דיסק קשיח SSD. איזה סוג מומלץ?

bris

משתמש סופר מקצוען
הטעות באיות היא לא הנקודה , זה הגישה היודעת כל והילדותית של "זה הכי טוב בעולם 0 אחוז תקלות לעולם לא חוזר"

מילא אם זה מגיע ממוכר ברשת לחנויות חשמל (בדכ בצירוף ההערה של "יש לי 2 כאלה בבית" ...)

אבל כאן זה פורום מקצועי לא באסטת מכירות, עליך לגבות את דבריך בהגיון או בנתונים.

חוצמזה, שטעות ככ פטאלית בכתיב מעידה המון על המקצועיות , אתה היית קונה מזגן ממוכר שקורה לו "טאדירען" ?????

פוטין

משתמש חדש
לא אגיב על חננאל ולא אסכים עם מה שכתבת לגבי ההכרות שלו עם תוכנות השיחזור למיניהם
אבל מה שאני בכל אופן מתמצא אני אומר
נ.ב. לא שוה בגלל קצת שינון לשון להחריף ולחזור על מה שבגללו נשרף בית מקדשנו ועוד בפרט בימים אלו

שם זמני 2

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
לא אגיב על חננאל ולא אסכים עם מה שכתבת לגבי ההכרות שלו עם תוכנות השיחזור למיניהם
אבל מה שאני בכל אופן מתמצא אני אומר
נ.ב. לא שוה בגלל קצת שינון לשון להחריף ולחזור על מה שבגללו נשרף בית מקדשנו ועוד בפרט בימים אלו
טוב יעלה אני סותם.אז תמשיכו באשכול;)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה