אלי-אקספרס דואר ישראל משגע אותי

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אכן זה מעצבן אבל,
כאשר החבילה בדרך לארץ אלינו דואר ישראל שולח מייל ונותן אפשרות להסיט את החבילה לכל נקודת מסירה שבוחרים
הם מדגישים שלאחר הגעת החבילה לארץ לא ניתן להסיט אותה
מנסיון זה עובד יעיל
לא עבד לי מעולם!!!

מ. ב.

משתמש חדש
ידוע שכל פעם שיש עומס של הזמנות מחו"ל (נקסט עליאקספרס וכו'), דואר ישראל מאבדים את זה
א. במרכז המיון שורר באלגן עצום של עשרות אלפי חבילות והעובדים שם פשוט זורקים לכל הרוחות כן כן מתחת ומאחורי מכונות,
ב. יש שם מסוע כחלק מהמיון לפי ערים ומרוב הערימות חבילות נופלים לצד הדרך
ג. חבילה שכבר כן זוכה להגיע לנקודת מסירה/איסוף עובר בדר"כ תהליך כזה: כשהם מקבלים את החבילה בנקודה הם ממדפים את זה ושולחים לדואר ישראל את המס מדף ואז הדואר שולח ללקוח את הסמס עם המס מדף לאיסוף

עכשיו לדואר היה 2 בעיות, 1 שנקודת איסוף בב"ב הפסיקו לקבל/לחלק ואז נוצר להם עומס לחלק לנקודות אחרות וגם לנקודות האחרות אין מקום וזמן וה 2 שהיה פאק בשליחת ההודעות מנקד' המסירה לדואר ואז זה ישב כחודש בנוקד' המסירה ואחרי שלא באים לקחת זה נכנס להגדרה של "אי מסירה" ומוחזר לשולח
ומזה נוצר כל הכאוס והאין סדר בדואר.

copy

משתמש צעיר
עימוד ספרים
למרות שבחרתי מרכז חלוקה בבני ברק, קבלתי הפניה למרכז מיון ברח' האצל ברמת גן, הם פתוחים עד 16:00, הגעתי ב15:00, היה שם תור ארוך מחוץ למבנה (וגם בתוך המבנה) של אנשים בעלי חזות בני ברקית, שאלתי את אחד הממתינים אם כך זה כל יום, והוא ענה לי שבטלו את מרכזי החלוקה בבני ברק. פניתי לאחורי והלכתי, בדרך אספתי טראמפיסט והוא סיפר לי שהמתין בתור למעלה משעה. איך אומר שר התקשורת, לשופט עמית הפתרונים.

a.r.

משתמש פעיל
למרות שבחרתי מרכז חלוקה בבני ברק, קבלתי הפניה למרכז מיון ברח' האצל ברמת גן, הם פתוחים עד 16:00, הגעתי ב15:00, היה שם תור ארוך מחוץ למבנה (וגם בתוך המבנה) של אנשים בעלי חזות בני ברקית, שאלתי את אחד הממתינים אם כך זה כל יום, והוא ענה לי שבטלו את מרכזי החלוקה בבני ברק. פניתי לאחורי והלכתי, בדרך אספתי טראמפיסט והוא סיפר לי שהמתין בתור למעלה משעה. איך אומר שר התקשורת, לשופט עמית הפתרונים.
גם קיבלתי שם, מישהו יודע אם אפשר להשתמש בשירות שלחו עד אלי לכמה חבילות ביחד? באותו מחיר?

מלאת אהבה

משתמש חדש
הייתי שם היום
הגעתי ב14:25 , וחיכיתי כ35 דק'
בערך מחצית מהממתינים היו חרדים.

אנשים שהמתינו איתי סיפרו שבבוקר התור היה כפול.

וכן המקומיים טוענים שעד לפני שבועיים זה היה סניף מהיר במיוחד.

אגב נשים בהריון ו/או עם ילד קטן
נכנסות ללא המתנה.
לפחות עד שהם יגלו ש90% מהבניברקיות עונות על הקריטריונים הנ"ל😝

פנינה 99

משתמש סופר מקצוען
יש 3 תחפושות שהזמנתי לגיסתי עם תאריך אספקה 19.3 ושלשתם תקועים במרכז מיון
אחת ללא עידכון כבר מה29.2 כלומר עשרה ימים
יש איך לבדוק שהחבילה לא נאבדה? היא לחוצה שיגיע בזמן. האם עוזר לפנות למוכר?
ואגב כתוב משלוח רשום ולא קיבלתי שום מייל לניווט... (ההזמנה מהחשבון שלי לכתובת שלה)
צפה בקובץ המצורף 1596929
צפה בקובץ המצורף 1596930
צפה בקובץ המצורף 1596931
בלת"ק
תתקשרי ל171.
קבלתי יחס מצוין.
זיהו את המשלוח ופתחו פניה.
תוך יום קיבלתי הודעה שהחבילה נמצאת
איך לא?
בדואר ר' עקיבא 75 :rolleyes::cautious:
בייגל סגרו את הממ"ס...

חיימקוש

משתמש מקצוען
איך אני יודע את הכתובת של מוקד המסירה לא רשות במעקב בדואר ישראל LS925506101NL

ליאורה ז.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אכן זה מעצבן אבל,
כאשר החבילה בדרך לארץ אלינו דואר ישראל שולח מייל ונותן אפשרות להסיט את החבילה לכל נקודת מסירה שבוחרים
הם מדגישים שלאחר הגעת החבילה לארץ לא ניתן להסיט אותה
מנסיון זה עובד יעיל
יש לך אפשרות לצילום מסך איפה בדיוק אני יכולה לשנות נקודת מסירה?

ליאורה ז.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
וואו ממש מצב נורא!!
הגיעה לי חבילה לדואר ברבי עקיבא ובמשך כשבועיים כל יום מנסה להשיג תור שלא בשעות הבוקר (שגם בבוקר לא כ"כ קל למצוא), עד שנמצא התור המיוחל, ביום המיועד ג"כ צריך לחכות בתורות ארוכים למרות התור המוזמן.
והשיא- שמודיעים באדישות שהחבילה חזרה ליעדה !!
בצ'יטה צריך לקבוע תור?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה