עזרה דמי ניהול פנסיה והשתלמות זה מחיר טוב?

קוקו קוקו

משתמש צעיר
זה הדמי ניהול בפנסיה:
1691655996359.png

וזה בהשתלמות
1691656639195.png

האם זה מחיר טוב, ואם לא, עד כמה אפשר להתמקח? (פנסייה כ100000 וגמל לשתלמות כ23000 בערך)
אציין שכבר העברתי מהמסלולים הגרועים שבקושי הניבו, למסלולים מחקי s&p. (אני מקווה שלא להוציא בכלל כסף משם) זה אמור לשנות את הניהול? (כי לא היה כתוב משהו כזה)

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום
זה הדמי ניהול בפנסיה:
צפה בקובץ המצורף 1439817
וזה בהשתלמות
צפה בקובץ המצורף 1439824
האם זה מחיר טוב, ואם לא, עד כמה אפשר להתמקח? (פנסייה כ100000 וגמל לשתלמות כ23000 בערך)
אציין שכבר העברתי מהמסלולים הגרועים שבקושי הניבו, למסלולים מחקי s&p. (אני מקווה שלא להוציא בכלל כסף משם) זה אמור לשנות את הניהול? (כי לא היה כתוב משהו כזה)
תפנה למייל שלי rhon @ rhon.co.il
יש לי הצעה זולה יותר.
גילוי נאות: אני מרוויח מזה משהו מועט.

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
זה הדמי ניהול בפנסיה:
צפה בקובץ המצורף 1439817
וזה בהשתלמות
צפה בקובץ המצורף 1439824
אפשר בהחלט לקבל יותר זול.

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה