דלתות פנים

בזק

משתמש צעיר
מה מומלץ יותר לדלתות פנים - דלתות רב בריח או דלתות פנדור?

דבורי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
מקפיצה...
מבררת על דלתות פנים איכותיות.
אמרו לי להתרחק מפנדור.
שמעתי משהו על דלתות פלסטיק. מכירים?
מחפשת המלצות בדחיפות מבעלי ניסיון בלבד.
תודה!

tadmit

המרכז לשידורים חיים, חתונות, כנסים, לוויות
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לפני שש שנים עשינו פנדור, דלתות יוניק.
באמבטיה הציפוי מתקלף. בחדרים הדלתות לא נסגרות טוב.
באופן כללי ההתקנה שלהם שנעשית על ידי מתקין חיצוני, כנראה יותר ענייין של מזל על מי נופלים.

דבורי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
עדיין לא שמעתי מישהו שהיה מרוצה מדלתות פנדור.
למרות שכנראה יש מי שמרוצה עובדה שהם עדיין קיימים בשוק.
מחפשת המלצות על חברות וסוגים אחרים

free

מיתוג | עיצוב | פרסום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
עדיין לא שמעתי מישהו שהיה מרוצה מדלתות פנדור.
למרות שכנראה יש מי שמרוצה עובדה שהם עדיין קיימים בשוק.
מחפשת המלצות על חברות וסוגים אחרים
דלתות פלסטיק - הכוונה כנראה לפולימר, זה משהו יחסית חדש, ואני אשמח לשמוע ג"כ חוו"ד, בעיקר על הבידוד שלהן מרעשים, כי הבנתי שמבחינת עמידות למים הן מושלמות.

מצטטת מהרשת:
דלתות פולימר
פולימר היא מילה יפה לפלסטיק. אבל מצד שני פלסטיק איננו תמיד מילה גסה: הוא זול ואיננו נפגע במגע עם מים. אבל מצד שני הוא לא מגיב טוב לשמש, הוא שביר, והכי גרוע – הוא מצהיב לאחר זמן מה. במרחבים סגורים, הפולימר יכול לתת פיתרון זמני טוב, למי שמוכנים להתפשר על תחושת האיכות של הדלתות. במבנים כגון דירות להשכרה, דלתות פולימר יכולות להיות פיתרון לא רע.

אילו דלתות פולימר
ישנן בישראל המון סוגים. יש דלתות בייבוא איטלקי, דלתות ביבוא מסין, וכן דלתות בייצור ישראלי.כולן נראות פחות או יותר אותו דבר, אבל אם תבדקו אותן מבפנים מדובר במוצרים שונים למדיי. הדבר בא לידי ביטוי בכמות החומר(פולימר) שישנו בדלת. הדלתות המיובאות לרוב בנויות מפולימר דק, וככזה הוא שביר מאוד. הדלתות של היצרנים הישראלים לעומת זאת, איכותיות יותר מבחינת כמות החומר המוזרק בדלת ובמשקוף, אם כי גם הן שבירות.

באיזה מילוי לבחור להשתמש?
סוגי המילוי הנפוצים בדלתות פנים הם כוורת(קרטון), כוורת דחוסה, פלקסבורד ועוד. לכל מילוי יש יתרונות וחסרונות. כולם פגיעים למים, ולכן אם עושים בהם שימוש, יש הכרח שהדלת תהיה סגורה ואטומה מבחוץ.

%D7%93%D7%9C%D7%AA%D7%95%D7%AA-%D7%A4%D7%A0%D7%99%D7%9D-125-172x300.jpg

בתמונה: סוגי מילוי

אקוסטיקה ובידוד רעש בדלתות פולימר
כאן אין בשורה מיוחדת. הדלתות הקיימות בשוק הישראלי אינן מציעות מענה אקוסטי רציני, וברוב המקרים לא עוברות ציון בידוד של אפילו 25 דציבלים. בידוד אקוסטי הוא פונקציה של הבדוד בדלת, המפגש של הדלת עם המשקוף, והמפגש של הדלת עם הרצפה.

לסיכום:
יתרונות: זולות, קלות משקל, עמידות במים(בחלק התחתון בלבד ובמשקופים).

חסרונות: נראות זולות, לא מבודדות רעש, שבירות, מצהיבות. לא עומדות במים מעבר ל7 ס"מ(בגלל שהמילוי מתנפח)

דבורי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
לסיכום:
יתרונות: זולות, קלות משקל, עמידות במים(בחלק התחתון בלבד ובמשקופים).

חסרונות: נראות זולות, לא מבודדות רעש, שבירות, מצהיבות. לא עומדות במים מעבר ל7 ס"מ(בגלל שהמילוי מתנפח)

אז עכשיו הסתבכתי עוד קצת...
אני רוצה עמיד למים אבל גם שיראה יפה לאורך זמן. לא מתכוונת להחליף דלתות כל כמה שנים.

בזק

משתמש צעיר
אם בכל זאת למישהו יש דלתות שמרוצה מהם אשמח לשמוע כי כבר די לחוצה לקנות ורוב האנשים שאני מכירה לא מרוצים ממה שיש להם...

דבורי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
איך יתכן שכ"כ הרבה אנשים מסתובבים כאן בפורום, מתכננים, משפצים, ולא יודעים להמליץ על דלת פנים? יש מצב שאנשים פשוט לא מרוצים מהדלתות שלהם??

שמעתי על דלתות דגם ונציה או למינטו (לא יודעת שם של חברה) מכירים?
אשמח לכל מידע.

בזק

משתמש צעיר
איך יתכן שכ"כ הרבה אנשים מסתובבים כאן בפורום, מתכננים, משפצים, ולא יודעים להמליץ על דלת פנים? יש מצב שאנשים פשוט לא מרוצים מהדלתות שלהם??

שמעתי על דלתות דגם ונציה או למינטו (לא יודעת שם של חברה) מכירים?
אשמח לכל מידע.
למינטו זה סוג הציפוי למיטב הבנתי, יש ציפוי למינטו או פורמייקה

בזק

משתמש צעיר
אנסה לשאול בצורה יותר ממוקדת, אולי אקבל מענה יעיל יותר...
למישהו יש דלתות אלון ומרוצה? או לא מרוצה?
אשמח לשמוע...

רייזי ז.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
שריונית חסם משווקים דלתות פנים מאלומניום ומשקוף פולימרי, המראה שלהן יפה מאוד,
מבחינת עמידות וחוזק- קיים רק קרוב לשנה, אבל ממי שביררתי מאוד מרוצים!

דבורי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
שריונית חסם משווקים דלתות פנים מאלומניום ומשקוף פולימרי, המראה שלהן יפה מאוד,
מבחינת עמידות וחוזק- קיים רק קרוב לשנה, אבל ממי שביררתי מאוד מרוצים!

אני חושבת שמד הזמן להערכה הוא לפחות 5 שנים- תום תוקף האחריות.
בשנה אחת דלת לא מספיקה להתנפח.

רייזי ז.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני חושבת שמד הזמן להערכה הוא לפחות 5 שנים- תום תוקף האחריות.
בשנה אחת דלת לא מספיקה להתנפח.
באלומניום אין מה שיתנפח, יש בעיה אולי של רגישות למכות, אם האיכות לא מספיק טובה מקבל דפיקות כמו ברכב...

בת שבע שורץ

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
מקפיצה שוב על דלתות פנים על מה ממליצים?
והבנתי שלכל חברה יש דרגות

בזק

משתמש צעיר
שלום לכולם שוב,
לאחר חודשים של עבודת דוקטורט יסודית בנושא דלתות הפנים, אנסה לשפוך קצת אור על הנושא מההתרשמות שלי ומהנסיון של אחרים ששיתפו אותי, ביניהם כמה ניקיות יקרות פה מהפורום ששלחו לי תמונות בפרטי ועזרו לי מאד לקבל החלטה,
מקווה שאעזור לכם ואולי אחסוך למישהו קצת כסף והמון המון זמן והיה זה שכרי,

• דלתות פנדור - יש שהיו מרוצים מאד ויש שבכלל לא, ככל הנראה הכל היה תלוי בהתקנה שבוצעה, מחיר - יקר ביחס לשאר
  • דלתות רב בריח - מחיר לא זול , לא ראיתי הרבה המלצות ברשת והיו גם די הרבה תלונות על שירות
  • דלתות אלון - ברשת לא מצאתי עליהם תלונות יותר מדי, מהנסיון של הוריי עם הדלתות הללו, (בביתם מותקנות דלתות פולימר) הן מעולות, מתנקות בקלות, בשימוש כ-3 שנים אין שריטות או תקלות חריגות עם הדלתות | המחיר הגיוני- בסביבות 1500 לדלת פולימר
  • דלתות תייר - מדובר על דלתות פולימר מצופות פורמייקה מה שאמור למנוע שריטות בדלת, אך הפולימר מאד מאד דק , ממה שהבנתי מאנשים פה בפורום לא היו מאד מרוצים לא מספיק הבנתי אם מהדלתות פולימר או עץ, מה שכן מהתמונות שראיתי הדלתות לא היו נראות במצב מדי טוב, המחיר יחסית זול
  • דלתות אפ דור - UPDOOR - ברח' שמגר - דלתות פולימר עם 5 שכבות צבע בתנור, היתרון שלו - תקופת האחריות הרחבה - יותר מ-10 שנות אחריות למיטב זכרוני.
  • דלתות דרור - פולימר עבה מאד, צבע בתנור, עמידה למים, צירים שניתן לפרק בכל עת, והיתרון הגדול שהם נותנים אחריות גם על ההתקנה. | מחיר הגיוני ממש ושירות מעולה.
לבסוף קנינו מדלתות דרור בסניף פתח תקוה, התקשורת מולם מאד נוחה, ובעיקר רכשנו מהם בגלל האחריות שהם נותנים גם על ההתקנה מה שחשוב מאד בדלתות כי אם ההתקנה לא טובה לא יעזור כלום גם אם תהיה הדלת הטובה בעולם.

חדוי פלבני

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מה המחיר לדלת כולל התקנה?

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אני גם שומעת לאחרונה יותר ויותר המלצות על דלתות דרור. שווה בדיקה

free

מיתוג | עיצוב | פרסום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
  • דלתות דרור - פולימר עבה מאד, צבע בתנור, עמידה למים, צירים שניתן לפרק בכל עת, והיתרון הגדול שהם נותנים אחריות גם על ההתקנה. | מחיר הגיוני ממש ושירות מעולה.
לבסוף קנינו מדלתות דרור בסניף פתח תקוה, התקשורת מולם מאד נוחה, ובעיקר רכשנו מהם בגלל האחריות שהם נותנים גם על ההתקנה מה שחשוב מאד בדלתות כי אם ההתקנה לא טובה לא יעזור כלום גם אם תהיה הדלת הטובה בעולם.

מה המחיר לדלת אצלם?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה