בריאות דחוף מאד - מומחה למדרסים לבעיה של דורבן

*שפרה*

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מחפשת מידע עבור קרובת משפחה שסובלת מאד כבר חודשיים מדורבן
הכאבים קשים וההליכה ממש נוראה, יש לה מדרסים יקרים כרגע כבר בני שנה+
אולי הם לא מתאימים?
מחפשים דחוף המלצה למומחה בירושלים או במרכז שיעזור לה דחוף ממש

משהי אחת המליצה על אורטופז במודיעין עלית/בית שמש, מכירים? ממליצים?

z.k.

משתמש פעיל
מה שבעיקר יכול לעזור זה אורטופד - כף רגל טוב, שידריך איך לעשות פיזותרפיה. מנסיון, זה שמועיל (אבל לוקח הרבה זמן).

ש. צ. וינמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מחפשת מידע עבור קרובת משפחה שסובלת מאד כבר חודשיים מדורבן
הכאבים קשים וההליכה ממש נוראה, יש לה מדרסים יקרים כרגע כבר בני שנה+
אולי הם לא מתאימים?
מחפשים דחוף המלצה למומחה בירושלים או במרכז שיעזור לה דחוף ממש

משהי אחת המליצה על אורטופז במודיעין עלית/בית שמש, מכירים? ממליצים?
יש סיכוי שהם לא מתאימים.
אצלינו עשו בקופת חולים. מדרסים טובים אבל לא יקרים והם היו מצויינים.
בנוסף רכשנו באמזון מוצר שמשתמשים איתו בבתי חולים, מולבש על הרגל ומזרים דם ועוזר מאוד לריפוי.
קישור למוצר דומה [המוצר שאנחנו רכשנו כבר לא קיים:

יפי ב

משתמש חדש
מנסיון שלי היה לי ורבן ולקחתי כדורים באותה תקופה לא כאב אבל שהפסקתי הכאבים חזרו...
החלטתי ללכת לרפלקסולוגיה תאמת לא האמנתי אבל זה עזר פלאים אחרי טיפול אחד היה הקלה ואחר השני כאילו כלום לא היה וככה כבר 5 שנים ב"ה יש לי שקט.
אחותי שבועים לפני החתונה התחילה לסבול בעקב כנראה דורבן שלחתי אותה גם לרפלקסולוגיה ואחרי טיפול עבר לה ממולץ לנסות!!! ולא צריך מדרסים....

*שפרה*

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מנסיון שלי היה לי ורבן ולקחתי כדורים באותה תקופה לא כאב אבל שהפסקתי הכאבים חזרו...
החלטתי ללכת לרפלקסולוגיה תאמת לא האמנתי אבל זה עזר פלאים אחרי טיפול אחד היה הקלה ואחר השני כאילו כלום לא היה וככה כבר 5 שנים ב"ה יש לי שקט.
אחותי שבועים לפני החתונה התחילה לסבול בעקב כנראה דורבן שלחתי אותה גם לרפלקסולוגיה ואחרי טיפול עבר לה ממולץ לנסות!!! ולא צריך מדרסים....
היא לובשת כבר שנים מדרסים, כך שזה חובה
רק אולי הם לא מתאימות לה עכשיו עם הדורבן
ולא נשמע שרפלקסולוגיה במצב הזה יעזור
היא ניסתה סדרת טיפולי פיזיותרפיה, גלי הלם, זריקת קורטיזון שלא עזרה כלל

*שפרה*

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בכל אוטופדייה מכינים מדרס מותאם לדורבן
אפשר להכין גם לבד אם יש ידיים טובות
כל העניין זה להפחית את הלחץ של משקל הגוף בעמידה/הליכה
היא קנתה את המדרסי סיליקון המיועדים לדורבן וניסתה תקופה, גם לא טוב

*שפרה*

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מה שבעיקר יכול לעזור זה אורטופד - כף רגל טוב, שידריך איך לעשות פיזותרפיה. מנסיון, זה שמועיל (אבל לוקח הרבה זמן).
יש לך המלצה?
היא היתה אצל כמה, גם פרטי אך לא ראתה ישועה עדין מהם

z.k.

משתמש פעיל
יש לך המלצה?
היא היתה אצל כמה, גם פרטי אך לא ראתה ישועה עדין מהם
אני הייתי אצל ד"ר קובי שיף בר"ג. הוא הראה לי איך למתוח את השריר כל בוקר אחרי השינה, ואמר שזה אמור לעזור תוך חודשיים. למעשה זה לא עזר תוך חודשיים, אבל המשכתי עם זה חצי שנה, בסוף זה עבר לגמרי.
כנראה שצריך פה גם הרבה התמדה וסבלנות.

byy

תכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
משבוע לפני חנוכה הייתי כמעט מושבתת בגלל הרגליים. לא יכולתי ללכת .כאבים!!! היום חזרתי ללכת ואני כבר שעות על הרגליים בזכות חברה יקרה ששלחה אותי לקנות נעליים מיוחדות לדורבן. של mbt. נקראות "נעלי נדנדה" הנעל בנויה ככה שדורכים רק על האמצע של הרגל כאילו על הקשת.לא דורכים לא על האצבעות ולא על העקב. כאילו הולכים באויר.
הנעליים נקנו בחנות "ספורט הבירה" בקינג ג'ורג'.

*שפרה*

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני הייתי אצל ד"ר קובי שיף בר"ג. הוא הראה לי איך למתוח את השריר כל בוקר אחרי השינה, ואמר שזה אמור לעזור תוך חודשיים. למעשה זה לא עזר תוך חודשיים, אבל המשכתי עם זה חצי שנה, בסוף זה עבר לגמרי.
כנראה שצריך פה גם הרבה התמדה וסבלנות.
היא עושה תרגילים, אבל היא במצב שכמעט לא יכולה לפסוע על הרגלים, ממש מוגבלת, מרחפת באויר על רגל אחת והמצב לא מתקדם בכלל לטובה כבר חודשיים, לא שייך כך יותר היא ממש מרותקת לבית וגם בבית מוגבלת מאד

משהו מכיר את אורטופז? ממליץ?
מומחה אחר למדרסים?

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ח

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַגִּתִּית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אֲדֹנֵינוּ מָה אַדִּיר שִׁמְךָ בְּכָל הָאָרֶץ אֲשֶׁר תְּנָה הוֹדְךָ עַל הַשָּׁמָיִם:ג מִפִּי עוֹלְלִים וְיֹנְקִים יִסַּדְתָּ עֹז לְמַעַן צוֹרְרֶיךָ לְהַשְׁבִּית אוֹיֵב וּמִתְנַקֵּם:ד כִּי אֶרְאֶה שָׁמֶיךָ מַעֲשֵׂי אֶצְבְּעֹתֶיךָ יָרֵחַ וְכוֹכָבִים אֲשֶׁר כּוֹנָנְתָּה:ה מָה אֱנוֹשׁ כִּי תִזְכְּרֶנּוּ וּבֶן אָדָם כִּי תִפְקְדֶנּוּ:ו וַתְּחַסְּרֵהוּ מְּעַט מֵאֱלֹהִים וְכָבוֹד וְהָדָר תְּעַטְּרֵהוּ:ז תַּמְשִׁילֵהוּ בְּמַעֲשֵׂי יָדֶיךָ כֹּל שַׁתָּה תַחַת רַגְלָיו:ח צֹנֶה וַאֲלָפִים כֻּלָּם וְגַם בַּהֲמוֹת שָׂדָי:ט צִפּוֹר שָׁמַיִם וּדְגֵי הַיָּם עֹבֵר אָרְחוֹת יַמִּים:י יְהוָה אֲדֹנֵינוּ מָה אַדִּיר שִׁמְךָ בְּכָל הָאָרֶץ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה