בקשה דיקלקטין למכירה או למסירה

• פותח הנושא JAZZ
  • פורסם בתאריך

JAZZ

משתמש פעיל
ששום לכולם
למשהו יש אולי דיקלקטין (כדורים נגד בחילות והקאות)
למכירה או למסירה
עדיף באיזור הצפון.
תודה רבה!!!!!

מידי פעם

משתמש פעיל
יש גמחים בכל הארץ- בעיקר של החיקוי הישראלי שהוא זול יותר- 1.5 ליח'.
1585170023843.png
1585170023843.png

stm3948

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
שימי לב רק שאם את לוקחת את שהישראלי לא תמיד עוזר לי לא עזר בכלל!!!!!!! והרגיל מאד!!!!!!!!!
יש לא יודעת כמה צריכה לספור אבל גרה במרכז אם את רוצה..

מידי פעם

משתמש פעיל
שימי לב רק שאם את לוקחת את שהישראלי לא תמיד עוזר לי לא עזר בכלל!!!!!!! והרגיל מאד!!!!!!!!!
יש לא יודעת כמה צריכה לספור אבל גרה במרכז אם את רוצה..
תלוי למי לא עוזר... ושווה לנסות- החיסכון משמעותי!!! ואם לא עוזר- תמיד אפשר לחזור למקורי-הקנדי...

stm3948

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
תלוי למי לא עוזר... ושווה לנסות- החיסכון משמעותי!!! ואם לא עוזר- תמיד אפשר לחזור למקורי-הקנדי...
למי שעוזר מצוין אבל פשוט שמעתי כאלה שניסו ולא עזר אז לא חשבו לנסות את הקנדי לכן כדאי לדעת שהם שונים.

נ.ח.

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
לי יש כמה בודדים בירושלים
אם יעזור לך-
בשמחה!

R.B.S

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
שמעתי שעובר מידי הרבה זמן מהפתיחה זה לא מועיל
אז אם כבר לוקחים עדיף חדש

יהודית רוזן

משתמש פעיל
המקורי נראה עגול, קטן,
וציור.... עליו.
הישראלי, כזכור לי מהפעם האומללה שניסיתי לקחתו -
נראה כקפסולה. כמה אופנתי.
הלוואי שיעזור לך. אמן!!!!

nensy

משתמש צעיר
היי
יש לי בערך שליש חבילה של הכדור הקנדי המקורי. בתוקף עוד כ3 שבועות (כתוב שהתוקף הוא חודשיים מהפתיחה)
אני ב"ה כבר לא זקוקה לזה ואשמח לתת לאחרות. באזור המרכז.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה