שיתוף דיוקן

אלישבע וולף

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
היה לי את הפריבילגיה לצייר את האיש הקדוש הזה
מישו מזהה?? הייתי רוצה לדעת אם הציור דומה למציאות..
ואשמח למחמאות \הערות בונות ;)
ghgh.jpg

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
נפלא.
מאחר והציור בשחו"ל, והזקן לבן, לא כ"כ שמים לב למקומות בפנים שאין זקן (שאפיינו את דמותו הקורנת), כמו בסנטר ובצדדי הלחיים.
צריך להכהות קצת את הרקע - שמתחת לזקן.

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני גם אוהבת כשמתייחסים גם לרקע זה גורם לדמות לקפוץ החוצה ויוצר מערכת יחסים בין הערכים

הציור עצמו יפהפה תפסת את המבט בצורה מושלמת, הקמטים והזקן מדהימים גם

תפארת סילברברג

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים

אלישבע וולף

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
נפלא.
מאחר והציור בשחו"ל, והזקן לבן, לא כ"כ שמים לב למקומות בפנים שאין זקן (שאפיינו את דמותו הקורנת), כמו בסנטר ובצדדי הלחיים.
צריך להכהות קצת את הרקע - שמתחת לזקן.
תודה! אהבתי את הרעיון ... יש לך רעיון איך לעשות את הרקע בעיפרון?? בצורה שתהיה נעימה לעין?

אלישבע וולף

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
אני גם אוהבת כשמתייחסים גם לרקע זה גורם לדמות לקפוץ החוצה ויוצר מערכת יחסים בין הערכים

הציור עצמו יפהפה תפסת את המבט בצורה מושלמת, הקמטים והזקן מדהימים גם
החליפה בציור ממש קהה רק שהמצלמה לא כל כך קלטה את זה... ויש בעיה לסרוק כי הציור גדול.. ותודה. ;) :eek:

אולי מעניין אותך גם...