דרוש מידע דלתות פנים לבית - אטומות לרעש וזולות! מכירים?

ספרינגית

משתמש מקצוען
מספר שנים זה הרבה
אני שיפצתי את כל הבית לפני 6 שנים ועם הדלתות נפלנו נוראות
מחוסר תקציב שורדים אבל הם באמת מתנהגות ונראות נורא
לפני כ- 3 שנים החלפתי מחוסר ברירה דלת אחת . אכן היה קשה למצוא מחיר הוגן כי הם רוצים לבוא מ-3 דלתות ומעלה אבל ב"ה הגעתי למישהו מעולה. שנתן שירות מהמם ומהיר. התקנה מעולה דלת מעולה ממש. ויפה. מאד מרוצה
חפשי כאן בפרוג המלצה עם הניק שלי. קוראים לו שלומי
חזרי אלי אם לא תמצאי

צפוני מצוי

משתמש פעיל
למה אתה קורה הרבה?
אני קבלתי הצעות של 1600/ 1800 לפלומיר שזה נחשב חומר טוב שלא מתנפח,
אבל אם אתה רוצה רק זמנית אתה יכול לקנות מקרטון (קרטון מתנפח ממים אבל אם זה רק זמנית אולי זה שווה לך,)
אגב אם אתה רוצה רק דלת בלי משקוף יש הרבה שמוכרים דלתות חדשות יד 2, (אנשים שהקבלן לא זיכה אותם על השידרוג בדירה אז יש להם גם את הדלת סטנדרט שהקבלן נותן והם מוכרפ את זה בגרושים)

(יש גם את הדלתות מעץ חשוף קוראים לזה דלת למחסן שזה משמעותית יותר זול, אם תפרט מה קיבלתה למה אתה מחפש יוכלו יותר לעזור לך כאן,)

ספרינגית

משתמש מקצוען
למה אתה קורה הרבה?
אני קבלתי הצעות של 1600/ 1800 לפלומיר שזה נחשב חומר טוב שלא מתנפח,
אבל אם אתה רוצה רק זמנית אתה יכול לקנות מקרטון (קרטון מתנפח ממים אבל אם זה רק זמנית אולי זה שווה לך,)
אגב אם אתה רוצה רק דלת בלי משקוף יש הרבה שמוכרים דלתות חדשות יד 2, (אנשים שהקבלן לא זיכה אותם על השידרוג בדירה אז יש להם גם את הדלת סטנדרט שהקבלן נותן והם מוכרפ את זה בגרושים)

(יש גם את הדלתות מעץ חשוף קוראים לזה דלת למחסן שזה משמעותית יותר זול, אם תפרט מה קיבלתה למה אתה מחפש יוכלו יותר לעזור לך כאן,)
אני שילמתי 1300 אבל אולי התייקר מאז
זה מאד זול כשעושים דלת אחת
להבנתי דלתות פשוטות של קבלן אינן אטומות לרעש.
הרבה שנים התכוונתי שדלת שתחזיק כמה שנים ותראה עדיין טוב וההלבשה לא תתפרק- זה צריך להיות דלת טובה

דדי גמדי

משתמש פעיל
מספר שנים זה הרבה
אני שיפצתי את כל הבית לפני 6 שנים ועם הדלתות נפלנו נוראות
מחוסר תקציב שורדים אבל הם באמת מתנהגות ונראות נורא
לפני כ- 3 שנים החלפתי מחוסר ברירה דלת אחת . אכן היה קשה למצוא מחיר הוגן כי הם רוצים לבוא מ-3 דלתות ומעלה אבל ב"ה הגעתי למישהו מעולה. שנתן שירות מהמם ומהיר. התקנה מעולה דלת מעולה ממש. ויפה. מאד מרוצה
חפשי כאן בפרוג המלצה עם הניק שלי. קוראים לו שלומי
חזרי אלי אם לא תמצאי
לא רואה

צפוני מצוי

משתמש פעיל
להבנתי דלתות פשוטות של קבלן אינן אטומות לרעש.
יש אנשים שמשדרגים רק בגלל עיצוב חיצוני של הדלת צריך לבדוק שם ,יש ביד 2 כל מיני הצעות,
אבל צריך סבלנות לזה וגם לדבר עם מתקין דלתות לפני זה שלא יתפור לך את כל הכסף שחסכת בקניה,
וגם צריך לסכם מראש על פרוק של הדלת הקודמת,

דסי גולדברג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
ממליצה על שיריונית חוסם, דלתות סגסוגת קלה, מילוי קלקר, איטום כפול, חומר עמיד
מחיר מממוצע.

שימו ל בהתקנה שיצא שהמשקופים יצאו ישר כי המתקין שלהם... (הדלתות איכותיות, צריך לדרוש שירות טוב)

ספרינגית

משתמש מקצוען
ממליצה על שיריונית חוסם, דלתות סגסוגת קלה, מילוי קלקר, איטום כפול, חומר עמיד
מחיר מממוצע.

שימו ל בהתקנה שיצא שהמשקופים יצאו ישר כי המתקין שלהם... (הדלתות איכותיות, צריך לדרוש שירות טוב)
בהחלט מרכיב מאד מאד חשוב זה ההתקנה. מאד !!!!!

דסי גולדברג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
בהחלט מרכיב מאד מאד חשוב זה ההתקנה. מאד !!!!!
נכון, מסכימה בהחלט
רק לאחר שנים של מפח נפש עם דלתות פנים, פולימר, פרומייקה וצבע בתנור עם כל החברות כולל הגדולות ביותר,
הדלתות של שיריונית נותנות מענה מושלם לאיכות, עמידות ואטימות כפולה (ללא בעיית פריקת הידית בחלק דלתות וכו').
שוב, תהיו עם התקין בבית ותראו שהמשקופים ישרים והדלת נסגרת נפתחת כיאות (המתקין בן-דוד, וע"כ עובד טוב אבל גימורים פחות).

אסתי3311

משתמש סופר מקצוען
אני ממליצה על אדמנט דלתות.
עלה לי בערך 1400 לדלת כולל התקנה. דלתות מעולות!
0524047250

צביקה - היימישTech

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מנסיון, מה שעולה זול שווה זול.
קנינו לאמבטיה דלתות ממישהו שטען שהוא עושה את הדלתות של פנדור (אולי זה אמת... לא יודע...)
תכל'ס מהר מאוד המשקופים הרקיבו, כשפנינו אליו הוא אמר שאין אחריות על מים, ובאורח פלא אחרי שצילמנו שבאתר כתוב שיש זה נעלם...
כיום עם פנדור וכבר כמה שנים שמחזיק מצוין.
מבחינת רעש זה לא דלתות של אולפן...
אני יודע שחמדיה פעם עשו פרסומת על דלתות אטומות לרעש אני לא יודע כמה זה שווה

הכי הכי טוב

משתמש פעיל
יש אחד ערבי
0523968175
הוא מביא דלתות מפלסטיק
זה מה שמתקינים היום בכל השיפוצים זה לא מתנפח בחיים
הוא לוקח מקסימום 1200 כולל הכללללל פירוק הרכבה וכו'
גם בערב פסח הוא ככה לקח לא לשלם לו יותר אפשר פחות כמובן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  27  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה