דרוש מידע דחוף!! האם זה באמת סיכון לקחת מזוודה לחו"ל?

ישראל אשר בך אתפאר

משתמש מקצוען
עקב השמועות על מזוודות שלא מגיעות ליעדן
עקב העומס בנתב"ג
האם זה באמת קורה?
האם כדאי להתאמץ ולהסתדר רק עם מזוודה קטנה שעולים עם זה למטוס?
נשמח מאוד לקבל תשובות מידיעה בלבד!
תודה רבה

תילתן

משתמש סופר מקצוען
עקב השמועות על מזוודות שלא מגיעות ליעדן
עקב העומס בנתב"ג
האם זה באמת קורה?
האם כדאי להתאמץ ולהסתדר רק עם מזוודה קטנה שעולים עם זה למטוס?
נשמח מאוד לקבל תשובות מידיעה בלבד!
תודה רבה
אפילו ספר תורה שבהיכל וכו'
אם אתה יכול להסתדר רק עם תיק יד זה הכי טוב
99.9% מהנוסעים שולחים מזוודה לבטן המטוס
ואני חושב שכזה אחוז גם מקבלים אותה ביעד..

תדחוס מה שבאמת חשוב לתיק יד ואת השאר תשלח למטוס,

הנסיון שלי, עיכובים גדולים אבל המטען הגיע בשלום ליעד

גיטי א.

משתמש מקצוען
קרה לנו פעם לפני כמה שנים שהמזוודה נשארה בארץ וקיבלנו אותה רק אחרי יום
רק הרווחנו מזה...
פיצוי של כמה מאות דולרים+ היה לנו בדיוק באותו יום חתונה אז היינו צריכים לקנות ביגוד וכו' לחתונה מכף רגל עד ראש
אח"כ שלחנו קבלות וקיבלנו החזרים על כל הקניות.. (עוד כמה מאות דולרים)
זה עוגמת נפש אבל בסוף היה שווה
אולי דברים חשובים ויקרים יותר לקחת איתכם למטוס ובגדים וכו לשלוח עם כל המזוודות.

תילתן

משתמש סופר מקצוען

הודיה בן חיים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אני יודע ממישהו שטס השבוע, שבשדה תעופה בגרמניה היה תור ארוך של ישראלים שהיו להם בעיות עם המזוודה. [ארוך יותר מהרגיל], אז נכון שזה לא מעיד על הכלל, אבל זה יכול לרמוז על איזשהי התנהלות.

לפני בערך שבועיים, בכיר ברשות התעופה אמר שממולץ לא לשלוח מזוודות גדולות אלא להצטייד בטרולי בגלל העומס

ישראל אשר בך אתפאר

משתמש מקצוען
לא הכל מתחיל ונגמר במזוודות..
תורים ארוכים :
בידוק
צ'ק אין
בדיקת כבודת יד
עיכוב בזמני ההמראה
שם המשחק - ס-ב-ל-נ-ו-ת
זה נכון וידוע:oops::(:cautious:
השאלה היא
אם אני יכול להסתדר איכשהו רק אם תיק יד
האם הסיכון גדול וכדאי להתאמץ ולהסתפק בתיק יד

תילתן

משתמש סופר מקצוען
אם אני יכול להסתדר איכשהו רק אם תיק יד
האם הסיכון גדול וכדאי להתאמץ ולהסתפק בתיק יד
איך אני יכול לענות לך?
אני יודע מה הצרכים שלך?
טיול או עסקים?
לי הוסיפו לביטוח סכום קטן ועל אי הגעת המזוודה הם נותנים פיצוי 150 דולר ליום
יש ביטוח זול שהפיצוי רק אחרי 24 שעות אי הגעה
ויש יותר יקר שזה כמעט מידי

עדיה שיר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני יודע ממישהו שטס השבוע, שבשדה תעופה בגרמניה היה תור ארוך של ישראלים שהיו להם בעיות עם המזוודה. [ארוך יותר מהרגיל], אז נכון שזה לא מעיד על הכלל, אבל זה יכול לרמוז על איזשהי התנהלות.

לפני בערך שבועיים, בכיר ברשות התעופה אמר שממולץ לא לשלוח מזוודות גדולות אלא להצטייד בטרולי בגלל העומס
סתם סקרנות...
72.png

מזה החגורה האדומה שיש לך על השם?

שלג קל

משתמש מקצוען
מזה החגורה האדומה שיש לך על השם?

3524

משתמש מקצוען
בנוגע לעומס בשדות חשוב גם לקחת בחשבון שיקול נוסף:

אם נדרשת נסיעת המשך כדי להגיע ליעד, לפעמים עלולים להפסיד אותה בגלל התאחרות הטיסה.

סייענו מרחוק לזוג שהטיסה שלהם התעכבה כתוצאה מהעומס והם נחתו באיחור של 3 שעות, חצי שעה אחרי שהרכבת האחרונה אל היעד עזבה את הרציף. היינו צריכים לעשות שמיניות באוויר כדי שיגיעו למחוז חפצם.

שימו לב.

תילתן

משתמש סופר מקצוען
בנוגע לעומס בשדות חשוב גם לקחת בחשבון שיקול נוסף:

אם נדרשת נסיעת המשך כדי להגיע ליעד, לפעמים עלולים להפסיד אותה בגלל התאחרות הטיסה.

סייענו מרחוק לזוג שהטיסה שלהם התעכבה כתוצאה מהעומס והם נחתו באיחור של 3 שעות, חצי שעה אחרי שהרכבת האחרונה אל היעד עזבה את הרציף. היינו צריכים לעשות שמיניות באוויר כדי שיגיעו למחוז חפצם.

שימו לב.
זה לא קשור למזוודה שתגיע או לא..

טיסה לאירופה שיוצאת מנתבג באיחור תחזיר נוסעים לארץ גם באיחור וחוזר חלילה..

3524

משתמש מקצוען
זה לא קשור למזוודה שתגיע או לא..

טיסה לאירופה שיוצאת מנתבג באיחור תחזיר נוסעים לארץ גם באיחור וחוזר חלילה..
קשור ועוד איך.

ההמתנה הארוכה כל כך למזוודה שתצא מבטן המטוס. לפעמים זה ההבדל בין להספיק את הרכבת או להפסיד אותה.

תילתן

משתמש סופר מקצוען
כותרת מעכשיו אולי יעזור לך להחליט..

אל תטוסו לאירופה! תור של 1.5 ק"מ נוסעים בשדה התעופה​

תור הנוסעים הבלתי נתפס שתועד מחוץ לשדה התעופה סכיפהול באמסטרדם, התפתל לאורך של יותר מקילומטר וחצי תחת כיפת השמים. אם אתם בדרך להולנד, אתם מתבקשים להגיע עם מינימום מזוודות

גרפיקאית לשעבר

משתמש מקצוען
טסנו בפסח לארה"ב והיה סיוט ועכשיו אנחנו צריכים לטוס עוד פעם מיד אחרי ט' באב (שאז אני מניחה יהיה יותר גרוע מערב פסח...) ואנחנו עם תינוקת קטנטנה אני רק חושבת על לעמוד בתור של כמה שעות טובות עם תינוקת צורחת. (ואנחנו חייבים לטוס אחרת פשוט לא היינו עושים את זה) יש טיפים\עידוד שיעזור לשרוד את התור?

3524

משתמש מקצוען
אם תטוסו באל על או דרך טורקיה תוכלו לעשות בידוק וצ'ק אין בחיפה, יום קודם הטיסה, ולחסוך את כאבי הראש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  13  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה