דרוש מידע דם בביצה/חותמת אדומה? בואו לשנות במשהו את העולם

ישראל בני ברק

משתמש צעיר
באשכול שנפתח לאחרונה תחת השם מיומנו של משגיח כשרות, דובר רבות על דם בביצה והוזכרה הבעיה המוכרת שלפעמים הדם זה צבע שירד מהחותמת, ושאלתי את עצמי אולי נשנה פעם אחת את המוכר והידוע, מי אמר שהחותמת חייבת להיות אדומה כדי לגרום לנו פעם אחר פעם לעוגמת נפש כשאנו מכינים חביתה, הציבור שלנו כיום רב השפעה וכוח, ואפילו כתבה בעיתון חרדי הכי זניח על חרדים שיעדיפו קניית ביצים עם חותמת כחולה (לאו דווקא העיקר לא אדום) תספיק לחברה אחת לעבור לצבע אחר ולשאר לרוץ אחריה, ואם לא יש לנו ח"כים שיכולים לחוקק חוק בנושא רק צריך להציף אותו, אשמח לתגובות.

פנינה פרל

משתמש צעיר
j
באשכול שנפתח לאחרונה תחת השם מיומנו של משגיח כשרות, דובר רבות על דם בביצה והוזכרה הבעיה המוכרת שלפעמים הדם זה צבע שירד מהחותמת, ושאלתי את עצמי אולי נשנה פעם אחת את המוכר והידוע, מי אמר שהחותמת חייבת להיות אדומה כדי לגרום לנו פעם אחר פעם לעוגמת נפש כשאנו מכינים חביתה, הציבור שלנו כיום רב השפעה וכוח, ואפילו כתבה בעיתון חרדי הכי זניח על חרדים שיעדיפו קניית ביצים עם חותמת כחולה (לאו דווקא העיקר לא אדום) תספיק לחברה אחת לעבור לצבע אחר ולשאר לרוץ אחריה, ואם לא יש לנו ח"כים שיכולים לחוקק חוק בנושא רק צריך להציף אותו, אשמח לתגובות
גם אני חושבת שזה יהיה מושלם! פשוט סיוט כל פעם להתלבט מה זה האם זה דם או דיו!!
קדימה בואו נצא לדרך----

שמחה פותחת

משתמש צעיר
המשתמש נחסם

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
דווקא יש חותמות גם בכחול.
נראה לי שזה סתם עקשנות טכנית.

אבא1

משתמש פעיל
פעם שמעתי שזה דווקא בכוונה, הלכתית. (לא משהו מוסמך)

כדי שיהיה במה לתלות.....

יוניקורן

משתמש מקצוען
פעם כתבתי מייל למלא משווקי ביצים בבקשה לשנות את זה, ואחד מהם הגיב משהו למיטב זכרוני שבעולם דיו כחול מקובל לביצי טריפה או משהו...

sth

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
כבר היו לי כמה פעמים ביצים עם חותמת ירוקה.

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אני אישית למדתי לפתוח ביצה מהזווית שזה לא יגע בדיו.
מאז הלכו לפח הזריקות אליו...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה