מידע שימושי דיסקים של "השומרות" ו"קטקליט"

סיון

המניפה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
זוכרים את הקלטות האהובות האלו?
"השומרות" - על שמירת הלשון ו"קטקליט" של ציפי מילוא.

איפה ניתן להשיג אותם היום אבל בדיסקים?

תודה לעוזרים

pekanstudio

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
בחסדי נעמי, לפי מה שאני ראיתי יש חלק מ"השומרות" 2.5 ש"ח ליח'
קטקליט וחברותיה... לא ידוע

סיון

המניפה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
תודה רבה על התשובות המהירות! חשבתי שהתשובות יהיו שאי אפשר להשיג...

אז אני מעיזה לנסות לשאול על קלטת שאני לא זוכרת איך קוראים לה, אבל זו הייתה קלטת בהמשכים שהיו בה מדורים, כגון: אפרת יומנה של בת, עוד איזה סיפור בהמשכים על הצאר ניקולאי וכדו' יש סיכוי שמישהו זוכרת/ת?

סיון

המניפה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
נכתב ע"י pekanstudio;1095769:
בחסדי נעמי, לפי מה שאני ראיתי יש חלק מ"השומרות" 2.5 ש"ח ליח'

אכן השגתי בחסיד נעמי, תודה!
יש להם 10 דיסקים של השומרות, המחיר הוא 5 ש"ח לדיסק, (2.5 ש"ח זה מחיר לדיסק רגיל של חסדי נעמי).

אשמח לשמוע על עוד שמות של דיסקים של סיפורים (חוץ משרה ולאה - שיש לי את כולם כמעט :) ) ואיפה ניתן להשיג, יש גם דברים חדשים או שלא מוציאים יותר דיסיקים של סיפורים (לשמיעה בלבד)?

תודה

Magic Brush

משתמש מקצוען
אגב, שתדעו. יש מלא דיסקים של פעם, שכבר אין להשיג אותם ב"דיסק" כמו כל "כה עשו חכמנו" וכד' וגם שירים. הישנים של M.B.D ...
אז בגל פז, יש להם רשימה ארווווכה של כל הדברים שיש להם במחשב. את באה, עם נגן או דיסק און קי, משמת 10 שח (זה הכל!!!) ומקבלת את הדיסק לתוך הנגן. :)
מאד יכול להיות שיש להם גם קטקליט של ציפי איגל, לכי תשאלי אותם.
בהצלחה!

סיון

המניפה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
נכתב ע"י skl;1097663:
איפה בחסדי נעמי, בבני ברק?

לא רק בבני ברק,
לא שמרתי את המספר של מי שאחראית על הדיסקים, תתקשרי לחסדי נעמי והם ייתנו לך את המספר והיא תפנה אותך למוקד הכי קרוב למקום מגורייך.

תרצה

משתמש מקצוען
נכתב ע"י סיון;1097635:
אכן השגתי בחסיד נעמי, תודה!
יש להם 10 דיסקים של השומרות, המחיר הוא 5 ש"ח לדיסק, (2.5 ש"ח זה מחיר לדיסק רגיל של חסדי נעמי).

אשמח לשמוע על עוד שמות של דיסקים של סיפורים (חוץ משרה ולאה - שיש לי את כולם כמעט :) ) ואיפה ניתן להשיג, יש גם דברים חדשים או שלא מוציאים יותר דיסיקים של סיפורים (לשמיעה בלבד)?

תודה

בהזדמנות זו, כדאי לזכור שהדיסקים של "השומרות" מיועדים לנשים בלבד. שרות בהם בנות מעל גיל מצוות.
והם אכן דיסקים נהדרים.

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י תרצה;1097850:
בהזדמנות זו, כדאי לזכור שהדיסקים של "השומרות" מיועדים לנשים בלבד. שרות בהם בנות מעל גיל מצוות.
והם אכן דיסקים נהדרים.
הדיסקים הם הקלטה של הקלטות הראשונות, או של השחזורים?

סיון

המניפה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
נכתב ע"י נוי;1097874:
הדיסקים הם הקלטה של הקלטות הראשונות, או של השחזורים?

אני לא יודעת מה זה השחזורים, שמעתי בינתיים 2 דיסקים והם היו אותו דבר כמו ששמענו לפני שנים.
אבל אולי יש כאלו שיותר יודעות על מה מדובר....

תרצה

משתמש מקצוען
שיחזרו את 2 או 3 הקלטות הראשונות בלבד. ומה ששונה זה רק המנגינות של השירים (והבנות השרות, כמובן). כל השאר נשאר בדיוק אותו דבר.
האם בדיסקים ששמעת היה הבדל במנגינות השירים? לאילו סיפורים הקשבת? (לפי זה אולי נוכל לדעת אם מדובר בהקלטות הראשונות או השחזורים)

סיון

המניפה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
נכתב ע"י תרצה;1098010:
שיחזרו את 2 או 3 הקלטות הראשונות בלבד. ומה ששונה זה רק המנגינות של השירים (והבנות השרות, כמובן). כל השאר נשאר בדיוק אותו דבר.
האם בדיסקים ששמעת היה הבדל במנגינות השירים? לאילו סיפורים הקשבת? (לפי זה אולי נוכל לדעת אם מדובר בהקלטות הראשונות או השחזורים)

אחד שמעתי יותר טוב, כי הילדים הקשיבו בסלון :) וזה היה "מילה אחת יותר מידי" - (על משפחה שיצאה לשליחות בצרפת...) וזה ממש היו אותם שירים.

ואת השני "אחוד או פרוד" שמעתי לסירוגין - לא שמתי לב לשירה...

פלוס הפקות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
האם יש למישהו את הדיסקים של השומרות לא בדיסק?
אני מנסה להעתיק אותם לנגן ללא הצלחה.

מוטי mmm

משתמש פעיל
מי מכיר?
גדל הנערים, גדל הנערים, לתורה לחופה ולמעשים טובים. שבענו מטובך, שבענו מטובך, מלא ידינו, מברכותיך...
ערב שבת, בין הערביים, אמא הדליקה נרות וכו וכו

פלוס הפקות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
שלחתי לך מייל...
הגיע?

אני גם מעונינת, אפשר?
תודה!
לע''נ האשה צדקנית שעבדה והשקיעה בזה את כל כולה למען זיכוי הרבים והכנסת המודעות, בכיף...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה