פנאי דומי נפשי - ספוילרים

Reizily

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מוזמנת לעשות את זה....
אנחנו נשמח..
הייתי עושה את זה בשמחה, אבל אין לי מושג איך לפתח את הדמיונות הליליים שלי למשהו מוחשי.
אולי מישהו יעזור לי??
אבל פייגא תכריח אותה במעמד סוחט דמעות שזה מה שלייבי היה רוצה.
או שיכין מעטפה חדשה ויכתוב לה שתתחתן...
באמת שכחתי לכתוב שלפני שהורגים אותו הוא צריך לעדכן את המעטפות.
אז מה עושים איתם :unsure:?

היא לא סיפרה כי זה לא קרה :rolleyes:.
המעניין הוא למה היא לא עשתה שזה יקרה ;).
כבר שמעתי מספיק סיפורים אמיתיים כאלו ואין לי חשק לעוד אחד.
שחייקי לא תסבך את העניינים. שתלד בשלום, תקרא על שם סבתא/סבא לא יודעת איזה ושלום על ישראל.
חבל עליו, הוא חמוד מידי בשביל להסתבך לבד עם ילדים.
ולא נראה לי שהיא תמצא עוד שייני...
@ליבי קליין, Help!
נראה לי שהיא הלכה לנוח אחרי הספר...

Reizily

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני מנצלת את הבמה הנכבדת הזו בכדי להתנצל בפני כל מי שקשה עליה הקריאה של התגובות האחרונות שלי.
יש לי תחביב שיוצא לאור במיוחד בשעות אלו, והוא לצחוק על נושאים מפחידים שבני אדם נוטים לשפוך עליהם דמעות בכי ולא דמעות צחוק.
אז סורי על הציניות, מקווה שתסלחו לי ובבוקר האשכול הזה יחזור להודעותיו השגרתיות וביקורת מעניינת על הספר.

רוגעל'ה חם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
אני מנצלת את הבמה הנכבדת הזו בכדי להתנצל בפני כל מי שקשה עליה הקריאה של התגובות האחרונות שלי.
יש לי תחביב שיוצא לאור במיוחד בשעות אלו, והוא לצחוק על נושאים מפחידים שבני אדם נוטים לשפוך עליהם דמעות בכי ולא דמעות צחוק.
אז סורי על הציניות, מקווה שתסלחו לי ובבוקר האשכול הזה יחזור להודעותיו השגרתיות וביקורת מעניינת על הספר.
צחקתי ביחד איתך

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
תחביב מעולה. גם אני לוקה בו.

קובית קרח

משתמש צעיר
הכל טוב.

כל הכיף זה לשבש את הסיפור ולהרכיב אותו מחדש

חסד 053

משתמש פעיל
מתלבטת אם להתחנן לך שלא או בכלל לפנות ישירות לליבי קליין.
בכל מקרה, גם אם היא תעשה את זה, אני לא באה ללוויה ולשבעה. שאסתי תבכה לבד, פייגא תישען עליה ובנצי בקושי ידע איך לתמוך בה. חוץ מזה, רחמנות על חיים מרדכי, מי יגיד עליו קדיש?
אין ברירה, תמרה תהיה חייבת ללדת בן, למרות שהיא כבר בת 45 בערך.
ואם כבר קדיש, אז עדיף לחכות עוד שנה, שנחמיה כבר ידע להגיד את הקדיש ממש ברור ויסחט לכולם את הדמעות. (אל תשכחו להביא מצלמות, הסרטונים האלו יסחטו אחר כך את הדמעות של כל עם ישראל ואשתו.)

אבל עכשיו נוצרה בעיה, מי יתחתן אחר כך עם אסתי?
אלעזר כבר נשוי ולא שייך להרוג את מירי! יש לה שלושה פצפונים בבית!
ישראל מדי מבוגר בשבילה. אבריימי לא מתאים, אפילו עוד לא חזר בתשובה. יש למישהי רעיון?
אולי איתן אח של נטע,חבר של חנוך פלדמן,הוא בטח כבר חזר בתשובה מזמן,ונהיה חסיד רגיל...

Reizily

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
כבר אספתי את כל הדמויות לדף...
ואני באמצע לאכלס..
יש סבלנות??
אם זה יקרה בסוף אז ברור שיש סבלנות!
בלי לחץ.
העיקר שיכיל כמה שיותר אנשים ויהיה קריא וברור.
תודה!

רחלה 123

משתמש מקצוען
אל תהרגו אותי! מתחננת!
אבל לדעתי היא צריכה להחזיר את לייבי ואסתי לתמונה ולהרוג את לייבי.
סוף סוף משהו שחושב כמוני
שכויח.

עריכה: מוסיפה הבהרה- אני מאד אוהבת את לייבי ואסתי כזוג
אבל בחיים עצמם קוראים גם דברים עצובים, אנשים אהובים עלינו נפטרים ל"ע
ורציתי דווקא לקרא על ההתמודדות הזו, במיוחד אחרי כל המתח וההתכוננות הנפשית, ולא על איזה חוות דעת לא נכונה ...

Reizily

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
סוף סוף משהו שחושב כמוני
שכויח.

ורציתי דווקא לקרא על ההתמודדות הזו, במיוחד אחרי כל המתח וההתכוננות הנפשית, ולא על איזה חוות דעת לא נכונה ...
מסכימה שזה קורה, אבל לדעתי להמית את לייבי זה כבר OVER בשלב כזה.
מילא אם הייתה עושה את זה באל תסתר או בלולא האמנתי, עוד ניחא.
היא הייתה חוטפת צעקות מכל הכיוונים אבל זה היה עובר בסוף.
עכשיו, אחרי שהוא כבר החלים וחלה והחלים וחוזר חלילה (תרתי משמע), זה נראה לי מוגזם.
הייתי כן ממליצה ל @ליבי קליין אם היא רוצה לתת לנו לחוות את ההתמודדות עם האובדן שאחרי מחלה, אז לייצר לנו עוד דמות שתמות ממש בשלבים הראשונים של הסיפור. בלי להתכונן אתנו יותר מדי זמן.

האמת היא שהיא עשתה את זה עם רבקי. לא בדיוק מוות ממחלה אבל עדיין...

Reizily

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מסכימה שזה קורה, אבל לדעתי להמית את לייבי זה כבר OVER בשלב כזה.
מילא אם הייתה עושה את זה באל תסתר או בלולא האמנתי, עוד ניחא.
היא הייתה חוטפת צעקות מכל הכיוונים אבל זה היה עובר בסוף.
עכשיו, אחרי שהוא כבר החלים וחלה והחלים וחוזר חלילה (תרתי משמע), זה נראה לי מוגזם.
הייתי כן ממליצה ל @ליבי קליין אם היא רוצה לתת לנו לחוות את ההתמודדות עם האובדן שאחרי מחלה, אז לייצר לנו עוד דמות שתמות ממש בשלבים הראשונים של הסיפור. בלי להתכונן אתנו יותר מדי זמן.

האמת היא שהיא עשתה את זה עם רבקי. לא בדיוק מוות ממחלה אבל עדיין...
לא, זה הרעיון!
נרגענו מהמתח ופתאום אגרוף לפנים.
ואם היא רוצה מקוריות, שתהרוג אותו ממשהו אחר (הייתי אומרת פיגוע, אבל היא כבר דיברה על זה).

etidan

משתמש מקצוען
לא, זה הרעיון!
ואם היא רוצה מקוריות, שתהרוג אותו ממשהו אחר (הייתי אומרת פיגוע, אבל היא כבר דיברה על זה).
סוף סוף משהו שחושב כמוני
שכויח.

אבל לדעתי היא צריכה להחזיר את לייבי ואסתי לתמונה ולהרוג את לייבי.
מה קורה לכם?????????????????????
מסכן לייבי כולם רוצים אותו מת
תעזבו אותו לחיות עם אסתי
לא חסר לנו מוות עם כל הפיגועים שקורים אז אם זה תלוי בליבי קליין תשאירו אותו חי
סתם אני אישית לא אוהבת אנשים שמתים;)

Reizily

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לא, זה הרעיון!
אני מבינה שאת רוצה אקשן ומשהו מעניין.
אין לי בעיה.
עדיין לדעתי בשלב כזה להרוג את לייבי זה מוגזם.
כי אם בסדרה של אל תסתר כולם התכוננו לזה שהוא הולך למות, כעסו על ליבי מאד מאד אבל התחילו להשלים עם הרעיון, אז עכשיו אנשים כבר לא יכילו את זה.
ולייבי הוא גם גיבור שמ''אל תסתר'' כיכב בכל הספרים וכנראה גם ימשיך עוד.
הדירוג שלו בקרב ציבור הקוראים הוא גבוה מאד, ועכשיו להרוג דמות פופולארית כל כך, מרגיש לי לא נכון.
אבל אולי אני לא צודקת.
כי אין לי מדי הרבה ידע בכללי ספרות וכתיבה, אני רק מבקרת גדולה מאוד...
תבוא @ליבי קליין ותכריע.

רגע של ניצחון

משתמש מקצוען
ממש לא הצלחתי להבין-
אם אנשיל לא יכול לדבר כי נפגע לו ההבנה של הדיבור והדיבור בעצמו
למה הוא לא יכול לתקשר בכתב?
זה הרבה יותר ברור הרי מציור
ומה ההבדל מבחינת היכולת?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה