תנאי העסקה. שכיר מקבל לפי שעות עבודה (שהוא נמצא במשרד) ותנאי העסקה.
​ה. לפי מה השכר נקבע בשניהם?​
​ת - השכר בשניהם נקבע לפי מיומנות. בין 25 ל - 100 ש"ח לשעה. לשם כך עלי לראות איך המצטרף עובד, ולהציע לו מחיר לשעה, ואם הוא מעוניין, הוא מוזמן (כמובן שגם אם מישהו התחיל ב - 25, הוא יכול להגיע ל - 100).​
​ו. האם העבודה יכולה להתבצע גם מהבית? (במיוחד כשמדובר בפרילנסים )?​
​ת - לעת עתה לא, מכיון שמניסיון, מאוד קשה לעבוד באופן כזה, במיוחד אם המצטרף הוא מתחיל.​
ז. לאיזה סוג עבודות הסטודיו פונה? ואילו שפות נדרשות (חוץ ממאיה..)
​ת - לעת עתה, מאיה בלנדר, זיבראש (בעתיד יתכן גם עריכת וידאו, תלוי בהתפתחות הסטודיו), לכל סוגי העבודות - אדריכלות, אנימציה, פרסומות, ספרים, הכל (כל זמן שהפרויקט ברוח התורה).​
ח. האם יש חוזה מסודר וברור לכל הדברים האלו? אם כן , אשמח לקבלו
​ת - אין חוזה, מכיון שלעת עתה העבודה כפרילנסרים, כאשר הצוות יהיה שכיר, אעשה חוזי עבודה מסודרים.​

גלעד פ

משתמש רשום
בהצלחה!
הייתי שמח להצטרף עוד כמה חודשים (אני מקווה) כשאשתפר הרבה וארגיש יותר מוכן... ואם זה היה יותר קרוב אלי כמובן.
כל הכבוד על היוזמה

צברית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני ממליצה לך כן לכתוב חוזה,
גם אם אתה פונה רק לחרדים.

זה יכול למנוע ממך הרבה עוגמת נפש בעתיד.

גיל קוליוק

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י צברית;1664057:
אני ממליצה לך כן לכתוב חוזה,
גם אם אתה פונה רק לחרדים.

זה יכול למנוע ממך הרבה עוגמת נפש בעתיד.
תודה רבה,
צברית.
לאחר שכתבת זאת, התייעצתי עם עורך דין, והוא הסכים.
אם זאת ראשית, לפני שאני מוציא הוצאות על עורך דין,
ברצוני לראות כמה אנשים רציניים יש, לכן -
אני מבקש ממי שיצר עמי קשר ומעוניין,
נא שילחו לי קבצי MB שאוכל לראות את הרמה,
ונקבע ראיון עבודה,
אם הכל יהיה בסדר, נעשה חוזה עבודה מול עורך דין.

נחמי ווייס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
יש כאן נשים שמתעניינות?
אשמח אם תצרי איתי קשר באישי...

גיל קוליוק

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
בעקבות שאלות של המתעניינים -
ההתייעצות ההלכתית עם הרב יורם סרי שליט"א, אב בית דין בעיר מודיעין עילית.

sh12

משתמש מקצוען
דווקא בגלל שנראה לי שאתה אדם ישר... אני רוצה לציין לך ולאחרים:

חשוב לי שתשימו לב:
לעובד פרילנסר אין תנאי העסקה (ביטו"ל, ימי מחלה, ימי חופשה, הבראה וכו')
כאן יש בנוסף דרישה להשתתפות בהוצאות בכ500 ש"ח לחודש.
ובנוסף הוצאות הציוד האישי.

כך שחשוב מאד לקחת פרמטרים אלו בחישוב דרישות השכר...

(בד"כ, בכל עבודה לא שווה לעבוד כפרילנסר ב25 ש"ח לשעה, וכאן חשוב לחשבן (לקזז) גם את ההוצאות הנלוות הנוספות... אם כי, נשמע שיש כאן פתח להתפתחות עסקית משותפת)

(סליחה על ההתערבות)

גיל קוליוק

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י sh12;1665208:
דווקא בגלל שנראה לי שאתה אדם ישר... אני רוצה לציין לך ולאחרים:

חשוב לי שתשימו לב:
לעובד פרילנסר אין תנאי העסקה (ביטו"ל, ימי מחלה, ימי חופשה, הבראה וכו')
כאן יש בנוסף דרישה להשתתפות בהוצאות בכ500 ש"ח לחודש.
ובנוסף הוצאות הציוד האישי.

כך שחשוב מאד לקחת פרמטרים אלו בחישוב דרישות השכר...

(בד"כ, בכל עבודה לא שווה לעבוד כפרילנסר ב25 ש"ח לשעה, וכאן חשוב לחשבן (לקזז) גם את ההוצאות הנלוות הנוספות... אם כי, נשמע שיש כאן פתח להתפתחות עסקית משותפת)

(סליחה על ההתערבות)

תודה רבה על ההבהרה.
ברשותך, הסביר יותר, מי שבעסק של תלת מימד, אמור לדעת זאת.
א. השתתפות בהוצאות - 500 ש"ח, נועד לשכירות של מקום ופירסום, שלרוב עצמאיים היו מעוניינים לעבוד במקום שקט ולפרסם את עצמם, אך מכיון שהעלות של מקום כזה והפרסום , גבוהה נמנעים מכך, מה שאין כן במקרה זה, שהמחיר מאוד נמוך.
ב. הוצאות ציוד אישי - אין כאן ציוד מתכלה, כך שמי שעובד בעסק, אמור להיות לו מראש את הציוד האמור. חוץ מזה שכאשר הסטודיו יוקם, אי"ה, אני אקנה את הציוד (בעז"ה בלנ"ד).
ג. בכל עבודה לא שווה לעבוד כפרילנסר ב25 ש"ח לשעה - בעיקרון זה נכון, אך תלוי במהירות העבודה, אם אדם אינו מנוסה ולוקח לו כפול 4 ויותר זמן לעשות את מה שאני עושה בשעה, לא שווה לי לתת לו שכר גבוהה יותר, ולו לא יהיה כ"כ עבודות.
ונא לא לשכוח שמי שעובד טוב ומהר השכר שלו 100 ש"ח לשעה, דהיינו ליום יכול להגיע ל - 700 וכן על זה הדרך, לחודש 20*700= 14000 (עכשיו קחי את ה - 500 ש"ח בפרופוציה ;)).

sh12

משתמש מקצוען
אכן צודק.

מי שעבודתו שווה 25 ש"ח לשעה (ברוטו) -
מבחינה כלכלית עדיף לעבוד בביתו בלי הוצאות פרסום וניוד הציוד...
מבחינה מקצועית - אין כמו לעבוד עם קולגות למקצוע... שווה (לפעמים) גם לשלם בשביל עבודה והשתפשפות עם הגדולים.

בהצלחה לכם!

נחמי ווייס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י sh12;1665360:
אכן צודק.

מי שעבודתו שווה 25 ש"ח לשעה (ברוטו) -
מבחינה כלכלית עדיף לעבוד בביתו בלי הוצאות פרסום וניוד הציוד...
מבחינה מקצועית - אין כמו לעבוד עם קולגות למקצוע... שווה (לפעמים) גם לשלם בשביל עבודה והשתפשפות עם הגדולים.

בהצלחה לכם!

אני מאוד בעד שיקום דבר כזה, זה חיובי מאוד, ומוסיף המון גם מבחינה מקצועית, מיומנות, וצבירת ניסיון.
מה שכן, צריך לחשוב יותר בקטע שזה יהיה חוזה הדדי, כרגע הקריטריונים יותר נוטים לצד אחד.

