דיקלקטין

נביעות +

משתמש חדש
שלום לכולם,
אני צריכה בדחיפות כדורי דיקלקטין,
(את המקוריים לא הישראלים)
למי שיש ותוכל לתת לי אפשר להגיב כאן או באישי,
תודה רבה!!!

לוחמת

משתמש פעיל
היי
סורי שאני לא קשורה קצת..אבל אם זה קשור לבחילות תדעי שזופרן עוזר בכמה רמות מעל..ואפשר להשיג

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הדקלקטין בטוח יותר. בדרך כלל לא מתחילים עם זופרן לפני שמנסים דקלקטין.
והדרך הכי פשוטה - לגשת לרופא נשים בקופה ולהוציא מרשם. הם נותנים בקלות. המרשם הוא לכדור המקורי, הקנדי. הבעיה היחידה היא שחייבים לקנות קופסה של 100 כדורים, אין פחות.

AVIGAIIL M

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
באיזה אזור את??
יש לי את המקורי
הדיקלקטין עוזר מאוד!! אני לוקחת גם דיקלקטין וגם זופרן
במצבים קשים צריך שילוב של שתיהם

אמא של...

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש לי את המקורי, אשמח לתת. רק שהחבילה נפתחה כבר לפני ארבעה חודשים בערך, תבררי אם אין עם זה בעיה. אם את רוצה- פני באישי. (קניתי ולא עזר אז עברתי לזופרן שעבד פלאים!!)

ורדוש

משתמש פעיל
גם לי יש את המקורי (יותר מחצי קופסא) רק שעל הקופסא כתוב לשימוש תוך 60 יום מיום הפתיחה, והקופ' נפתחה לפני כ-60 יום פלוס מינוס.
אשמח לתת לך אותה אם רופא יגיד לך שזה ניתן לשימוש.

משה 10

משתמש צעיר
אם מישהי מנוסה תוכל לענות:
האם ניתן להתחיל את השימוש
אחד בבוקר ואחד בערב
או שחובה להתחיל עם 2 לפני השינה?
והאם בטן ריקה נקרא צום?

neom

משתמש מקצוען
כדורי הדיקלקטין מרדמים מאד, לכן מומלץ להתחיל עם 2 לפני השינה. כמו כן, הכדור פועל בשחרור מושהה, כך שהכדורים שלוקחים בלילה, משפיעים על הבוקר.
אם מרגישים שהבחילות הם דווקא בצהריים לדוגמה, ניתן לטול את הכדור בהתאמה (כ-5 שעות לפחות קודם הזמן של הבחילות).
בטן ריקה, הכוונה שלא אכלו בשעה - שעתיים האחרונות. נשים רבות נוטלות את הכדור גם לאחר האוכל והן לא מרגישות הבדל ביעילותו.
בכללי, כדאי להתאים את משך, מינון וצורת לקיחת הדיקלקטין להתקפי הבחילות/ההקאות וחומרתם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה