דו"ח דו"ח מחברת אלקטרה אפיקים על נסיעה ללא תשלום - לקראת הוצאה לפועל

נסעתי באוטובוס של חברת אלקטרה אפיקים לפני 4 שנים, כנראה שלא שילמתי (אני פשוט לא זוכר - זה היה מזמן),
ועכשיו הם שלחו לי התראה לפני הוצאה לפועל ועיכול חשבון, וצריך לשלם מיידית תעריף מוגדל במקום 120 ש"ח של הדו"ח, 320 ש"ח.
הם לא אומרים כלום יושבים בשקט עד שעולה התעריף, ואז הם קופצים עליך, ואומרים לך לשלם יותר...אני כבר הספקתי לשכוח מהסיפור הזה...
מה אפשר לעשות, ואולי לפחות להוריד את התעריף המוגדל.......

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
נסעתי באוטובוס של חברת אלקטרה אפיקים לפני 4 שנים, כנראה שלא שילמתי (אני פשוט לא זוכר - זה היה מזמן),
ועכשיו הם שלחו לי התראה לפני הוצאה לפועל ועיכול חשבון, וצריך לשלם מיידית תעריף מוגדל במקום 120 ש"ח של הדו"ח, 320 ש"ח.
הם לא אומרים כלום יושבים בשקט עד שעולה התעריף, ואז הם קופצים עליך, ואומרים לך לשלם יותר...אני כבר הספקתי לשכוח מהסיפור הזה...
מה אפשר לעשות, ואולי לפחות להוריד את התעריף המוגדל.......
איך הם יודעים שזה אתה ומה הכתובת שלך ?

דאבל

משתמש מקצוען
תעשה טובה לעצמך
קודם כל תשלם
חבל להתחיל סיפור עם הוצאה לפועל

gp

משתמש צעיר
תוודא קודם שאכן לא שלמתם בזמנו...

progress

משתמש רשום
תבקש להישפט. גם אם לא יחזור למקורי, יגיעו לפשרה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה