דרוש מידע דייאטת 16 שעות

פינחס רוזנצוויג

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מה עושים עם שתיה
מי שלא מסוגל לשתות שתיה לא מתוקה.

אני שותה רק מתוק
ולא יכולה בלי זה

מה עושים??
יש מישהו שניסה?
אפשר להפחית בהדרגה, למשל, בחודש הראשון להגדיל הת התמהיל קצת
חודש אחר כך עוד קצת.
אחר כך לעבור למתיקים מלאכותיים, שאף שלפי הדיאטה זה לא מועיל, בודאי שזה עדיף מסוכר.

ואחר כך לאט לאט מצליחים לעבור למים.
אפשר לנסות בר מים.

מאיר530

משתמש פעיל
אפשר להפחית בהדרגה, למשל, בחודש הראשון להגדיל הת התמהיל קצת
חודש אחר כך עוד קצת.
אחר כך לעבור למתיקים מלאכותיים, שאף שלפי הדיאטה זה לא מועיל, בודאי שזה עדיף מסוכר.

ואחר כך לאט לאט מצליחים לעבור למים.
אפשר לנסות בר מים.
ממתיק סטיווה מותרלכתחילה

מצליחה

משתמש מקצוען
כל מי שכותב שאפשר בזמן הצום לשתות מיץ לימון, תפוזים, קפה או ממתיקים.
זה פשוט לא הגיוני!
כל הרעיון הוא לגרום שלא תהיה הפרשת אינסולין, ברגע שמכניסים לגוף כל דבר (אפילו מלפפון, או חסה) תהיה איזושהי תגובת אינסולין, והצום נהרס!!!!
אני כבר 3 חודשים עושה את זה, ומקפידה על צום ממש!!! רק מים או תה ללא סוכר או ממתיקים.
רואה שיפור ניכר.
ההגיון שלי אומר שאם שותים חלב (אפילו טיפה) או מיץ תפוזים, תהיה תגובת אינסולין, ושברנו את הצום!!!
מסטיק (גם ללא סוכר) גם אסור.
סטיויה, אסור מלכתחילה. וכן כל ממתיק אחר...

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
זה פשוט לא הגיוני!
כל הרעיון הוא לגרום שלא תהיה הפרשת אינסולין, ברגע שמכניסים לגוף כל דבר (אפילו מלפפון, או חסה) תהיה איזושהי תגובת אינסולין, והצום נהרס!!!!
אני כבר 3 חודשים עושה את זה, ומקפידה על צום ממש!!! רק מים או תה ללא סוכר או ממתיקים.
רואה שיפור ניכר.
ההגיון שלי אומר שאם שותים חלב (אפילו טיפה) או מיץ תפוזים, תהיה תגובת אינסולין, ושברנו את הצום!!!
את מוכנה לשתף מהו השיםור שאת רואה

מצליחה

משתמש מקצוען
את מוכנה לשתף מהו השיםור שאת רואה
חוץ מירידה במשקל.
אני רואה שיפור גדול בבעיות מעיים שהיו לי.
הייתי סובלת מכאבי בטן, שילשולים וכו'
כיום, כמעט ואין כאבי בטן (לעיתים רחוקות ממש), ואין שילשולים.

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
חוץ מירידה במשקל.
אני רואה שיפור גדול בבעיות מעיים שהיו לי.
הייתי סובלת מכאבי בטן, שילשולים וכו'
כיום, כמעט ואין כאבי בטן (לעיתים רחוקות ממש), ואין שילשולים.
תודה.מלבד לשמור על צום, את שומרת גם על תזונה בשעות האכילה?

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
זה פשוט לא הגיוני!
רואה שיפור ניכר.
יש 2 רעיונות בצום של 16 שעות, 1. שלא תהיה הפרשת אינסולין 2. מנוחה למערכת העיכול, לגבי סעיף אחד באמת לא כדאי לשתות מיץ תפוזים או מיץ לימון כי לכאורה (רק לכאורה כי זה מיץ טבעי ואכמ"ל) זה מעלה את האינסולין, לגבי סעיף 2 אין שום בעיה במיץ טבעי כי זה לא מפעיל את מערכת העיכול ומנסיון יש ירידה במשקל וגם בהרגשה הכללית טובה גם עם שתיה של מיץ טבעי.

אני שמעתי מהמומחים שעושים את הצום ששותים על הבוקר מיץ לימון טבעי, כנראה זה לא מעלה את רמת האינסולין.

קציר חיטים

משתמש חדש
זה פשוט לא הגיוני!
רואה שיפור ניכר.

בדיוק כך!

2020 ESTER

מאיירת דיגיטלית משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
בעקרון אני רזה ועושה את זה(לא אוכלת אחרי5/6/7 בערב) כבר 3 שנים לא ראיתי שום שינוי
רציתי לשאול אם אפשר לרדת במשקל למרות שאני רזה אבל אני רוצה לשקול קצת פחות?
אני גם משתדלת לאכול בריא(אני ב"ה במשך כמעט 4 שנים לא אוכלת פסטה, אורז, ממתקים, חטיפים, שתיה מתוקה, קמח לבן, סוכר ...)
ועוד שאלה אם זה לא מסוכן לבחורות? שמעתי שלפני גיל 20 מסוכן לעשות דיאטות, זה נכון?

נערך לאחרונה ב:
מה שיורדים בקלות - עולים בקלות, וכמו בכל דבר אחר בחיים - כשרוצים להשיג משהו משמעותי - צריך לעבוד הרבה וקשה, ואין - אין - קיצורי - דרך - !
הדיאטות האלו רק מכניסות את הגוף לסחרור ובלגן שקשה לו אח"כ להשתחרר ממנו, וכשכבר מתחילים בשינוי תזונה אמיתי ולאורך זמן - הגוף למוד אכזבות ומתקשה להתמודד, ומשחרר קלוריות מיותרות בקצב איטי יותר.
מומלץ לקחת בחשבון מראש!
בהצלחה גדולה!

אני הייתי משנה את מה שיורדים בקלות- למה שיורדים מהר.... כי קל זה בד"כ לא.... מי שבאמת מלא אז לרדת זה דורש!

אבל, החשוב יותר . זה משפט לא נכון. המשפט הנכון הוא שקל לעלות מהר את כל מה שיורדים.
זה נכון וכיף למי שמצליח לרדת מהר. אבל, מיד אחרי שיורדים והגיעו לתוצאה רצויה או שהחליטו להפסיק . עכשיו מגיע זמן השמירה. שזה בעצם התהליך בדיאטה. כלומר, לפעמים יותר קשה זה הלשמור אח"כ כי זוהי התמודדות יומיומית. בד"כ אנשים שבטבעם הם מלאים, צריכים לשנות את כל הרגלי התזונה שלהם. כל השיטות למיניהם וההרעבות הן להורדה ושריפת קלוריות. ואז בשביל לשמר את המשקל צריך להרגיל תזונה נכונה. בנאדם שירעיב את עצמו כמה ימים ואח"כ יאכל כמה בא לו. ודאי שיעלה את כל הימים שצם.

ובנוגע לשיטה זו, אני הבנתי שזו שיטה שאפשר לחיות איתה את החיים. ואפילו לא כפי שכתבו פה בלי סוכר וכו. פשוט לשמור על מס' שעות מסוים קבוע שלא אוכלים בו כדי לתת זמן לעיכול. זה הרגל תזונה מצוין...

שלווה בחווה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני הייתי משנה את מה שיורדים בקלות- למה שיורדים מהר.... כי קל זה בד"כ לא.... מי שבאמת מלא אז לרדת זה דורש!

אבל, החשוב יותר . זה משפט לא נכון. המשפט הנכון הוא שקל לעלות מהר את כל מה שיורדים.
זה נכון וכיף למי שמצליח לרדת מהר. אבל, מיד אחרי שיורדים והגיעו לתוצאה רצויה או שהחליטו להפסיק . עכשיו מגיע זמן השמירה. שזה בעצם התהליך בדיאטה. כלומר, לפעמים יותר קשה זה הלשמור אח"כ כי זוהי התמודדות יומיומית. בד"כ אנשים שבטבעם הם מלאים, צריכים לשנות את כל הרגלי התזונה שלהם. כל השיטות למיניהם וההרעבות הן להורדה ושריפת קלוריות. ואז בשביל לשמר את המשקל צריך להרגיל תזונה נכונה. בנאדם שירעיב את עצמו כמה ימים ואח"כ יאכל כמה בא לו. ודאי שיעלה את כל הימים שצם.

ובנוגע לשיטה זו, אני הבנתי שזו שיטה שאפשר לחיות איתה את החיים. ואפילו לא כפי שכתבו פה בלי סוכר וכו. פשוט לשמור על מס' שעות מסוים קבוע שלא אוכלים בו כדי לתת זמן לעיכול. זה הרגל תזונה מצוין...
ברור שלשנות הרגלים ולהתחיל לאכול בריא - קשה מאוד מאוד, ולבחור בכל מיני דיאטות אופנתיות - הרבה יותר קל,
כי הן מוגבלות בזמן (דיאטות 17 הימים, וכדו')
וגם כי משיגים תוצאה מהירה יותר.
מעבר לזה, מכירה כאלו שהעדיפו לשלם סכום כסף גבוהים בשביל מישהו אחר שיעשה להם את העבודה (כמו אלקטרודות)
ותכלס זה לא החזיק מעמד במבחן התוצאה של אחרי תקופה משמעותית.
אציין כי לא ניסיתי אף פעם את השיטה של ה8 - 16, אבל לפי תגובות שאני קוראת פה אני מבינה שכן מדובר בשינוי הרגלים לאורך זמן, ובזה אני כן בעד.

א-ת

משתמש פעיל
צילום מקצועי
מקפיצה...
פשוט התחלתי את הדיאטה הזו לפני יומיים (המשודרגת - 6-18), ועכשיו אני עוברת על האשכול.
אני מניקה, וממש נבהלתי מהתגובות ורצתי לאכול תפוח...
אם אני מרגישה מעולה, אפילו לא כאבי ראש או משהו, וגם הרעב לא מי יודע מה מציק, זו בעיה?
ב6 שעות (ארחיב ל-8 אם צריך..) אני אוכלת אוכל מאד מזין.

הבית בקצה הכפר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
צילום מקצועי
מקפיצה...
פשוט התחלתי את הדיאטה הזו לפני יומיים (המשודרגת - 6-18), ועכשיו אני עוברת על האשכול.
אני מניקה, וממש נבהלתי מהתגובות ורצתי לאכול תפוח...
אם אני מרגישה מעולה, אפילו לא כאבי ראש או משהו, וגם הרעב לא מי יודע מה מציק, זו בעיה?
ב6 שעות (ארחיב ל-8 אם צריך..) אני אוכלת אוכל מאד מזין.
תתייעצי עם רופא משפחה או כל רופא אחר אל תעשי את הטעות שאני עשיתי בלי התייעצות ולקח לי זמן להתאושש מזה הגוף שלי היה ממש חלש מזה (גם בהנקה)

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה