דרוש מידע דני וידיסלבסקי - "הלוחש להורים" - מישהי שמעה אותו פעם?

כוס ברד

משתמש חדש
אני לא שואלת עבור עצמי, אני זקוקה למידע עבור מישהי אחרת.
אפשר לשלוח לי הודעה פרטית.
תודה!

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
לא מומלץ.
שולחת לך בפרטי.

לבן

משתמש סופר מקצוען
היה מראשי מפיצי הסיינטולוגיה בארץ בשנות ה90 והיה מפיץ של ספרי "הדרך אל האושר" וניהל את חברת "העמותה לשגשוג ובטחון במזרח התיכון" שהייתה עמותת קש של הסיינטולוגיה.
אח"כ עסק בהכחשת קורונה, ומשם עבר ל"יוזמה לעסקים".

תביני מה שתביני.

לבן

משתמש סופר מקצוען
אגב, כל פעם זו חברה אחרת בשם אחר. פעם "וידיס" פעם "העמותה לשגשוג ובטחון", יש לו חברת קש נוספת של הסיינטולוגיה בשם "האקדמיה להורים" ועוד המון. טיפה מייגע לעקוב אחר הדרך הפתלתולת של כל החברות האלה, אבל שווה להבין איך האנשים האלה לובשים מסכות ופנים אחרות מפעם לפעם.

כדאי לברר במרכז לנפגעי כתות.

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L

כוס ברד

משתמש חדש
תודה רבה לכולם.
החברה היא מורה והיא חיפשה את המידע עבור אימא שמקבלת ממנו הדרכה הורית. ומשהו לא היה נראה לה.
העברתי לה,
תזכו למצוות!

כוס ברד

משתמש חדש
בדיוק!!
03-6708811
ישר כוח! ואני לא אשמור את המידע לעצמי, כי אולי יהיו פה עוד כמה שינצלו.
דיברתי עם המרכז לנפגעי כתות,
דני מלמד על פי כת הסנטולוגיה.
דרך החינוך לא מתאימה לא למשפחה דתית, ולא לחילונית. היא דרך חינוך מעוותת שנשענת על הכת.

לבן

משתמש סופר מקצוען
הוא גם מתנגד ריטלין אגב ושולל כל טיפול תרופתי פסיכיאטרי, ונגד פסיכיאטריה באופן קיצוני, אם זה עוזר:)
פשוט ממליצה אם מזהים הדרכת הורים בעייתית בדגש על הדרכה קיצונית נגד תרופות קשב לברר, כמעט תמיד המלצה גורפת נגד תרופות קשב באה ממקור סיינטולוגי או מושפעת ממקור דומה.

היה לו קשר גם לעמותה "מגן לזכויות אנוש" שמתנגדת לטיפול פסיכיאטרי, גם היא עמותת קש של כנסיית הכסף הסיינטולוגית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

חיבורים • אתגר 18

לוח מודעות

למעלה