גיל קוליוק

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י נחמי ווייס;1665393:
אני מאוד בעד שיקום דבר כזה, זה חיובי מאוד, ומוסיף המון גם מבחינה מקצועית, מיומנות, וצבירת ניסיון.
מה שכן, צריך לחשוב יותר בקטע שזה יהיה חוזה הדדי, כרגע הקריטריונים יותר נוטים לצד אחד.
אלו קריטריונים, נוטים לצד אחד?
גם ככה יש לתלתיסט ציוד, העלות של המקום והפרסום, שאמור להביא לתלתיסט עבודה, זה הבעיה?!:eek:
אולי תבהירו לי מה נוטה לצד אחד, על מנת שנראה כיצד ניתן לישב ולהבהיר את הדברים.
אני יודע שכולם יהיו שמחים שההוצאות יהיו עלי.
האם ישנו מישהו שמוכן לקחת סיכון ולעשות זאת?!
כמובן שלא, אם יש למישהו הצעה יותר טובה?

ברצוני להבהיר, למה אני עושה כל זאת -
א. ברוך השם יש לי עבודה, ואני מלא, וחבל לי לדחות לקוחות.
ב. ברגע שיהיה לי יותר לקוחות שלא אדחה הרוויח יותר, לשם כך צריך עוד כח אדם מקצועי.
ג. אם אני יכול בו זמנית, לספק לאנשים פרנסה ברווח, תפסתי שתי ציפורים.

נחמי ווייס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
מה שעולה לי עכשיו בראש זה, שכרגע שזה עדיין לא עבודה כשכירים, נשאר העובד במקום של עצמאי תחת חסות של בוס לא רשמי. ז"א שיש מצב שאין לך עבודה לתת לו אז הוא נשאר ללא עבודה ומוגבל מבחינתו שאינו יכול לקבל עבודות פרטיות, כי הוא מחוייב להיות זמין בשבילך. מה שכן הוא גם מפסיד את האפשרות של עבודה מהבית כי הציוד שלו נמצא במשרד בעיר אחרת...

גיל קוליוק

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י נחמי ווייס;1665434:
מה שעולה לי עכשיו בראש זה, שכרגע שזה עדיין לא עבודה כשכירים, נשאר העובד במקום של עצמאי תחת חסות של בוס לא רשמי. ז"א שיש מצב שאין לך עבודה לתת לו אז הוא נשאר ללא עבודה ומוגבל מבחינתו שאינו יכול לקבל עבודות פרטיות, כי הוא מחוייב להיות זמין בשבילך. מה שכן הוא גם מפסיד את האפשרות של עבודה מהבית כי הציוד שלו נמצא במשרד בעיר אחרת...
אני שומע ומבין,
לכן את מציעה ש.........

נחמי ווייס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י גיל קוליוק;1665436:
אני שומע ומבין,
לכן את מציעה ש.........

או שזה הופך להיות משרד רשמי שיש בו ציוד מתאים ואז העובדים שכירים, ומשכורות שמתאימים לרמת התלתיסט. או שאולי לחזור לרעיון הקודם שלך לעבוד יחד ושכל אחד נשאר בביתו - וזה גם עם חוזה חתום על שעות עבודה מסודרות וכו'.
מה שמרוויחים מזה שמתחייבים להיות שכיר שלך לתקופה מסויימת שבה יש לך עבודה לתת לו (ובתקופה זו השכיר לא יכול ל קבל עבודה נוספת בשעות העבודה הללו, ומצד שני הוא נשאר עם הציוד שלו, נשאר בבית (מעלה מצד הזמינות וחסרון מצד עבודה לבד בלי צוות)וכך יכול גם להוסיף שעות עבודה אם יש לו פנאי.

בקיצור,הדיון הזה תועלתי מאוד, נראה לי שכדאי לשבת רציני על תוכנית כזו, כי אפשר מאוד מאוד להצליח בה או להפך, וכדאי מאוד שהיא תצליח.

גיל קוליוק

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י נחמי ווייס;1665461:
או שזה הופך להיות משרד רשמי שיש בו ציוד מתאים ואז העובדים שכירים, ומשכורות שמתאימים לרמת התלתיסט.
הבנתי,
דהיינו שאת מממנת את הכל, מצוין, חברים מצאנו תורם :D
ואת משלמת לתלתיסטים, לא משנה מה הרמה שלהם, מצוין.

נכתב ע"י נחמי ווייס;1665461:
או שאולי לחזור לרעיון הקודם שלך לעבוד יחד ושכל אחד נשאר בביתו - וזה גם עם חוזה חתום על שעות עבודה מסודרות וכו'.
ולמה את חושבת שאני לא עושה זאת, הרי ניסיתי?!
התשובה, מכיון שלצערי לא מצאתי מישהו שאני יכול להיות סמוך ובטוח שיעבוד כמו שצריך, ללא השגחתי.
בלי לפגוע, זאת המציאות.

אגב אנשים מיומנים אכן עובדים ממרחקים, כבר היו שפנו עלי לעבוד מרחוק, כל אחד על חלק אחר (חלק מורי לשעבר).

מה שכן ניתן להתנות, שאם תוך שבוע אין עבודה זמינה, הפרילנסר לוקח עבודות נוספות,
שזה לגיטימי מבחינתי.

אגב לדוגמא, כעת יש לי שתי עבודות נוספות שמחכות לי, אם היה לי כעת אנשים עמי, הייתי נותן להם (וזה ללא הפרסום).

יעקב שקרקה

משתמש פעיל
הדמיות בתלת מימד
ידידי ,נחמי צודקת!!! אי אפשר לאכול את העוגה וגם להשאירה שלימה. אולי תצרף "שותף" בהתחלה ואז תצרף שכירים?

גיל קוליוק

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י יעקב שקרקה;1665653:
ידידי ,נחמי צודקת!!! אי אפשר לאכול את העוגה וגם להשאירה שלימה. אולי תצרף "שותף" בהתחלה ואז תצרף שכירים?
תודה רבה על ההצעה.
אבל שותף למקצוע, צריך להיות באותה רמה מקצועית פחות או יותר (כך הראש המקצועי אותו ראש), או אחד שמוכן לממן את הכל ולקחת אחוזים,
אני איני מוכן לקחת כל סיכון כספי (הסיכון מכיון שאינני יודע כמה אצטרך לעבוד על-מנת שהרמה תהיה גבוהה, וממילא שיתוף פעולה פורה ונוכל להריץ פרויקטים).
אם אתה מכיר מישהו שמוכן לממן את העסק ולקחת אחוזים בסדר גמור.

אפשרות שמבחינתי יותר ריאלי, הינו שבחוזה יהיה אפשרות לקבלת עבודות פרטיות אם אין עבודה במשך שבוע ו/או לעבוד במשרד עבודות פרטיות מעבר לשעות העבודה.

יעקב שקרקה

משתמש פעיל
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י גיל קוליוק;1665662:
תודה רבה על ההצעה.
אבל שותף למקצוע, צריך להיות באותה רמה מקצועית פחות או יותר (כך הראש המקצועי אותו ראש), או אחד שמוכן לממן את הכל ולקחת אחוזים,
אני איני מוכן לקחת כל סיכון כספי.
אם אתה מכיר מישהו שמוכן לממן את העסק ולקחת אחוזים בסדר גמור.

אפשרות שמבחינתי יותר ריאלי, הינו שבחוזה יהיה אפשרות לקבלת עבודות פרטיות אם אין עבודה במשך שבוע ו/או לעבוד במשרד עבודות פרטיות מעבר לשעות העבודה.

כולם פה מקצוענים!!! וזו גישה מעט מתנשאת:eek:, ובלי סיכונים לא מגיעים למים העמוקים:cool:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה