לייטרום ופוטושופ דרושה

מלכהב

משתמש רשום
צילום מקצועי
מחפשת צלמת שמלמדת עריכת תמונות בפוטושופ במחיר סביר
אשמח להמלצות ומחירים
תודה:)

רות נזרי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
פערי ראנד וחני שטרן אלופות
לא יודעת מה זה מחיר סביר מבחינתך אבל על מקצועיות משלמים..

bp1

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
למירהלה כהן יש קורס אינטרנטי מוצלח מאוד!

רות נזרי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי

עברי אנכי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה תורנית
מבלי לפגוע חלילה בפרנסתן של נשות המקצוע האלה -
הייתי ממליץ בשלב הראשון לנסות מדריכים ביוטיוב ובאתרים ייעודיים - חינם, וכשמגיעין לשלב מיצוי, לעבור לשיעור בפרטי.
מניסיון - כשהראש פתוח, ניתן כיום ללמוד בלי סוף באינטרנט.
בהצלחה!

עברי אנכי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה תורנית
מחפשת צלמת שמלמדת עריכת תמונות בפוטושופ במחיר סביר
אשמח להמלצות ומחירים
תודה:)
מעבר לזה, מכיון שאת עדיין אינך שייכת לפוטושופ (מחפשת ללמוד), לדעתי כדאי לך לנסות את תוכנת הלייטרום.
תוכנה שמחליפה את הפ"ש המיתולוגית, וממולצת היום יותר ויותר.
מצורף כאן קישור לבית הספר לצילום של תומר אלמקייס, שבו הוא נותן הסבר ראשוני על התוכנה, ויש שם גם קישור להורדת התוכנה ל-30 ימים ראשונים חינם.
http://www.photoschool.co.il/photography-tips/lightroom-guide/

aynoah

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
IMG_4410.jpg

מעבר לזה, מכיון שאת עדיין אינך שייכת לפוטושופ (מחפשת ללמוד), לדעתי כדאי לך לנסות את תוכנת הלייטרום.
תוכנה שמחליפה את הפ"ש המיתולוגית, וממולצת היום יותר ויותר.
מצורף כאן קישור לבית הספר לצילום של תומר אלמקייס, שבו הוא נותן הסבר ראשוני על התוכנה, ויש שם גם קישור להורדת התוכנה ל-30 ימים ראשונים חינם.
http://www.photoschool.co.il/photography-tips/lightroom-guide/

תוכנת לייטרום לא מחליפה את תוכנת פוטושופ, אלה נועדה לתת מענה "קל" יותר עם פחות פונקציות לעיבוד תמונה. המטרה היא יותר למטרות תיקון ושיפור התמונה. פונקציה שנייה היא עריכת "אלבומי" תמונות למטרות שונות. לדוגמה התאמת אותו סט תמונות ללקוחות שונים. פוטושופ הרבה יותר עשירה בפונקציות ואפשרויות עריכה מתקדמות שאין בלייטרום.
אז תלוי במטרה.
אני למשל, אחרי אירוע, עורך את תמונות ה-RAW בלייטרום. כך אפשר להגיש אותן ללקוח לצפייה / הדפסה.
לעיבודים מיוחדים, אני עובר לפוטושופ ומתחיל בכיוון אחר לחלוטין.

תמונה ראשונה - 4110, אחרי עיבוד צבע/תאורה וכד' בלייטרום.
תמונה 1_4410 אחרי עיבוד בפוטושופ (החלפת רקע).
התמונות נתקעו במקומות מוזרים בלי אפשרות להזיזן.

מניסיוני, אינטרנט זה יפה. אבל מאוד כדאי לקבל הדרכה ממדריך "חי", לתקשר לשאול ולקבל תשובות ואז להמשיך ולהשתדרג מול הרשת.
IMG_4410_1.jpg

עברי אנכי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה תורנית
לגבי הערת אזהרה - צודק במאה אחוז!!!
אני גולש רק בנטפרי (כהמלצת גדולה"ת שליט"א), שחוסמים לי את התמונות הלא צנועות, ולכן אין לי את המודעות בצורך להיזהר מתמונות כאלה. בהמשך אשים לב.

לגבי הלייטרום - בשלב הזה, ייתכן וכדאי לה להסתבך פחות, ואח"כ לנסות פ"ש.
לגבי לימוד עצמי רשת - לדעתי עדיף להתחיל לבד, ואז מגיעים עם רקע / ידע בסיס, שמקל וחוסך בלימוד חי.

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אפרופו דיברתם על משהי שתלמד. אשמח לקבל קישורים להדרכות בפוטושופ כי אני יודעת את התכנה ואיפה מעבדים והכל, אבל לא הולך לי חלק, העיבוד שנוצר לא וואווו
אשמח לדוג' לעיבוד סתווי יותר. משהו שמאד נוטה לצד מסויים.

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אפרופו דיברתם על משהי שתלמד. אשמח לקבל קישורים להדרכות בפוטושופ כי אני יודעת את התכנה ואיפה מעבדים והכל, אבל לא הולך לי חלק, העיבוד שנוצר לא וואווו
אשמח לדוג' לעיבוד סתווי יותר. משהו שמאד נוטה לצד מסויים.
הקפצה. יש למשהו?

אולי מעניין אותך גם...