עזרה דואר ישראל מודיעין עילית! לא נמאס לכם לחכות בתור???

הופ!

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אם הם היו מתקתקות זה לא היה כך!
לדעתי הקביעה הנ"ל לא בדיוק נכונה.
גם אם יעבדו במהירות האור (-וזה לא בדיוק אפשרי, כי יש הרבה אנשים שצריכים יותר משניה אחת מולן) אין להן אופציה הגיונית להתגבר על 40 ממתינים ושכל אחד שהן מעבירות נכנסים עוד שתיים.
מה שכן- יש שם 4 עמדות, אי אפשר לאייש את כולן?????

eng

משתמש פעיל
ואנחנו חייבים למצוא פיטרון!!!
מי שר הדואר של ימינו?
לעניות דעתי זה בסמכות הכלכלה או האוצר אחד משני המשרדים הללו, ומחאות פה במדינה לא עובדות כשזה קשור לחרדים אז חבל על הניסיון מראש..

באחת הערים החרדיות כמדומני הגיעו 100 אנשים במשך שלושה ימים כל פעם חצי שעה לפני הסגירה כמחאה וביקשו שירות. הפקידים המסכנים ישבו עד 11 בלילה לתת שירות אבל השמועות אומרות שזה עבד ושעות הפתיחה הורחבו.

הופ!

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
בסניף יש חסד בבני ברק יש אופציה של חבילות, לוקחים מספר, עושים קניה ותו"כ עוקבים לראות מתי קוראים לכם לבוא לעמדת החבילות.

ללין

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
תנסה אולי לבקש שיעבירו את החבילות שלך מראש, לסניף ברכפלד [לא יודע אם זה אפשרי, אבל שווה לנסות]. שם זה זורם טוב, אפילו שהמקום שם קטן.
ממש לא. גם שם זוחל ותורות נוראיים.
למי שיש אינטרנט מזמין תור ובדרך כלל לא עוברים כמה דקות ויוצאים החוצה. למי שאין אינטרנט זה לפעמים בעיה...
סניף ברכפלד.
ברוב הפעמים לא ניתן להזמין תור, מנסיון.
אין את האפשרות, זה לא נותן את זה באתר של הדואר בסניף הספציפי הזה.

mayer

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לעניות דעתי זה בסמכות הכלכלה או האוצר אחד משני המשרדים הללו, ומחאות פה במדינה לא עובדות כשזה קשור לחרדים אז חבל על הניסיון מראש..

באחת הערים החרדיות כמדומני הגיעו 100 אנשים במשך שלושה ימים כל פעם חצי שעה לפני הסגירה כמחאה וביקשו שירות. הפקידים המסכנים ישבו עד 11 בלילה לתת שירות אבל השמועות אומרות שזה עבד ושעות הפתיחה הורחבו.
ומה אשמות הפקידות?

הופ!

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי

eng

משתמש פעיל
ומה אשמות הפקידות?
באמת סבל מיותר וליבי עליהם, אבל עובדה שזה הוכיח את עצמו והלחץ שלהם למעלה עזר להוסיף שעות/פקידים.

מה גם שבאופן כללי חלק גדול מפקידי הדואר (בכל מיני מקומות, ואפילו פחות בציבור שלנו!) עובדים באדישות ומבחינתם הזמן של הלקוחות הוא מיותר ולכן לא ממהרים לתת שירות וכו' אז ניעור רציני יכול לעזור וכמעט כל הדרכים כשרות.

הופ!

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
וכמעט כל הדרכים כשרות.
אז בואו ונעניש את הפקידות המסכנות, שגם ככה עובדות בהטרף לא נורמלי וחוזרות הביתה הרבה אחרי שעת הסגירה??? משום מה לא נשמע הוגן.... עיזבו את הפקידות- מה אשמים הילדים שלהם?

eng

משתמש פעיל
אז בואו ונעניש את הפקידות המסכנות, שגם ככה עובדות בהטרף לא נורמלי וחוזרות הביתה הרבה אחרי שעת הסגירה??? משום מה לא נשמע הוגן.... עיזבו את הפקידות- מה אשמים הילדים שלהם?
קראתם גם את תחילת הודעתי?? ליבי עליהן אבל אם זה עבד אז זו דרך.
בכל עבודה יש עוולות מסויימות וזה חלק מהתפקיד.

אני כלל לא מסכימה עם צורת המחאה הזאת ולא הייתי שותפה (הייתי מתנגדת בתוקף!) אבל היא עבדה, עובדה!

super tiger

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מאז העברת הבעלות בברכפלד כמעט ולא יוצא לי לחכות יותר מכמה דקות!
מגיעה בדר"כ אחה"צ או שישי בוקר ולא קובעת תור מראש.

בין ראש השנה לסוכות היו תורים ממש הזויים אבל מאמינה שזה רק בגלל העיתוי

החיים קלים

משתמש מקצוען
בסניף יש חסד בבני ברק יש אופציה של חבילות, לוקחים מספר, עושים קניה ותו"כ עוקבים לראות מתי קוראים לכם לבוא לעמדת החבילות.
אפשר לשנות את המיקוד באתר שמזמינים ממנו למיקוד של מרכז המסירה.
לא מנסיון, מכאן בפרוג מאשכול- דואר ישראל מחלל שבת?

דיתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אני בסניף קרית ספר וגם סובלת נוראות מהענין.
מזמינה מלא דברים ממש נחמד. אבל בענין קבלת הדברים אני עומדת בתורות האין סופיים ומרגישה במדינת עולם שלישי...
מי שתרים את הכפפה ותעשה משהו אני הראשונה שתודה לה.

lovely

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
תנסה אולי לבקש שיעבירו את החבילות שלך מראש, לסניף ברכפלד [לא יודע אם זה אפשרי, אבל שווה לנסות]. שם זה זורם טוב, אפילו שהמקום שם קטן.
ממש לא!!!
המתנתי לא פעם ולא פעמיים ארבעים דקות לקבלת חבילה!!

משתדל להיות פשוט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אין דבר כזה לפתוח סניף מתחרה??
או שברגע שיש לך את הסמל האדום הזה אתה ניהיה דפוק?!?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה