דוח טיפול בword

שוקולית:)

משתמש מקצוען
אני צריכה ליצור תבנית לדוח טיפול בword
איך ניתן ליצור מסמך שכתוב בו נושאים שונים וכאשר כותבים בפנים הכותרת נמחקת [סליחה על הסרבול בהסבר]
בצורה כזו
[שם]
[רקע] וכו'
וכאשר לוחצים על המקום אפשר למלא את התוכן.

מקוה שהצלחתי להבהיר את רצוני ואשמח אם יש למי מכם עזרה

Avshalom05

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אולי להסביר קצת יותר
כוונתכם ליצור קובץ שכל פעם בשמירה זה לא יהיה שמור - אלא שמירה בשם
(כמו בלאנק ריק)

עוסק

משתמש רשום
צריך לעשות זה דרך כרטיסיית מפתחים ליצור שדות טופס (של טקסט) ואם אני זוכר נכון אז במצב עיצוב אפשר להכניס את טקסט הסבר לכל שדה שנמחק כשכותבים

שוקולית:)

משתמש מקצוען
הבעיה היא שבכרטיסיה מפתחים בקבוצת 'פקדים', אחרי שלחצתי על מצב עיצוב, הפקדים שם לא זמינים, כמו שרואים בתמונה המצורפת.
דבר שני, כדי שטקסט ההוראות שאני כותבת בפקד יוחלף עם הזנת טקסט חדש, צריך לבחור במאפיינים באופציה כזו, אבל הכול כתוב שם באנגלית, ואין לי מושג איפה האופציה המבוקשת.
תמונה101.png

עוסק

משתמש רשום
קודם צריך לייצר את הפקד (השדה) אח"כ עומדים עליו נכנסים למאפיינים, בוחרים למטה הוספת טקסט עזרה, נפתח עוד חלון ושם בוחרים מה רוצים לכתוב בשדה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה