שאלה דלת הזזה כיס - המלצות

קצר ולעניין

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אנחנו עשינו אצל אחד בשם משה גבאי, עבודה מצויינת, חצי מחיר - פשוטו כמשמעו..
אחפש את הטלפון אם זה מעניין

מבינה שמדובר בדלת ומסילה ללא הכיס (הכיס עשה הקבלן)
אשמח לדעת באיזה גודל של דלת מדובר? (אני צריכה 1.40 מטר- לאסטנדרטי)
וכמה זמן היא כבר קיימת אצלכם?
תודה רבה

מדוד ושקול

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
לפולידור יש דלתות גדולות יותר, קיבלתי מהם הצעה לדלת 1.80 אבל לא עשיתי בפועל כך שאין לי נסיון איתם.

קצר ולעניין

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
קיבלת הצעה לדלת אחת של 1.80 מטר
כי לפי מה שהבנתי מהם וכתבו לי שיש להם דלת מקסימום גודל 90 ודלת כפולה (שתי צדדים/או נגררת) אפשר להגיע ל 1.80
אבל לא בדלת אחת.
אני צריכה דלת אחת 1.40 מטר

מדוד ושקול

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
קיבלת הצעה לדלת אחת של 1.80 מטר
כי לפי מה שהבנתי מהם וכתבו לי שיש להם דלת מקסימום גודל 90 ודלת כפולה (שתי צדדים/או נגררת) אפשר להגיע ל 1.80
אבל לא בדלת אחת.
אני צריכה דלת אחת 1.40 מטר
אולי זה היה 90 ו90 סוג של נגררת, באופן כללי כל האנשי מקצוע לא המליצו לי על דלת ציר אחת גדולה כי זה מועד לפורענות, אבל דלת על מסילה מסתבר שאפשרי.

ShirHalevy

משתמש חדש
בסוף הכל אפשרי, יש חברות דלתות ונגרים שמוכנים לעשות גדלים לא סטנדרטים - אך המחירים בהתאם.
יצא לי לאחרונה לראות כמה תוצרים סופיים של ארין דלתות פנים והתרשמתי לחיוב, ממליצה לנסות.
אם לא, תנסי אולי אצל חקשוריאן (בנמל תל אביב).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה