דרוש מידע דיאטת 17 הימים

-LIGA

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
ו@malkad אם תסלחי לי, דיאטת 17 הימים מתבססת בעיקר על ירקות ולכן היא עושה לי רושם של דיאטת רעב |(למשל ניסתי שבועיים את דיאטת מרק הכרוב והייתי ר-ע-בה!)
דיאטת מרק כרוב היא אכן דיאטת רעב!!
17 ימים זה לא דיאטה קלה אבל את יכולה לאכול בנוסף לירקות: חלבונים רזים, קצת פירות ונראה לי אפילו קצת שומן.

חניק

משתמש פעיל
מי שהורידה 20 קילו מדיאטת 17 ימים, אפשר לדעת מאיזה משקל לאיזה משקל? גם מי ששוקלת 70 תרד כ"כ יפה? או שרק כשיש הרבה הרבה עודפים יורדים טוב?

מדיה-לי

משתמש מקצוען
אבל, אני ממש בסדר יחסית ז"א נכון שאני אוכלת לחם לבן

אז עלינו על הטריז, יש כאלה שקמח לבן עוצר להם ירידה,
ואת מדווחת על עצירה.
הכרתי אחת שירדה 25 קילו רק חזרה ללחם הלבן והופ... עלייה חדה.
סליחה על ההתערבות...

חושב מחדש

משתמש מקצוען
נהנתי לקרוא את החומרים בבלוג שלך! מגוון ומעניין תודה,
תודה לך.
יש לך מה לייעץ מנסיונך?
כל מי שירד הרבה במשקל - ונשאר שם למטה שנה ויותר... מקבל כל הזמן פניות מה עשית, אני רוצה לעשות גם.
בהתחלה הייתי עונה את מה שאני עשיתי, אבל חלק הורידו ... אחד הוריד 39 קילו :)
וחלק לא...
למדתי מכך - שחלק ניכר מן הדיאטה הוא פילוסופי, חלק הוא פסיכולוגי, וחלק הוא תזונאות.

קמח לבן הא לא טוב לדיאטה, אבל בוודאות הוא לא אמור עד כדי כך לעצור.
יש מה מרכיבים שיכולים לגרום יחד לאי ירידה במשקל.

כבשה שחורה

משתמש מקצוען
פרסום וקופי

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש מצב שהגוף מגיע למשקל מסויים ונעצר שם, או 'מסתובב' סביבו חצי קילו למעלה חצי קילו למטה והכל נראה 'תקוע'. הדרך היא לא ללכת על דיאטה קיצונית, או לשנות את התוכנית שעבדה עד עכשיו, אלא להתמיד למרות הקושי, מומלץ להוסיף פעילות גופנית ובסוף זה 'מתשחרר'. קראתי פעם בספר שכתב רופא שהגוף 'זוכר' משקל שהוא היה בו בעבר, ולא יורד בקלות. יש כמה 'נעילות' כאלו בתהליך של ירידה. זה קורה גם לקראת הגעה למשקל היעד, לפעמים זה סימן שזה המשקל שטוב לך. בהצלחה!

רבקי בינעט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
מנסיון של כלללל סוגי הדיאטות!!!!
כרגע אצל חלי ממן,אורך חיים בריא ולענין
הורדתי עשר קילו בארבע וחצי חודשים.
אין הוקס פוקוס זה ברור!!!!!
הליכות ושתית מים מספקת מאוד מועיל.

Mark 1

משתמש מקצוען
שכתב רופא שהגוף 'זוכר' משקל שהוא היה בו בעבר, ולא יורד בקלות
האם עוד מישהו שמע על זה?
אשמח למקורות, מישהי שאלה אותי אם זה נכון, ואם כשהגיעו בדיאטה למשקל בו היו כבר הרבה שנים קשה מאד לרדת ממנו.

שלמה.ש.

משתמש צעיר
לי יש נסיון רב ביותר עם דיאטות ירדתי בחיים במצטבר כמה עשרות קילו טובים בכל סוגי הדיאטות ותמיד חזרתי עם רבית והצמדה.
יש משהו ששמעתי פעם מאדם שהמדדים הרפואיים שלו היו קשים ביותר והכל אצלו היה סתום ורץ מניתוח לניתוח בגלל שאכל כל החיים שטויות ובורקסים ודברים מטוגנים וכל הדברים שחוץ מלסתום את הגוף שלנו לא מכניסים שום ערך חיובי וטוב לגוף.
אתו אדם (שאגב היה חילוני וחזר בתשובה גמורה והיום הוא אברך חשוב) אמר לי כך
"חזרתי בתשובה פעמיים פעם אחת הייתי חלוני ועשיתי מה שבא לי ונהייתי חרדי. ופעם שניה באוכל, הייתי אוכל מה שבא לי והתחלתי לאכול רק דברים בראיים שמוספים ערכים טובים לגוף ולא כל הדברים שנראים יפה מגרה אבל הם מכילים רק זבל, והמשיך אותו אדם ואמר ששני החזרות בתשובה היו קשים באותה מידה.
כלומר כל אחד ואחד מהשמנים כאן צריך להפנים דיאטה זה לא מבצע שעושים ל-17 ימים או לכמה שבועות דיאטה זה חזרה בתשובה במלוא מובן המילה ושינוי דרך חיים. ומי שחושב שבתוך כמה שבועות הוא יכול לעשות דיאטה שיהיה לו בהצלחה..

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
האם עוד מישהו שמע על זה?
אשמח למקורות, מישהי שאלה אותי אם זה נכון, ואם כשהגיעו בדיאטה למשקל בו היו כבר הרבה שנים קשה מאד לרדת ממנו.
ד"ר דוקאן כותב את זה בספר. זה לא קשה מאוד, אלא לוקח קצת זמן 'להשתחרר' מהתקיעה. אני גם כרגע בדיוק באותו מצב חודש סביב אותו המשקל.

אולי מעניין אותך גם...