דרוש מידע דחוף. זו לא תזכורת, זאת שאלה דחופה! מקרר שארפ ליומיים חג.

ג. בן שקד

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מקרר חדש שארפ, לא יודע איזה דגם, הלחצנים נמצאים בפנים בצד, יש לחצן מיוחד למצב שבת, שברגיל לחיצה אחת מעבירה את המקרר למצב שבת 40 שעות. אבל אני לא יודע איך להעביר למצב שבת למשך 80 שעות. מישהו יודע?

secret

משתמש סופר מקצוען
בד"כ לחצן נוסף ליד, תמונה תעזור
תוכל גם לחפש ולהעלות תמונה מגוגל

ג. בן שקד

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
אני לא בבית, אין לי תמונה עכשיו. תודה בכל אופן על הניסיון לעזור.

ג. בן שקד

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מצאתי תמונה של מה שהכי דומה ללוח הלחצנים באינטרנט. [[בדיוק כמו שיש לי לא מצאתי, ואני חורש כבר שעה ברשת...]
רק שבמקום הלחצן המסומן יש לחצן בצורת נר.

1694774610329.png

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מקרר חדש שארפ, לא יודע איזה דגם, הלחצנים נמצאים בפנים בצד, יש לחצן מיוחד למצב שבת, שברגיל לחיצה אחת מעבירה את המקרר למצב שבת 40 שעות. אבל אני לא יודע איך להעביר למצב שבת למשך 80 שעות. מישהו יודע?
בעלי יחזור בזמן הקרוב בעז"ה הוא יגיד לכם בדיוק.

secret

משתמש סופר מקצוען
מצטערת לא מכירה, אצלי יש 2 לחצנים עם חיצים שאחד מהם ל 40 ואחד ל 80

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מצטאערץ זה לא כמו שלנו. סליחה על הבורות

blue cat

משתמש פעיל
מבטלים מצב שבת ועושים שוב ל80 ש'
בשראפ החדשים אז הכפתור הכי למטה מבטל בלחיצה ארוכה....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה