דלתות-המלצות על דלתות איכותיות ומתקין איכותי

cherry c

משתמש סופר מקצוען
מצטרפת לשאלה, מה תואם לדלת פנדור-יוניק, בחברות אחרות.
ואם למישהו יש נסיון עם דלת כזו מעל 3 שנים?

cherry c

משתמש סופר מקצוען
דלתות מבודדות רעש במילוי פלקסבורד, עם הגנה ב7 ס"מ התחתונים ממים וממכרסמים. בציפוי צבע או פורמיקה. אחריות ל5 שנים.
(אאל"ט עולה 2000 לדלת)

ממה שראיתי באינטרנט גם לרב בריח, חמדיה, ועוד חברות יש דלתות שנראות דומות במפרט.

מבירור שעשיתי אצל אנשים הרבה קונים פנדור בגלל השיווק/יח"צ אבל בפועל אמרו לי שלא מרוצים. (לא מתנקה, לא אמין כמו בפרסומת, שירות לקוחות מעצבן)

אז השאלה שלי מה האלטרנטיבה.

shirlya

משתמש צעיר
דלתות בר אילן - אנחנו מאוד מרוצים! הדלתות עדיין חדשות, אבל ההתקנה היתה מעולה, מאוד מדוייק ומקצועי, גימור טוב. דלתות פלקסבורד.
מתקין בשם יהודה. לבעלים קוראים אופיר. 0502906069
יש להם גם אתר: http://dlatotbarilan.co.il/

נעמהשדה

משתמש חדש
לנו יש של רב בריח, איכות טובה מאוד. אכן, עם מילוי פלקסבורד וציפוי פולימרי בחלק התחתון להגנה ממים. הדגם שעמיד במים הוא הטופ שלהם. חוץ מזה שהשירות המצויין שלהם וההתקנה זה לא פחות חשוב מבחינת שיקולים שצריך לקחת בחשבון

cherry c

משתמש סופר מקצוען
דלתות בר אילן - אנחנו מאוד מרוצים! הדלתות עדיין חדשות, אבל ההתקנה היתה מעולה, מאוד מדוייק ומקצועי, גימור טוב. דלתות פלקסבורד.
לנו יש של רב בריח, איכות טובה מאוד. אכן, עם מילוי פלקסבורד וציפוי פולימרי בחלק התחתון להגנה ממים. הדגם שעמיד במים הוא הטופ שלהם. חוץ מזה שהשירות המצויין שלהם וההתקנה זה לא פחות חשוב מבחינת שיקולים שצריך לקחת בחשבון
תודה לכן, זה בסדר לשאול כמה עלה כל דלת?

נעמהשדה

משתמש חדש
אם אני לא טועה זה סביבות 1600 שח לדלת. בכל מקרה אני גם רכשתי את הדלת כניסה אצלם ועשיתי את כל הדלתות פנים מהם אז שווה לבדוק כמו שאנחנו עשינו לגבי הנחת של כמות (לנו עשו הנחה כי רכשנו אצלם את כל הדלתות). נכון שזה לא מהזולים אבל אפשר לתפוס מבצע טוב והנחת כמות וזה כבר אחלה.

ש.ב.

משתמש פעיל
אם אני לא טועה זה סביבות 1600 שח לדלת. בכל מקרה אני גם רכשתי את הדלת כניסה אצלם ועשיתי את כל הדלתות פנים מהם אז שווה לבדוק כמו שאנחנו עשינו לגבי הנחת של כמות (לנו עשו הנחה כי רכשנו אצלם את כל הדלתות). נכון שזה לא מהזולים אבל אפשר לתפוס מבצע טוב והנחת כמות וזה כבר אחלה.
זה דלתות עם שלייפלק?

להודות ולהלל!

משתמש מקצוען
אני עשיתי פנדור יוניק ואני מאוד מרוצה
יש להם מתקינים מעולים ,אצלי עשה אלי גרנדס ניתן לבקש מפנדור שהוא יתקין יש לו דיוק מדהים

נעמהשדה

משתמש חדש
זה דלתות עם שלייפלק?

לגבי השלייפלק- יש את הטופ גם בגימור צבע וגם בגימור פורמייקה ככה שזה תלוי בכל אחד מה הוא בוחר. אנחנו בחרנו פורמייקה משיקולי תקציב, זה קצת יותר זול ויש בו פחות מקום למשחק עם העיצוב מאשר הצבע אבל לנו זה התאים.

תכלס

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
כל הסיפור אצל פנדור הוא שהדלתות מעולות אבל המתקינים לא משהו... וכל טעות היא קריטית!!!
ניתן לקחת כמובן מתקין פרטי (בצפון יש מישהו מעולה בשם "דלתות המפרץ")

ויש חב' יחסית חדשה "דלתות פולימר" דלתות מעולות ולא יקרות (יחסית...) מצ"ב הקטלוג

קבצים מצורפים

• קטלוג למייל.pdf
    21.2 MB · צפיות: 121

VB200

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
פנדור ע"י מתקין אצמעי זה מעולה מה גם שפולימר עלול להתעוות עם הזמן וצריך לזה חברה עם קבלות טובות בלבד !!!
שאין להרבה בכלל!!

פפרר

משתמש מקצוען
יש בז'בוטינסקי בב"ב חנות "אקזיט"
חנות אמינה ביותר !!
שירות אדיב
באלעד כל מי שמשפץ קונה שם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה