שאלה דלת אקורדיון או קיר זז?

עוף

משתמש רשום
יש לי בסלון שטח שאני רוצה לשים הפרדה לכל השבוע ובשבת לפתוח- שהסלון יגדל בחזרה
אורך השטח- 4 מטר
עם כמה שפחות חורים ופגיעה בתקרה/קירות /רצפה (כמובן- מה שקל לתקן- לא נורא. לא רוצים שישאר סימן)
התקרה בערך 255
עדיף לא עד לתקרה

מה עדיף?
קיר זז או דלת הרמוניקה (חייבת להיות ממש יפה)
מבחינת מחירים
קלות התקנה ותיקון אחרי
וההיתכנות מצד הגודל (4 מטר אורך)

תודה רבה!

יעקב נוימן

משתמש פעיל
לפני שעושים, חשוב להבין שגם קיר זז וגם דלת הרמוניקה (אקורדיאון) הם יותר וילון מאשר קיר.
בעד אקורדיאון: פחות מסורבלת לפתיחה/סגירה. ניתן לקבל במגוון צבעים ועיצובים. קל יותר להתקנה ואחזקה.
בעד קיר זז: קצת (1) יותר מוצלח בחסימת רעש, קצת (!) יותר אלגנטי. ניתן לקבל במגוון גדול יותר של צבעים ועיצובים.
היתכנות: מבחינת הגודל, תזדקקו לייצור לפי מידה.
המחיר לא יהיה ממש זול. עם זאת, קיר זז יהיה בדרך כלל יקר יותר. כמובן שהכל תלוי בדגמים, בדוגמאות ובאביזרים.

קבצים מצורפים

• Accordeion door.jpg
    Accordeion door.jpg
    KB 53.4 · צפיות: 76

עוף

משתמש רשום
ראיתי שיש גם מחיצות ניידות
נראות ממש יפות
אבל חשוב לי שלא יראה בי"כ או אולם
יש למישהו נסיון עם זה?

יעקב נוימן

משתמש פעיל
במחילה, לטעמי רעיון לא מוצלח. מחיצות ניידות (דוגמאת אלו שמוצאים בבתי כנסת) נוטות לתפוס מקום רב בשגרה כשהו מוצבות, ומטרידות מאד היכן שמזיזים אותן כשאינן נחוצות. מאד מסורבלות.
אינני חושב שהתכוונתם למחיצות ניידות הדומות לקיר-נע (קיר-זז). עם אלו הסיפור שונה לגמרי ויקר הרבה יותר (ראו בקישור)

יעקב נוימן

משתמש פעיל
יש המלצה היכן ניתן להזמין דלת אקורדיון שנראת יפה?
הום דקור (דרך רמתיים 93 הוד השרון 09-7402530) עשו לי עבודה יפה מאד כולל ציפוי דקורטיבי. התאמצו מאד לקלוע לטעמי. יש זולים מהם, אך אני חייב לומר שההפרש במחיר היה מוצדק לגמרי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה