עזרה דחוף!!! פיקוח נפש!! המלצה על רב / יועץ נישואין תותח!!

מצב
הנושא נעול.

חיים סגלוביץ

משתמש רשום
אני חייב להבהיר את הענין לפי איך שאני מכיר את הנושא ושמעתי יש הרבה שאין להם כל קשר ל"שלום בית" וחס''ו גורמים לבעיות ביעוץ ולפעמים נגרם בעיות הלכתיות כמובן זה לא כולם יש מקצוענים ולכן לדקדק מאד ולפעמים יועצים עם תוארים או אנשים עם זקנים לבנים יכולים להוות בעיות יותר ממכשול
אבל ברור שזה לא סיבה לא להתייעץ אבל רק אצל המומוחים הטובים באמת

דיאלוג

משתמש סופר מקצוען
רחמנות על מצב המבולבל כל כך בציבור בנושא הזה
עולים כאן שמות עם המלצות
ושניה אח"כ זעקה כואבת נגדית עם כל הכח..
וגם ממקרים אמיתיים סביבי הבלבול הזה זועק
וזוגות סובלים מאוד מאכזבה ובושה גדולה (לפנות למישהו, יכול להיות אפילו מדריך החתנים / מדריכת הכלות
להיחשף, לשתף ולצאת עם טיפים טיפשיים או המלצות פח) והכי כואב - בלי פיתרון לבעיות כ"כ מהותיות בליבת הזוגיות ושלום הבית היהודי.
יש חסידויות וקהילות שהרימו את הכפפה ומסתובבים אצלם המלצות אמיתיות למי שאפשר לפנות
והלוואי שירבה..
כמובן - כל חודש עולה קורס חדש ל'שלום בית' וכו' שעולה כמה אלפי ש"ח לאברכים ויוצאים במקרה הטוב עם שיפור בשלום בית אצלם פנימה וזהו.. וה' ישמור אלו עם ביטחון עצמי שמרשים לעצמם לייעץ ברצינות אח"כ לאחרים..

ולמעשה, יש רשימה של מטפלים מומלצים שעברו הכשרה מקיפה מאוד וארגון פועה עומד מאחוריהם עם אחריות (חלקם חרדים לכל דבר רק שארגון פועה לקח את האחריות על ההכשרה והמקצועיות שלהם)
וחייבים לדעת שבתחום הזה חייבים מטפל או יועץ שהינו ירא שמיים או שלפחות עם ניסיון עם חרדים וחס ושלום לא יכריע בהינף יד על בעיות הזויות פרוגסביות

דיאלוג

משתמש סופר מקצוען
ולמעשה, יש רשימה של מטפלים מומלצים שעברו הכשרה מקיפה מאוד וארגון פועה עומד מאחוריהם עם אחריות (חלקם חרדים לכל דבר רק שארגון פועה לקח את האחריות על ההכשרה והמקצועיות שלהם)
לא מוצא את הרשימה
אפשר פשוט להתקשר אליהם ולבקש (או לחפש בגוגל, נטפרי די חוסמים כל מה שקשור אליהם אז לא מצליח להעלות כאן)

נתיי

משתמש פעיל
לכככככל מי שמעוניין בטיפול זוגי
אני ממליץ לפני שמוציאים הרבה כסף משאבים וזמן וכו' וכו' ולפני שפונים לטיפול זוגי
אני ממליץ לקרא את הספר שלום ושלמות הבית (לגבר) ו'משלום בית לשלמות הבית' (לאשה) - ניתן להשיג באור החיים
לתת צאנ'ס של שלושה חודשים לתהליך העצמי ולספרים האלו יחד עם קריאה עיקבית
לדעתי יהיו כאלה שהספרים האלו יספיקו להם ויצליחו לעלות על דרך המלך
ויחסכו את הטיפול הזוגי וכל הנלווה
בהצלחה.

SARAM618

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
יש קו של הרב זילבר- אפשר לשמוע טיפים וכן להשאיר הודעות :0773306906
שואלים אותו שאלות והוא עונה תשובות
למד אצל הרב שמחה כהן.
משמיעה קצרה של הטיפים הוא נשמע מאוד מוצלח.

אלי8888

משתמש פעיל
ממליץ לפותחת האשכול לא לסמוך על שום שם, מייעץ, או רב כאן בפורום אלא לפנות לרב שלכם (בדר"כ הרב של השכונה מתמצא בענין ויודע למי להפנות) שאתם מכירים וסומכים עליו שיפנה אתכם לאדם הנכון.

עד מתי

משתמש מקצוען
ממליץ לפותחת האשכול לא לסמוך על שום שם, מייעץ, או רב כאן בפורום אלא לפנות לרב שלכם (בדר"כ הרב של השכונה מתמצא בענין ויודע למי להפנות) שאתם מכירים וסומכים עליו שיפנה אתכם לאדם הנכון.
לא תמיד חכם לפנות בכאלה דברים למשהו שמכירים

GBSA

משתמש סופר מקצוען
בעניינים שהצנעה יפה להם אם אתם יכולים להתייעץ עם הרב אביאל נריה למי ללכת - מומלץ מאוד.
מצב אחד בעל ידע תורני,
מצד שני התמקצע במקומות מקצועיים מאוד.
מקבל גם בעצמו - עולה לא מעט

0527130390

ככר השוק

משתמש מקצוען
לכן כתבתי קודם שחובה חובה לברר טוב טוב.
לא יודעת אם מותר, אבל גם לי מוכר אישית שם שיותר מידי זוגות שבאו אליו התגרשו.. צריך לשנות לו את התואר מיועץ שלום בית ליועץ גירושין :(
מילא אלה שהתגרשו, כבר פחות סובלים והסביבה לפחות יודעת מי היועץ שהביא לגירושין ולפעמים זה מה שנכון לעשות

אבל זוגות שנשארים יחד בסבל, בכאב, בתפיסות מוטעות ושגויות ונוראיות שהיועצים דנן הכניסו להם לראש. הם יותר מסכנים.

חיים פרוג

משתמש צעיר
לכן כתבתי קודם שחובה חובה לברר טוב טוב.
לא יודעת אם מותר, אבל גם לי מוכר אישית שם שיותר מידי זוגות שבאו אליו התגרשו.. צריך לשנות לו את התואר מיועץ שלום בית ליועץ גירושין :(
את נזהרת מלשה"ר ולא כותבת על מי מדובר, מצד שני זה יכול להתפרש בטעות על כל אחד מהשמות שנכתבו כאן, בעייתי קצת....

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
הנושא חשוב מאוד, אך אינו מתאים לדיון בפורום.
ההמלצות והפסילה הגורפת של אנשים עם שמותיהם המלאים, אינו יכול ואין מקומו להתקיים בפורום.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה