דרוש מידע דחוף. איך מתחברים לwi fi?

מוח

משתמש צעיר
אתה מחובר עם מחשב נייח בצורה קווית במחדב הזה אתה לא יכול לראות את הרשת האלחוטית של הראוטר.
אתה צריך לבדוק אם הווי פי בראוטר דלוק. תנסה לראות אם יש לו -לראוטר, נורה של ווט פי אם היא דלוקה או כבויה , ואם יש לו כפתור ןהדליק את הווי פי.
אצלי היה פעם אותו בעיה, ופשוט הלחצן של הויפי על הרוטאר היה מכובה, חשוב לבדוק אם היא דלוקה בכלל

בני2

משתמש מקצוען
מישהו יודע להגיד האם מחשב שמחובר אליו נטסטיק יכול לתת אינטרנט לטבלט?
אם זה סטיק עם ווי פי הסטיק עצמו יוכל לתת גישה לאינטרנט לטאבלט, זו האפשרות המועדפת. אך אפשרי גם להוציא נקודה חמה ממחשב שיש לו כרטיס רשת אלחוטית, מחשב נייד לדוגמא, ודרך הנקודה לגלוש בטאבלט.

ח מנד

משתמש צעיר
אם זה סטיק עם ווי פי הסטיק עצמו יוכל לתת גישה לאינטרנט לטאבלט, זו האפשרות המועדפת. אך אפשרי גם להוציא נקודה חמה ממחשב שיש לו כרטיס רשת אלחוטית, מחשב נייד לדוגמא, ודרך הנקודה לגלוש בטאבלט.
כלומר לשים בשקע במקום במחשב?

סמינר דוד

משתמש מקצוען
מישהו יודע להגיד האם מחשב שמחובר אליו נטסטיק יכול לתת אינטרנט לטבלט?
כן. בהחלט.
הסיסמה כתובה על הסטיק, במכסה, בחלק הפנימי, או על הסטיק מתחת למכסה.

@ג. בן שקד
אני חושבת שהכי חכם, זה לפנות לבזק.
אם אתם רואים את הרשת שלכם BEZEQ, אתם צריכים לבקש מבזק את הסיסמה.
וגם אם אתם לא רואים, הם יתחברו אליכם מרחוק, ויתקנו לכם מה שצריך.

בהצלחה רבה!

בני2

משתמש מקצוען
אבל זה מחשב נייח,ולא רואה את האופציה למרות שיש לי בו קולט ויפי
אני לא בטוח שהבנת נכון אני מדבר על הווי פי שהסטיק מוציא. בכל מקרה אם אתה רוצה שאני יעזור בשליטה מרחוק תכתוב מייל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  41  פעמים

לוח מודעות

למעלה