כללי דרושה גרפיקאית - לעבודה דחופה

ruchma

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
מפרסמת לא בשבילי אז לא לפנות בפרטי כלל!!

לביהמ"ד לחיזוק הכרת הטוב, דרושה גרפיקאית שפנויה במיידי ויש לה את היומיים הקרובים,
לצורך עבודה של סגירת קבצים לJPEG (לשם העלאתם לאתר) ויתכן ויהיו בחלק קבצים תיקונים קטנים.
מדובר בסדר גודל של 300 קבצים,
צריך מישהי שיכולה לקחת את זה, לקבל את הקבצים ולעשות עימם סדר לפי ההסבר שיינתן לה.

העבודה צריכה להיות גמורה היום בערב ולא יאוחר ממחר בשעות הבוקר.
לכן לא לשלוח הצעות אחרי השעה 12 היום. זה לא יהיה רלוונטי.
התשלום לפי שעות, לא מחפשים את הזולה ביותר אלא שתעמוד בזמנים ותעשה את העבודה היטב.
דברו עם הבנאדם - שמו אהרן בן נאה
מי שמעניינת שתפנה לטלפון 0533110313
מי שיכולה הוא מעדיף וואטצאפ 0525100090
מייל tel0533110313 בג'ימייל.

בהצלחה

ruchma

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
רוצה רק לציין שאין לי מושג מה דורשת העבודה, מי הבנאדם, מה הוא דורש, מיהי מידת האמינות שלו וכו'
(דוקא נשמע שהוא בסדר, מודע לעבודה, מוכן לשלם וכו', לא מתכוונת לומר חלילה שום דבר רע, רק שאני פשוט לא יודעת כלום)

הוא פנה אלי לקבלת העבודה הזו ואני לא יכולתי להתחייב מבחינת הזמנים אז לא לקחתי את זה.
עושה לו טובה ומפרסמת פה. שכל אחד יבדוק לפני כן התאמה.

אגב כתבתי דרושה גרפיקאית אך מאמינה שגם גרפיקאי יעזור לו.. זו רק צורת התנסחות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה