דרוש מידע דו"ח חניה בירושלים

אמא של אלי

משתמש פעיל
חניתי בירושלים בחניית נכים, החניה הצמודה גם היתה חניית נכים אבל מוגבלת עד שש בערב.
שווה לי לנסות לבטל את הדו"ח (1000 ש"ח!) בתואנה שחשבתי שגם החנייה שאני חניתי בה מותרת משש בערב? (השלט היה ממש בין 2 החניות)
א"כ כיצד
תודה

(:1234

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
תנסו לפנות לדגל, הם עוזרים
אני לא יודעת בדיוק אל מי צריך לפנות
(לנו גם היה מקרה דומה, שחנינו בחנית נכים, אבל היה שלט קטן ולא ברור, שהחניה פרטית, והם ממש עזרו- וביטלו את הדו"ח)

• שכוייח!
Reactions: cxz

very nice

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תנסו לפנות לדגל, הם עוזרים
אני לא יודעת בדיוק אל מי צריך לפנות
(לנו גם היה מקרה דומה, שחנינו בחנית נכים, אבל היה שלט קטן ולא ברור, שהחניה פרטית, והם ממש עזרו- וביטלו את הדו"ח)
זה היה דו''ח משטרה או דו''ח פקח עירייה?

00:00

משתמש פעיל
מנסיון שלי הם כן נקצים, אלא אם כן יש סיבה טובה

שכפול

משתמש צעיר

יוכי כוכי

משתמש רשום
חניתי בירושלים בחניית נכים, החניה הצמודה גם היתה חניית נכים אבל מוגבלת עד שש בערב.
שווה לי לנסות לבטל את הדו"ח (1000 ש"ח!) בתואנה שחשבתי שגם החנייה שאני חניתי בה מותרת משש בערב? (השלט היה ממש בין 2 החניות)
א"כ כיצד
תודה
תתקשרו לדגל התורה בירושלים
02-6774500
מסייעים מאד בנושא, ניתן לבקש לדבר עם הרב דודי מילר
ואם לא אז גם המזכירות יכולות לכוון אתכם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה