דפי מדבקה-30 בדף, להדבקה על מעטפות של הזמנות, מי מוכר בבני ברק?

chely

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
או לחילופין: מקום שמדפיס דבר כזה...
תודה!

בת מלך

משתמש מקצוען
אין שלושים בדף, יש או שלושים ושלוש או עשרים וארבע. מקום שאני מכירה: חנות גוונים ברח' ר' עקיבא 123, מחיר זול יחסית שירות ללא תחרות. גם מדי מחשבים ברח ' ירושלים מוכר בבודדים [לפחות כך זה היה בעבר]
אם תרצו אני יכולה לשלוח לכם הוראות הכנה למדבקות

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
אכן יש להשיג בגוונים מדבקות למדפסת ליזר
רק לא יודעת אם החברה שהם מחזיקים יש דוקא 30 בדף
מניחה שפחות או יותר יהיה גם טוב

שירה פיג

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עד לפני תקופה היה 30 בדף היום יש 21 24 33 48
בדרורי ר' טרפון 2 בבני ברק יש

chely

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
נכתב ע"י בת מלך;n5087488:
אין שלושים בדף, יש או שלושים ושלוש או עשרים וארבע. מקום שאני מכירה: חנות גוונים ברח' ר' עקיבא 123, מחיר זול יחסית שירות ללא תחרות. גם מדי מחשבים ברח ' ירושלים מוכר בבודדים [לפחות כך זה היה בעבר]
אם תרצו אני יכולה לשלוח לכם הוראות הכנה למדבקות

תודה, הבעיה היא שהכנתי תוויות לפי 30 בדף, ואני לא מצליחה לשנות את ההגדרות שם של מידות המדבקה...
מישהו אולי מכיר בכ"ז דפי מדבקה של 30 בדף?

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
נכתב ע"י chely;n5087702:
תודה, הבעיה היא שהכנתי תוויות לפי 30 בדף, ואני לא מצליחה לשנות את ההגדרות שם של מידות המדבקה...
מישהו אולי מכיר בכ"ז דפי מדבקה של 30 בדף?

את יכולה לשלוח לי את הקובץ למייל ואסדר לך את הגודל של המדבקות.

sig358 בג'ימייל

חני

בת מלך

משתמש מקצוען
רק הערה קטנה, מתוך נסיון. כדאי לוודא מראש את המידות המדויקות של המדבקה והשוליים. יש הבדלים קטנים בין היצרנים השונים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה