עזרה דחוף. הצעת מחיר ל: לוגו+ קטלוג ודבר המערכת (כלול בקטלוג?)

אפילו

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
משהי ביקשה ממני הצעת מחיר ללוגו + קטלוג,
לא יודעת כמה דפים, אבל הרבה.
וגם הצעת מחיר רק על שיבוץ קטלוג ז"א לוגו מוכן, וגריד מוכן.
אשמח לשמוע מה מקובל.
תודה רבה.

ngp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
תחלקי את המחיר לכל דבר בנפרד.
מחיר ללוגו לא כדאי לומר מראש. תדברי/תיפגשי איתה, תראי מה בדיוק היא רוצה אז תני מחיר, לא במקום- מאוחר יותר.
אם רוצים טווח מחירים תתני, אבל לא מחיר סופי כי את בעצמך לא יודעת לקראת מה את הולכת.
מחיר לקטלוג: תבקשי את כל החומר. תראי במה מדובר ולפי זה תני מחיר לפי עמודים. כל עמוד עולה כך וכך....
ואם יש שם עמוד שהוא שונה מהקטלוג, סוג של פרסומת למשל, המחיר נפרד לפרסומת ולא כלול במחיר העמודים.

אם יש לוגו וגריד, מוכן, אז זה לא משנה לך את המחיר של הקטלוג. כי העבודה אותה עבודה. רק אין ללקוח צורך לשלם על הלוגו.

שימי לב שלא "תפלי", אנשים רוצים לוגו וקטלוג. כאן את בונה בעצם שפה עיצובית. לכן המחיר ללוגו לא יסתכם רק בלוגו אלא תכללי את כל השפה העיצובית שאת בונה לה עכשיו.
בהצלחה.

אפילו

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
קודם תודה על ההסבר המפורט.
אבל נשארתי עם שאלות.
מחיר ללוגו לא כדאי לומר מראש. תדברי/תיפגשי איתה, תראי מה בדיוק היא רוצה אז תני מחיר, לא במקום- מאוחר יותר
היא עושה סבב טלפונים לגרפיקאיות ורוצה לדעת איפה הכי כדאי לה...
מחיר לקטלוג: תבקשי את כל החומר. תראי במה מדובר ולפי זה תני מחיר לפי עמודים. כל עמוד עולה כך וכך....
אין לה עדיין את כל החומר.
ונראה לי היא עוד לא יודעת בכלל כמה חומר יהיה לה, כי זה תלוי בעוד בעלי עסקים.
בקיצור מהו המחיר המקובל ללוגו, לעמוד של קטלוג (נראה לי לא פחות מ20 דפים)? (סליחה על השאלה הנדושה)
אם יש לוגו וגריד, מוכן, אז זה לא משנה לך את המחיר של הקטלוג. כי העבודה אותה עבודה
למה זה אותו עבודה? היא התכוונה שמישהו יעשה לה גריד בנוי לקטלוג (ז"א תבנית מוכנה כבר - החכימו אותי אם לא קוראים לזה גריד,).
ואז אני אצטרך לעבוד "רק" על עיבוד תמונות, חיתוך, שיבוץ וכו'.
אז זה לא פחות עבודה?
תודה מראש לכל העונים.ות.

ngp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
1) את יכולה לומר טווח מחירים. ולא מדוייק כי את לא יודעת מה בדיוק היא רוצה ממך.
2) אין מחיר קבוע. בגלל שאין חומר מוגדר. תשובה מעצבנת. אבל יותר מעצבן לומר מחיר ואח"כ תאכלי אותה...
3) העבודה בקטלוג זה העימוד, פחות העיצוב. גם העיצוב לוקח זמן אבל ברגע שיש לך גריד אז את עובדת על העימוד של הדברים על אותו גריד. לכן העבודה היא כמעט אותה עבודה.
אם את בונה את הגריד תקחי מחיר לעמ' יקר יותר מאשר שאת עושה רק קטלוג על גריד מוכן.

בהצלחה

אפילו

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
חבל שאי אפשר ללייק כמה פעמים.
תודה רבה רבה.
אם כבר אז כבר, לא?
את מוכנה להביא לי טווח מחירים?
לא יקרים, ממוצע ומה המינימום?

ngp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
אין לזה מחיר קבוע, כל אחד לוקח לפי הרמה, הניסיון וכו',
אני חושבת שמינימום 700 ש"ח (אם את ממש מתחילה אולי 500)
אבל תעשי חושבים עם עצמך כמה את רוצה לקבל על הלוגו שלך. ואם חשוב לך לקבל את העבודה ואת יודעת פחות או יותר כמה הלקוחה מעריכה את העבודה, תנסי לעשות מחיר מגושר.
אבל אם זה לקוחה שרוצה מליון דולר ב10 אג', תעשי טובה לעמך. תגידי לה שאין לך זמן ותמשיכי הלאה.
המון הצלחה :)

אפילו

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
אבל אם זה לקוחה שרוצה מליון דולר ב10 אג', תעשי טובה לעמך. תגידי לה שאין לך זמן ותמשיכי הלאה.
המון הצלחה :)
זה היה נשמע לקוחה כזאת.
ואני מאוד מתלבטת כי כבר העפתי כמה לקוחות כאלה, ומה שקורה שכשמגיע לקוח כן רציני, הוא מתעופף לבד כי אין לי הרבה דוגמאות להראות.
אז אני מתלבטת אם שווה להשקיע את הנשמה במשהו שלא יכניס לי הרבה,
אבל אולי יש סיכוי שיביא עוד לקוחות.

*צילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
זה היה נשמע לקוחה כזאת.
ואני מאוד מתלבטת כי כבר העפתי כמה לקוחות כאלה, ומה שקורה שכשמגיע לקוח כן רציני, הוא מתעופף לבד כי אין לי הרבה דוגמאות להראות.
אז אני מתלבטת אם שווה להשקיע את הנשמה במשהו שלא יכניס לי הרבה,
אבל אולי יש סיכוי שיביא עוד לקוחות.
ממליצה לך להתפשר בשביל להכנס לעסק, אבל תסביר לה בדיוק כמה באמת שווה עבודה כזאת ולמה היא הרוויחה מבצע מטורף. ושהוא לא יחזור על עצמו.

Tamar G

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
משפט טוב שאמרה לי מורה פעם.
כל דבר שעדיין לא יצרת ואין לך להציג לאנשים בתיק עבודות
תיקחי ואפילו בחינם, לאחר שיש לך לפחות עבודה אחת אמיתית ללקוח שייצרת, תוכלי לדעת כמה את שווה, ולהעריך את עצמך נכון,
חוץ מזה שכאשר עובדים עם לקוחות משתפשפים מעבודה לעבודה, וזה חלק חשוב בלמידה וכן גם ללמוד להסתדר עם לקוחות טרדנים זה חשוב!
בהצלחה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה