דיון דרושה: ביקורת שירה

@Simcha

משתמש מקצוען
ליחידים (ל' בפתח) - במשמעות שמתים לבד אבל חיים ביחד.
הבינותי, כוונתי הייתה לומר כי בימים טרופים אלו המוות הוא דווקא למתאחדים.. ולצערנו גם מתים יחדיו בכמה מן המקרים..

ניסיתי, חיפשתי, העליתי, תיקנתי, והבאתי.
זה ניק בעייתי - אני לא מצאתי את שלך ברשימה הקופצת בכלל, הייתי צריך להעתיק.
עוד אני בונה אותך בביקורתי ואתה כבר תיקנת.. אין זה ניק בעייתי כי אם יחודי. (שמא מערכת האתר בעייתית..)
על מנת להציגו כראוי ניתן לבחור אחת משתי אופציות.
א. פשוט לכתוב פעמיים את סימן הכרוכית ואז לכתוב את שם המשתמש שלי במלואו.
ב. לכתוב שם משתמש אקראי ואז לערוך את ההודעה לאחר פרסומה ובמספר הuser לשנות ל63490 ובטקסט השם ניתן לכתוב ככל העולה על הדעת.

כמו למשל ידידי המבקר המכוון אל המשתמש שלך.
או אולי אפילו להפך את שמותינו זה עם זה כיאות לידידות שכזו @דיונון @@Simcha.

נערך לאחרונה ב:

RACHELIZ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
קפצתי לרגע. אשכול מרתק.
בכל מקרה, אני מאמינה שרק ביקורות משפרות את השירה. כמובן שצריך ללמוד איך לבקר. לעטוף בעטיפה מחמאתית, כמו שאמרו לפני ואין לי כח לצטט.

עוד משהו:
כשאני משוטטת לבדוק מה נשמע ואין לי מידי הרבה פנאי, ואני רואה מקדם שירה, אז אני נכנסת כי אני יודעת שזה לא יקח הרבה זמן.

2u2

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
עימוד ספרים
@דיונון השירה שלך כל כך עמוקה ומדוייקת, מבאר אותה עם פירוש רש"י, התוספות מיישבים כמה קושיות ולפעמים יש גם ברקע מנגינה מזדמזת..
אז מה כבר נשאר להגיד, נאלץ להסתפק בלייק סתמי כזה..

סיפורים

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
הפקות ואירועים
@דיונון השירה שלך כל כך עמוקה ומדוייקת, מבאר אותה עם פירוש רש"י, התוספות מיישבים כמה קושיות ולפעמים יש גם ברקע מנגינה מזדמזת..
אז מה כבר נשאר להגיד, נאלץ להסתפק בלייק סתמי כזה..

אולי אפשר (כמו שכבר היה היום באחד האשכולות) שהמשורר בעצמו יספר לנו למה התכוון המשורר.
וכמובן שהדבר לא מפריע לביקורת שהיא דבר הכרחי מכל כיוון שהוא.
באמת חבל שהאווירה כל כך חמה ומכילה עד שכמעט ואין כאן ביקורת טובה.
כי בלי ביקורת היינו אי שם רחוק רחוק...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה