דרושה עבודת הדמיה קטנה דחופה!

תכנון שרטוט

משתמש צעיר
עיצוב ואדריכלות פנים
שלום
אני מעצבת פנים ומעוניינת להדגים ללקוחה תכנון דירה שבדרך,
יש לי 2 אופציות ורוצה להמחיש ללקוחה שתראה הבדלים מוחשיים יותר, לא תמיד כל לקוח מתרשם משרטוט דו מימד,
העניין הוא שלא דרוש לי בכלל ירידה לפרטים קטנים כמו זויות תאורה ופרטי מילוי בארונות, צריכה בסיס פשוט ויפה ,והעיקר מהיר מאוד, לא באלפים כי אם בכמה מאות,, רק שיהיה ברור ומוחשי ללקוחה מה יש לה בכל אופציה,
יש מישהי/מישהו שיכול לקבל באוטוקד סקיצות ולהכין לי במהירות ובזול? יקרנים לא לכעת.....
אשמח לתגובות במייל שלי ולא כאן- <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
מודה לכולם/ן מראש!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  11  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה