מידע שימושי ~~~~די!!! נמאס לנו !!!!! אי אפשר להטעין רב קו כבר תקופה ארוכה~~~ איפה אפשר להתלונן???

הפעלות בכיף

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
זה כבר בלתי אפשרי
תקופה של בערך חודש
כל העמדות הטענה לא מטעינות
ואין לנו דרך להטעין רב קו
(הם מפרסמים על כל מיני דרכים אחרות להטעין, בפועל אף אחת מהן לא רלוונטית)
האפשרות היחידה היא:
1. חנות במרחק 7 דק' מהבית (לכל צד כמובן) ושם לחכות בתור, ולהתאים את עצמי לשעות הפעילות שלהם
כלומר בשביל זה אני צריכה ללכת מרחק של 15 דק' הליכה+ המתנה בתור (לפעמים זה רבע שעה- עשרים דק'- חנות עמוסה למדי)

2.לגברים בלבד (כלומר לזכור לבקש מבעלי, כשהוא בבית) להטעין באיזה שהוא ביה"כ שיש שם מכשיר שאפשר להטעין (גם צריך ללכת כמה דקות טובות להגיע לביה"כ הנ"ל)

די נמאס לי מהדבר הזה!!!!!!!!!!!!!!
מוצאי שבת, אני רוצה לשלוח ילדה, נגמר הכסף ברב קו, בעלי לא בבית- זהו- לא יכולה ליסוע
זה לא זכות אלמנטרית נסיעה באוטובוס?????????????
למה צריך לעבור מסע חתחתים כזה????
שלא לדבר על העובדה שפקחים יש להם בשפע, ועל כל 2 נסיעות שנוסעים עולה פקח

הלו!!! אף אחד פה לא מבין שאנשים באמת אין להם איך להטעין את הרב קו??????

לא מדברת על אנשים שאין להם כ. אשראי, ויש כאלו גם היום
הם פשוט לא יכולים להטעין כסף ברב קו, רק במכונות מיוחדות, שנמצאות במקומות מאוד מסויימים

בקיצור, כבר נמאס לי, ואני רוצה לדעת איפה להתלונן
אז קדימה
כתובת לתלונה
ולהתחיל להפציץ, זה בלתי הגיוני הדבר הזה!!!!!

tamar:)

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
זה כבר בלתי אפשרי
תקופה של בערך חודש
כל העמדות הטענה לא מטעינות
ואין לנו דרך להטעין רב קו
(הם מפרסמים על כל מיני דרכים אחרות להטעין, בפועל אף אחת מהן לא רלוונטית)
האפשרות היחידה היא:
1. חנות במרחק 7 דק' מהבית (לכל צד כמובן) ושם לחכות בתור, ולהתאים את עצמי לשעות הפעילות שלהם
כלומר בשביל זה אני צריכה ללכת מרחק של 15 דק' הליכה+ המתנה בתור (לפעמים זה רבע שעה- עשרים דק'- חנות עמוסה למדי)

2.לגברים בלבד (כלומר לזכור לבקש מבעלי, כשהוא בבית) להטעין באיזה שהוא ביה"כ שיש שם מכשיר שאפשר להטעין (גם צריך ללכת כמה דקות טובות להגיע לביה"כ הנ"ל)

די נמאס לי מהדבר הזה!!!!!!!!!!!!!!
מוצאי שבת, אני רוצה לשלוח ילדה, נגמר הכסף ברב קו, בעלי לא בבית- זהו- לא יכולה ליסוע
זה לא זכות אלמנטרית נסיעה באוטובוס?????????????
למה צריך לעבור מסע חתחתים כזה????
שלא לדבר על העובדה שפקחים יש להם בשפע, ועל כל 2 נסיעות שנוסעים עולה פקח

הלו!!! אף אחד פה לא מבין שאנשים באמת אין להם איך להטעין את הרב קו??????

לא מדברת על אנשים שאין להם כ. אשראי, ויש כאלו גם היום
הם פשוט לא יכולים להטעין כסף ברב קו, רק במכונות מיוחדות, שנמצאות במקומות מאוד מסויימים

בקיצור, כבר נמאס לי, ואני רוצה לדעת איפה להתלונן
אז קדימה
כתובת לתלונה
ולהתחיל להפציץ, זה בלתי הגיוני הדבר הזה!!!!!
למה לא באתר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה