דחוף מאוד!!! בעיה בוינדוס מאויה מייקר

שרגא הדר

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אני פונה אליכם ואני לא בתחום הזה אולי אתם יכולים לעזור לי עשיתי מצגת של שעה בתכנה וינדוס מאוויה מייקר וכשאני שומר=סוגר אותו (על הפורמט שהתכנה ממליץ) הוא רק סוגר את התמונות עד חצי שעה והמוזיקה עד הסוף כלומר בחצי שעה נתקע באיזה שהוא תמונה והמוזיקה ממשיך אך לא התמונות
וכשניסיתי לסגור לפורמט באיכות יותר קטנה הלך אבל זה לא איכותי
מה הפתרון???
דחוף
נ.ב. יכול להיות שהסיבה הוא שבאמצע השמירה=סגירה המערכת הזהיר בשורתהמשימות שהזכרון הולך ומצטמצם אבל לא נראה לי שזה הסיבה שכבר מחקתי ועשיתי מקום וכבר לא הופיע באמצע על חסר בזכרון בכל אופן מה הפתרון
אולי שאני יחלק את הפרוייקט לשניים אם כן האם יש דרך לצרף שני קליפים לקליפ אחד
תודה רבה

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
האם יש דרך לשמור בפורמט AVI?

שרגא הדר

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
ואם כן

ואם יכולים לשמור על פורמט זה?

SAPIR0001

משתמש צעיר
עד כמה שידוע ל אי אפשר לשמור בAVI
ואם אתה יכול לרנדר חצי חצי גם טוב כי יש הרבה תוכנת שמחברות קבצים מאותו פורמט
יש אחת שנקראת "איזי ספליטר" ויש עודכמה כאלו

בכל מקרה להבא עריכת וידאו לא עושים בתוכנה שבאה עם הוינדוס
המינימום שהייתי ממליץ זה נרו ויז'ן של נרו שמאפשרת לשמור בהרבה פורמטים כולל AVI דחוס( DIVX) והיא מאד דומה למובי מייקר
ויש כמובן עוד תוכנות חביבות כמו וידאו סטודיו, סוני וגאס ועוד

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
אם כן תחבר עם Virtual Dub.
אבל רק אם כן, כי אם לא, אז אין לי כח לכתוב מדריך לחינם.

יריב

משתמש רשום
אני משוכנע שאתה סובל מאד מחוסר מקום על דיסק C

המשמעות היא שתהיה חייב בקרוב להחליפו בדיסק גדול יותר,

רנדרינג של סרט צורך בערך 3GB כשטח עבודה ואין לך.
בקיצור תעביר קבצים גדולים - סרטים בעיקר לדיסק חלופי או שתעלה אותם ל-DVD ותוודא שתמיד יש לך ב-C לפחות 5GB פנויים - החיים יהיו פשוטים יותר.

אל תנסה לפתור את הבעייה בפיצול הסרט ולא בשינוי פורמט כי תמיד תחזור בסופו של דבר למקור הבעייה - גודל הדיסק, יתרה מזאת בכל נסיון ובל שלב הדיסק הולך וקטן - חבל.

המסקנה הזו וודאית למראה התופעה שהצגת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה